Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
Teen ka siis aprillinalja veidi. Tegelikult on asi naljast kaugel, massive tilt, muuda midagi.
Neli entryt, k6igile rebuy, fulltildi 40k Guaranteed. Kaardjooks on uskumatult hea. No super, käed
peavad. Ise tegin shordina olles turna jooksul ühe suckoudi. Muidu kõik super. Üks hetk tegin
lausa screenshoti, et näidata, kui hea seis on:
Selle käega oleksin läinud chipliidriks:
Ja see oli juba minu enda poolt tildiselt ja sitasti mängitud, aga no vastase "hit" käib ikka selle standardjooksu alla:
Teen ka siis aprillinalja veidi. Tegelikult on asi naljast kaugel, massive tilt, muuda midagi.
Neli entryt, k6igile rebuy, fulltildi 40k Guaranteed. Kaardjooks on uskumatult hea. No super, käed
peavad. Ise tegin shordina olles turna jooksul ühe suckoudi. Muidu kõik super. Üks hetk tegin
lausa screenshoti, et näidata, kui hea seis on:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Selle käega oleksin läinud chipliidriks:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja see oli juba minu enda poolt tildiselt ja sitasti mängitud, aga no vastase "hit" käib ikka selle standardjooksu alla:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

, K
, 9
Comment