Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #196
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Variance: pole 12 päeva kanget alkoholi joonud.
    Nõrk.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #197
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Mis selle kange alkoga on, kisub tsüklisse, aga lahjaga ei kisu?
      Imo pole vahet kas joon viinast purju või tõmban 7-8 õllega ribadeks, enesetunne on sama ka järgmis(te)e päeva osas..
      Mis urka saidil mängimisest sai? :P

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #198
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Mis selle kange alkoga on, kisub tsüklisse, aga lahjaga ei kisu?
        Imo pole vahet kas joon viinast purju või tõmban 7-8 õllega ribadeks, enesetunne on sama ka järgmis(te)e päeva osas..
        Mis urka saidil mängimisest sai? :P
        Ei kisu.
        Vahe ongi selles, et õllest pole imo võimalik ennast ribadeks juua. Magu saab täis ja ei viitsigi üle 7-8 õlle juua. Kui ma liitri viina ära joon, siis ajul läheb sellest 100% taastumiseks mingi 4-5 päeva.
        Urkas mängisin NL1k HU'd mingi tiblast regulariga ja siis kaotasin NL400's nut rea + Khi FD'ga otsa ja lõpuks pidin sealt olude sunnil viimased sendid cashoutima.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #199
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Läskid siis ainult jackpoti hittima sinna jah :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #200
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Vale kangusega õllesid jood. Üks 2 liitrine taurus ja räägid teist juttu.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #201
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Läskid siis ainult jackpoti hittima sinna jah :D
              Ma oleks nl50's ja siis nl200's rebuildinud kui cashoutima ei oleks pidanud.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Vale kangusega õllesid jood. Üks 2 liitrine taurus ja räägid teist juttu.
              Ma joon pigem asju, mis minu arust hea maitsega on.

              Comment

              • mortalvombat
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 412

                #202
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Kas sa mängid Enet võrgus?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #203
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                  Kas sa mängid Enet võrgus?
                  Nüüd see nl30 graph on Enetist. See eelmine tuba, millest rääkisin, on mujalt.

                  PS. kui keegi head rb% tahab Eneti, siis PM.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #204
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    <lkfaj fkaohoptküslkd........................szh<ugwa<ioh gashasgk,jhkjlahg

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #205
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      <lkfaj fkaohoptküslkd........................szh<ugwa<ioh gashasgk,jhkjlahg
                      Nõrk :D.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #206
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        PT3 supprodib Eneti nüüd?

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #207
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          PT3 supprodib Eneti nüüd?
                          Mingi converteriga küll, coca blogi/postituste hulgas on paar tükki.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #208
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Tra, mõlemad biitsepsid on verevalumeid täis. Kael valutab nagu keegi oleks mind üritanud ära kägistada. Peopesad on paistes ja auklikud nagu oleks kuskilt kõrgelt alla kukkunud. Lisaks kõigele sellele on 2.5k eeki kuskile haihtunud. gg raisk.

                            Edit: meelde tuli, neli turvameest viskasid mind klubist välja, aga ma ei allunud eriti nende tahtmisele.

                            Edit2: mind on juba sealt varem välja visatud ja tulemus oli täpselt samasugune. Ma olen vist banned sealt üldsegi.
                            Last edited by Spewmonkey; 29.05.11, 08:46.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #209
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              More details pls.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #210
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                More details pls.
                                Kindlalt mäletan rohkem detaile ju. Mu flawless jalka vaatamise taktika on see, et kui tulemus ei meeldi, siis ma joon nii palju, et ma ei mäletaks sellest midagi. Töötas eelmine aasta, töötas ka see aasta. Mu roosa triiksärk on tagant igaljuhul täiesti porine, sest mind lohistati mööda asfaltit.

                                Comment

                                Working...