"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #886
    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Teen ka siis aprillinalja veidi. Tegelikult on asi naljast kaugel, massive tilt, muuda midagi.
    Neli entryt, k6igile rebuy, fulltildi 40k Guaranteed. Kaardjooks on uskumatult hea. No super, käed
    peavad. Ise tegin shordina olles turna jooksul ühe suckoudi. Muidu kõik super. Üks hetk tegin
    lausa screenshoti, et näidata, kui hea seis on:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Selle käega oleksin läinud chipliidriks:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Ja see oli juba minu enda poolt tildiselt ja sitasti mängitud, aga no vastase "hit" käib ikka selle standardjooksu alla:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #887
      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

      Ty sir, kuu jälle rikutud. Samas võib nii mõnigi mees sinu kaardijooksu üle ainult õnnelik olla, sest väike FT + esikoht jälle soolas. Ühe ebaõnn on alati kellegi teise õnn.
      Last edited by Potsataja; 01.04.11, 17:09.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #888
        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

        Minu turkapäev sai tänaseks läbi.

        6 korda preflop allinidega kaotasin 3 outeritele. Korra 2 outerile.
        Siis veel otsustavateks käteks olid(loomulikult kaotasin):
        JJ vs JJ pf allinid
        AA vs A6 pf allinid
        QQ vs T8o ei tahtnud ka ära tulla
        ja viimaseks otsustavaks tildivabaks käeks jäi KK vs A9 3betitud potis.

        Huvitav, kas see on päriselt ka standard...

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #889
          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

          Aus thread vähemalt - pealkiri vastab sisule. Gl!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #890
            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            Huvitav, kas see on päriselt ka standard...
            Jah, see on standard. Võta selle peale

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #891
              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              Minu turkapäev sai tänaseks läbi.

              6 korda preflop allinidega kaotasin 3 outeritele. Korra 2 outerile.
              mis ime käed need sellised olid, et pre allinn kaotasid 3 outerile ja korra 2 outerile?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #892
                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                6 korda ehk kuus korda kaotasin 3 outerile ehk kolm-outerile või siis kolme oudisele :D
                Ala minu AK vs vastase AQ. Vastasel oli preflopis nö 3 outi.
                Ja korra ehk ühe korra kaotasin 2 oudisele. Ala minu QQ vs vastase 44.

                Imric, ma lõpetasin kange alkoholi tarbimise.

                pastilaale - jah, ausus ja otsekohesus. Ma võin ilmselt oletada, et sind siin enam ei näe

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #893
                  Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                  Võibolla pole nii päris õige öelda aga kolm outeriks nimetan mina näiteks AK vs AQ- ja 2 outer on pocket vs väiksem pocket.

                  E: Lebovend jõudis ette

                  Kuidas sul muidu nende kordadega on kui flopist AI minnes hingad kergendatult, kuid siis näed, kuidas vastane riveriks BD masti või rea kokku tõmbab ?
                  Last edited by Potsataja; 03.04.11, 19:15.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #894
                    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                    Einoh üks flip oli selline ka täna. JJga 3bet shovesin 20bbd, vastaselt tuli instacall KQoga, flopi J, aga riveriks talle rida. Selles suhtes ei suhtu kuidagi teistmoodi kui oleks flopi tulnud see Q ja ma abi poleks saanud. Flip on flip. Lihtsalt frustreeriv on see, et ma ei saa aru, miks sajad erinevad kalakesed võidavad suuri turniire iga päev, kuidas nad jõuavad nii kaugele, kui ma ei suuda finaallaudadessegi saada.

                    Mõtteviis on umbes selline: "Tema ju callis turniiri neljandal tunnil kolmandiku oma stackist 55ga, et setmineda, aga mina olen see, kes just välja kukkus ja hoopis tema on see, kes jõudis TOP3. Millal tuleb minu kord. Isegi kui ma olen sitt mängija. Isegi kui ma teen kuskil ebaoptimaalset mängu ja olen samasugune kala, nagu see mees, kes 50bb stackiga coldcallis3beti AToga kahe niti vastu, et riveriks saada tripleup. Millalgi peaks ju minu kord ka tulema.

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #895
                      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      6 korda ehk kuus korda kaotasin 3 outerile ehk kolm-outerile või siis kolme oudisele :D
                      Ala minu AK vs vastase AQ. Vastasel oli preflopis nö 3 outi.
                      Ja korra ehk ühe korra kaotasin 2 oudisele. Ala minu QQ vs vastase 44.
                      AK ja AQ pre allinn ei ole kindlasti ainult 3 outi, ning ka QQ vs 44 pre allinn ei ole 2 outi.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #896
                        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                        Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                        AK ja AQ pre allinn ei ole kindlasti ainult 3 outi, ning ka QQ vs 44 pre allinn ei ole 2 outi.
                        Vajalik tähenärimine..
                        ZOMG AKs vs 55 pole ka ju flip, sest 55-l on pre 51.7% equityt !!111

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #897
                          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Vajalik tähenärimine..
                          ZOMG AKs vs 55 pole ka ju flip, sest 55-l on pre 51.7% equityt !!111
                          ja eriti kui veel on 55 masti blocker kah siis lausa 52.1% :D

                          Comment

                          • 5gww
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 333

                            #898
                            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Vajalik tähenärimine..
                            ZOMG AKs vs 55 pole ka ju flip, sest 55-l on pre 51.7% equityt !!111
                            Kes sulle küpsist pakkus?
                            Me rääkisime outidest, ta ütles, et AK vs AQ on 3 outi. Loe ära mitu outi tegelt on, ning saad ise vastuse, kas on tähenärmine või mitte.
                            Adjöö.

                            // tegelt pre ei saagi oute lugeda pm, nii et peace:=)
                            Last edited by 5gww; 03.04.11, 20:45.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #899
                              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                              Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                              Kes sulle küpsist pakkus?
                              Me rääkisime outidest, ta ütles, et AK vs AQ on 3 outi. Loe ära mitu outi tegelt on, ning saad ise vastuse, kas on tähenärmine või mitte.
                              Adjöö.

                              // tegelt pre ei saagi oute lugeda pm, nii et peace:=)
                              Kui kaardipakis on 4 queeni ja üks neist on juba käes, siis milles küsimus on?
                              Mis ajast preflop ei saa oute lugeda?

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #900
                                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                                LOLWAT.
                                AK vs AQ on AQl 3 outi.
                                Siin on ilmselt küsimus selles, kuidas keegi tõlgendab sõna "out" tähendust.
                                Mina võtan seda kui "Üksik kaart, mis võib muuta käe paremaks."
                                Ehk siis AK vs AQ on Q see ainus ÜKSIK kaart, mis muudab AQ paremaks kui AK.
                                Loomulikult on AQl võimalus saada pre allini minnes mingeid maste ja ridu, aga reaalseid oute on ikkagi kolm.
                                Veider, et me pokkerifoorumis peame vaidlema selle üle, kas AQl on AK vastu 3 outi või ei :D

                                Comment

                                Working...