"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #721
    Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Lebo-omlet (ühele näljasele inimesele):

    4 muna segi segada juustukuubikutega,
    kuumale pannile panna või asemele oliivõli,
    lasta sel ära sulada, siis panna pannile
    vorstikuubikud sulajuustuga(veremaik),
    segada intentsiivselt, lõpuks lisada
    munasegu, maitsestatud soola ja sidrunipipraga.


    bestikas.
    FYP

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #722
      Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

      vahepeal ma soovin, et mul oleks mu alltime sng ja cash graph EVga olemas(3-4 aastat).
      ning siis ma lohutan ennast sellega, et loogiliselt v6ttes kunagi variatsioon tasakaalustub(loodetavasti j2rgmise 3-4 aasta jooksul).

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #723
        Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

        SnGs vaja minimaalselt 1k mängu, et teada kas biidid (suurte multi table sngdega rohkem vaja). Võid seda 1k mängu ka 10 aastat välja grindida !
        Edu !

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #724
          Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

          minimaalne on mitmekordselt yletatud, l2ks tsipa v2hem kui 10 aastat.


          kahjuks v6i siis EVhaterite 6nneks sharkscope EVd ei n2ita.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #725
            Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

            Sa oled 3-4 aastat halvasti jooksnud? Väga sick ikka!
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #726
              Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Sa oled 3-4 aastat halvasti jooksnud? Väga sick ikka!
              ei ole ju!
              pics or didnt happen, right?
              see, et teoorias v6ib inimene X joosta miljon k2tt halvemini kui inimene Y, on ainult teooria, right?


              J2rgnevad pole minu graphid:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #727
                Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Ty, noore matemaatikuna oled EV olemusest kenasti aru saanud.

                Edu tegemistes.
                Pahvak perega.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #728
                  Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Ty, noore matemaatikuna oled EV olemusest kenasti aru saanud.

                  Edu tegemistes.
                  Pahvak perega.
                  Ma tänan sind südamest.

                  Edaspidiste arusaamatuste vältimiseks tuletan meelde,
                  et antud topic pole strateegia topic. Veel pole see promode-
                  ega ka reklaaminurk. See on nurk, kuhu kõik on oodatud,
                  aga kedagi ei sunnita tulema.

                  Ma pole vast üle poole aasta käinud seal ASD&¤¤# v6i mis iganes
                  avalikus kurtmisnurgas. Ka yritan ma igalpool mujal foorumi osades
                  oma bad beat hala mitte ajada. Aga vaata see on siin see yks koht,
                  mis on just selleks m6eldud. Kahju muidugi, et see sinuni nii hilja jõudis
                  ja varasemad 19lk pole sulle piisavalt vihjeid andnud selleks, et siit sa
                  ilmselt ei leia ilusaid NL100 graafikuid ja palju positiivsust. Õnneks
                  on meil nyyd see probleem ilusti lahendatud ja igaks juhuks ekstra
                  sinu jaoks muutsin ka päeviku nime veidi.

                  Edu sullegi ja kogu su perele.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #729
                    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                    blabla ev
                    :D

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #730
                      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                      ime sa ka j2medat :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #731
                        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                        ja see ev teema point on sul mis? et sul on nii sitt karma tänu sellele saad beate ja seetõttu ei beadi?

                        või sain millestki valesti aru?

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #732
                          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                          enamv2hem jah, mitte p2ris. yks h2rra ei uskunud meil, et ykski inimene v6iks
                          pikemas perspektiivis joosta niiviisi ja siis ma yritasin talle tuua n2iteid, et see
                          pole v6imatu.

                          keegi kuskil 2p2s ytles p2ris huvitavalt, pool humoorikalt:
                          variatsioone on kaks erinevat,
                          variatsioon1 on see, et kui h2sti v6i halvasti sa jooksed,
                          variatsioon2 on see, et kui kaua sa h2sti v6i halvasti jooksed.

                          ma pean ennast ratsionaalseks inimeseks. ma ei usu jumalat, ma ei usu karmat,
                          ma ei usu "the secret" filmi, et kui paned silmad kinni, siis laps saab ratta ja sina
                          saad ferru, ei loe horoskoope, ei ole ebausklik(ala must kass yle tee, peegel puruks,
                          13. reede jne).

                          AGA

                          ma ei saa aru, miks inimesed v2listavad selle, et vaadates ajas tagasi 3-4 aastat
                          v6is keegi X tunduvalt sitemini joosta, kui keegi Y, arvestades sellega, et selle
                          aja sees on m2ngitud kuni miljon k2tt.(see arv on ka randomiga v6etud, v6ib ju
                          ka rohkem k2si kesta).

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #733
                            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                            Kui ma eelmine reede ülimudas olekus lümpsis töllasin siis see kuum baaridaam väitis mulle, et pokker on 60% õnne ja 40% oskuste mäng. Hakka või uskuma. :D

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #734
                              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                              njah, ei taha nyyd yldistada ja inimesi grupeerida, aga kipub nii olema, et kuumad
                              baaridaamid on sageli peast ka soojad :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #735
                                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                                Mulle tundub ka, et sinu puhul jääb edu teisele poole EV joont.

                                Comment

                                Working...