Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #346
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Brag: receptionist mingi otherwise 8/10 tädi tahab, et ma ta omale soojenduseks kaissu võtaks.
    Beat: tal on suu metalli täis.
    Variance: airconist tuleb 15-kraadist õhku, ilma selleta on toas 30+.
    pics of receptionist?

    Comment

    • Roomet
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 211

      #347
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Mis osasid veel soovitad? Vaatasin eile öösel Locked Up Abroad VENEZUELA, jõhkralt hea oli.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #348
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Beat: tal on suu metalli täis.
        küsi palju maksis. saame Eesti hambaarsti hindadega võrrelda.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #349
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          küsi palju maksis. saame Eesti hambaarsti hindadega võrrelda.
          lol.. väga hea.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #350
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
            pics of receptionist?
            Mul pole telefoni/kaamerat.

            Algselt postitas Roomet Vaata postitust
            Mis osasid veel soovitad? Vaatasin eile öösel Locked Up Abroad VENEZUELA, jõhkralt hea oli.
            Peast ei meenu hetkel, sest ei ole neid tükk aega vaadanud enne eilset. Teine variant, mis nimega veel otsida võid, on Banged Up Abroad.


            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            küsi palju maksis. saame Eesti hambaarsti hindadega võrrelda.
            lulz.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #351
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Miks sa oma blogist ei tee homomeeste mekat nagu coca tegi?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #352
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                HCC on väga kaval, teadis, et see teema laieneb niikuinii väga suureks ja saab endale vaatamisi ja poste juurde päevikusse :D

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #353
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Miks sa oma blogist ei tee homomeeste mekat nagu coca tegi?
                  On tõesti neid homomeeste mekasid veel juurde vaja? Kõik blogid ei pea ju peldikuseinad olema.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #354
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Mina ei soovitanud, ma küsisin. Hästi vastasid btw.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #355
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #356
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        LOL mis poid loomade küljes. Ise oled ka pidanud põlvini vees sumpama tänaval?

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #357
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          LOL mis poid loomade küljes. Ise oled ka pidanud põlvini vees sumpama tänaval?
                          Nop. Minu kogu kokkupuutumised floodi kui sellisega on piirdunud sellega, et Subway ette oli hunnik liivakotte tõstetud ja paari poe ette oli betoonist piire+trepp ehitatud, kust pidi üle tuiama.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #358
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Esimest korda visarunil lõpuks käidud. Laos on ikka üpris odav koht, Beer Lao(väidetavalt Aasia parim õlu) maksab isegi baarides ~1€ ringis. Leht Valiumi oli ka umbes sama palju. Snookerit käisin mängimas, maksin mitme mängu eest 0.3€ vist. Dno kas nad ei viitsind mult lihtsalt rohkem küsida või võiski piiramatult mängida selle raha eest. Tagasisõit oli planeeritud 12'x, obv olin 11.45 kuskil võpsikus veel, ilma guesthouse nime teadmata. Õnneks kaasas olnud filipiino chick ei alustand hommikut õllega ja oli oluliselt asjalikum. Piiril sain tax-freest $11 each paar pudelit 0.7'st Standarti ka, peab meeldima.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #359
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Päris huvitav seadus. Teadsid?


                              Sexual relations between a Lao national and a foreigner are illegal unless they are married, and marriage requires special permits. Lao hotels are not permitted to allow a foreigner and Lao national in the same hotel room together.

                              Thailand promotes itself as amazing, Vietnam can well be described as bustling, Cambodia's Khmer temples are awe-inspiring... but the adjective that was most often applied to Laos is forgotten. This is changing fast however, with tourism being the biggest growth sector in Laos with ever rising visitor numbers under its new tourism slogan 'Simply beautiful'. Visitors who are drawn by the laid-back lifestyle and the opportunity to watch the sunsets on the Mekong will simply explain the attraction by revealing that the true meaning of "Lao PDR" is Lao - Please Don't Rush.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #360
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Päris huvitav seadus. Teadsid?


                                Sexual relations between a Lao national and a foreigner are illegal unless they are married, and marriage requires special permits. Lao hotels are not permitted to allow a foreigner and Lao national in the same hotel room together.

                                http://wikitravel.org/en/Laos#b
                                Ma kusjuures lugesin selle kohta enne sõitu, aga võimalik, et see on sarnane "prostitutsioon on Tais illegaalne" seadusega. Sõber on igal juhul hotelli neid seal tassinud küll paaril korral ja keegi pole midagi maininud.

                                Comment

                                Working...