"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #691
    Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    lebo sa oled mitmes handis miski 200BB+ deep ja lähed pohhuilt 1pair handiga bustosse.
    90 vpip kuttide vastu, kes callivad 20bbseid 3bete 85ga, betpotivad igat
    flopi...jah, anytime l2hen bustosse. on leak? :(

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #692
      Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

      Sa ikka tiltasid ka ju korralikult. Oleks peale 1k käsi lauad kinni pannud ja kasti ennast tõmmanud oleks kohe parem tuju :P

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #693
        Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
        Sa ikka tiltasid ka ju korralikult. Oleks peale 1k käsi lauad kinni pannud ja kasti ennast tõmmanud oleks kohe parem tuju :P
        See kui sa 1k k2tt oled sitasti jooksnud, ei t2henda, et sa j2rgmised
        1k jooksed ka sitasti. see asi tee endale selgeks.

        Kui tunned, et tilti pole ja beadid ikka ilusti vastaseid, siis oleks patt
        lauad kinni panna kui laudade keskmised vpipd on 40+.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #694
          Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

          AKs ei tohiks olla 100+bb stackidega allinn preflopis.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #695
            Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

            Muljed eilsest:
            kuco on 4 meetrit pikk,
            dogers, owner ja rohelinekonn on parmud.


            MBst panka kanded:
            seal l2heb asi "processed'ks" mingi paari tunniga. Aga panka
            kohale j6uab mingi 2-3 p2eva. Aga pmst on hetkeseisuga MB korras mul. Yay.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #696
              Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              Muljed eilsest:
              kuco on 4 meetrit pikk,
              dogers, owner ja rohelinekonn on parmud.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #697
                Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #698
                  Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                  ma paneks uue teema pealkirjale, arvad et mängin sitasti?

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #699
                    Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ma paneks uue teema pealkirjale, arvad et mängin sitasti?
                    nagu ma aru saan, siis sa handhistoryt mu viimasest sessiss ei tahtnud.
                    seega, kui ei tea millest r22gid, GTFO.

                    sinu teema pealkirjaks on mul isegi midagi huvitavamat:

                    "Vingun nagu emane siga aia vahel, sest saan k6ige
                    rohkem beate maailmas - NL100 regular."

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #700
                      Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                      nooby

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #701
                        Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        nooby
                        t2iega omang

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #702
                          Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                          mis ilmad j2rjestikku v2 :D super.

                          10st p2evast 2 kainet olnud.

                          t2na proovisin turkat. ning minu puhul on ju standard see teema, et v2ga harva
                          langen kohe alguses v2lja, et saaks rahulikult muude asjadega edasi tegeleda.
                          tavaliselt j6uan ikka ilusti deebini v2lja ja m6ned kohad enne buublit v2ljas.
                          ning suhu ei saa korra, vaid v2hemalt kaks korda. t2na oli siis

                          turni vastasele mast flopi allinidega(wp btw, lol)
                          turni vastasele augurida, mul flopiset
                          ning viimaseks k2eks j2i AA vs limp/called Q9o, kes
                          siis showdowniks n2itas FHd mulle.

                          t2iesti h2mmastav, kuidas pidevalt nii l2heb.

                          mis seal ikka, 6llet edasi libistama. head luckimist teile!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #703
                            Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust

                            10st p2evast 2 kainet olnud.
                            Millegi üle peab ju uhke olema

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #704
                              Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Millegi üle peab ju uhke olema
                              just nii, pokkerihai

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #705
                                Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                                proovisin p2rat pikemat pausi cashi j2lle.
                                keegi coachib 2kki?

                                Comment

                                Working...