Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
noh, ma ei julge nyyd kindlalt seda v2ita, ma enda puhul pigem rohkem
spekuleerin ning ma tean, mis mu vead on, kyll aga ei tea, mis ravi oleks
nendele vigadele, see selleks. Ma ei taha, et inimestele j22ks mulje, et ma
olengi nagu iga teine kaotav, BE m2ngija, kes syydistab lucki ja ainult lucki.
antud diskussioonis ma tahtsin pigem r6hutada, et see on yldiselt v6imalik ning
t6in selle jaoks ka m6ned praktilised n2ited tundmatutest inimestest. Ja siin
taandub ikkagi vaidlus sellele, kas EV joon m2ngib rolli mineviku 6nne osakaalus.
J2llegi ei taha v2ita, et see m2ngib 100% rolli ja need inimesed ei saaks paremini
midagi teha. Aga v2ita, nagu EVjoonehaterid v2idavad, et EV joon ei m2ngi MITTE
MINGIT rolli, sest "ala, seda kalkuleeritakse nii, bla bla, see ei arvesta coolereid jne
bla bla jne", need inimesed on puhta lollid v6i lihtsalt eitusfaasis.
noh, ma ei julge nyyd kindlalt seda v2ita, ma enda puhul pigem rohkem
spekuleerin ning ma tean, mis mu vead on, kyll aga ei tea, mis ravi oleks
nendele vigadele, see selleks. Ma ei taha, et inimestele j22ks mulje, et ma
olengi nagu iga teine kaotav, BE m2ngija, kes syydistab lucki ja ainult lucki.
antud diskussioonis ma tahtsin pigem r6hutada, et see on yldiselt v6imalik ning
t6in selle jaoks ka m6ned praktilised n2ited tundmatutest inimestest. Ja siin
taandub ikkagi vaidlus sellele, kas EV joon m2ngib rolli mineviku 6nne osakaalus.
J2llegi ei taha v2ita, et see m2ngib 100% rolli ja need inimesed ei saaks paremini
midagi teha. Aga v2ita, nagu EVjoonehaterid v2idavad, et EV joon ei m2ngi MITTE
MINGIT rolli, sest "ala, seda kalkuleeritakse nii, bla bla, see ei arvesta coolereid jne
bla bla jne", need inimesed on puhta lollid v6i lihtsalt eitusfaasis.





TC
Comment