Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
Oleneb, mis rütmis ma elan. Kui grindimise, siis enamus ajast käin väljas ainult söömas, sest ma ärkan kell 8-11pm. Üldiselt küll 10-11pm, üritan paika sättida, et 8 ärgata ja trenni ka jõuda vahelduseks. Hommikul enne magama minekut käin majandan linna peal asju ja vahel chillin niisama basseini ääres. Üldiselt pean tunnistama, et elu on taotluslikult üsna igav. Seda kõike selle pärast, et vähem juua ja rohkem raha teenida. Samas vahepeal ikka avastad, et eelmisel nädalal toimunud tuttavate arretereerimine ei olnud mitte halvaks läinud Nigeeria/Kolumbia kokadiili pärast, vaid mingil muul põhjusel. Isegi kui maksimaalselt üritad, siis seiklused lipsavad ikka vägisi sisse.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust

Comment