Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]
Loodan, et sain nüüd downeri pidama. 9h ja 9K kätt täna. Kuu -60ne peal.
Suurim loser today
Biggest winner. Fish tankis riveris peaaegu kogu timebanki aga callis lõpuks. Tüüp ei suutnud ühelegi raisele foldida. Otsustasin minna max value peale seetõttu.
Tänaseks kõik puhkama nüüd :)
Laulu ka
Loodan, et sain nüüd downeri pidama. 9h ja 9K kätt täna. Kuu -60ne peal.
Suurim loser today
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Biggest winner. Fish tankis riveris peaaegu kogu timebanki aga callis lõpuks. Tüüp ei suutnud ühelegi raisele foldida. Otsustasin minna max value peale seetõttu.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tänaseks kõik puhkama nüüd :)
Laulu ka
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, A
, J

Comment