"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
Collapse
X
-
-
Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?
vahepeal ma soovin, et mul oleks mu alltime sng ja cash graph EVga olemas(3-4 aastat).
ning siis ma lohutan ennast sellega, et loogiliselt v6ttes kunagi variatsioon tasakaalustub(loodetavasti j2rgmise 3-4 aasta jooksul).
Comment
-
Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?
SnGs vaja minimaalselt 1k mängu, et teada kas biidid (suurte multi table sngdega rohkem vaja). Võid seda 1k mängu ka 10 aastat välja grindida !
Edu !
Comment
-
Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?
ei ole ju!Algselt postitas Pahvak Vaata postitustSa oled 3-4 aastat halvasti jooksnud? Väga sick ikka!
pics or didnt happen, right?
see, et teoorias v6ib inimene X joosta miljon k2tt halvemini kui inimene Y, on ainult teooria, right?
J2rgnevad pole minu graphid:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)photoshop, right?

EV joon ei n2ita ju MITTE KUI MIDAGI, riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight?

EV-joon on lihtsalt suvaline väljamõeldis HEMi ja PT tegijatelt,
sest
phase 1 - lets make up something called EV
phase 2 - ...
phase 3 - PROFIT!
EV-joon ei mängi MITTE MINGIT ROLLI ning pole võimalik,
et mõned inimesed jooksevad pikemate samplidega sitemini,
kui sa arvata oskasid.
right....?

(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)pista see sarkasm perse endale.
Comment
-
Re: "375" - Arvad, et jooksed sitasti?
Ty, noore matemaatikuna oled EV olemusest kenasti aru saanud.Algselt postitas lebovend Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)pista see sarkasm perse endale.
Edu tegemistes.
Pahvak perega.Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
Ma tänan sind südamest.Algselt postitas Pahvak Vaata postitustTy, noore matemaatikuna oled EV olemusest kenasti aru saanud.
Edu tegemistes.
Pahvak perega.
Edaspidiste arusaamatuste vältimiseks tuletan meelde,
et antud topic pole strateegia topic. Veel pole see promode-
ega ka reklaaminurk. See on nurk, kuhu kõik on oodatud,
aga kedagi ei sunnita tulema.
Ma pole vast üle poole aasta käinud seal ASD&¤¤# v6i mis iganes
avalikus kurtmisnurgas. Ka yritan ma igalpool mujal foorumi osades
oma bad beat hala mitte ajada. Aga vaata see on siin see yks koht,
mis on just selleks m6eldud. Kahju muidugi, et see sinuni nii hilja jõudis
ja varasemad 19lk pole sulle piisavalt vihjeid andnud selleks, et siit sa
ilmselt ei leia ilusaid NL100 graafikuid ja palju positiivsust. Õnneks
on meil nyyd see probleem ilusti lahendatud ja igaks juhuks ekstra
sinu jaoks muutsin ka päeviku nime veidi.
Edu sullegi ja kogu su perele.
Comment
-
Comment
-
Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
enamv2hem jah, mitte p2ris. yks h2rra ei uskunud meil, et ykski inimene v6iks
pikemas perspektiivis joosta niiviisi ja siis ma yritasin talle tuua n2iteid, et see
pole v6imatu.
keegi kuskil 2p2s ytles p2ris huvitavalt, pool humoorikalt:
variatsioone on kaks erinevat,
variatsioon1 on see, et kui h2sti v6i halvasti sa jooksed,
variatsioon2 on see, et kui kaua sa h2sti v6i halvasti jooksed.
ma pean ennast ratsionaalseks inimeseks. ma ei usu jumalat, ma ei usu karmat,
ma ei usu "the secret" filmi, et kui paned silmad kinni, siis laps saab ratta ja sina
saad ferru, ei loe horoskoope, ei ole ebausklik(ala must kass yle tee, peegel puruks,
13. reede jne).
AGA
ma ei saa aru, miks inimesed v2listavad selle, et vaadates ajas tagasi 3-4 aastat
v6is keegi X tunduvalt sitemini joosta, kui keegi Y, arvestades sellega, et selle
aja sees on m2ngitud kuni miljon k2tt.(see arv on ka randomiga v6etud, v6ib ju
ka rohkem k2si kesta).
Comment
TC
Comment