Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
fsddfs ...Kirjutasin korraliku posti valmis ja vajutasin valet nuppu. Lühidalt: Mõitslik oleks ennast mitte mutta juua. Hoiatuseks olen isegi vastu pead saanud kasvõi naistuttavate käest kui liiga palju keelt pruukinud tänu alkoholile. Otseselt keegi ei muidugi ei tule sind ründama kui sa neid ei provotseeri. On ka farangidega olnud konflikte, millest ise loomulikult ei mäleta mitte midagi. Ettevaatlikkus ei jookse mööda külge maha.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust


Comment