Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #61
    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

    Loodan, et sain nüüd downeri pidama. 9h ja 9K kätt täna. Kuu -60ne peal.

    Suurim loser today
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Biggest winner. Fish tankis riveris peaaegu kogu timebanki aga callis lõpuks. Tüüp ei suutnud ühelegi raisele foldida. Otsustasin minna max value peale seetõttu.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tänaseks kõik puhkama nüüd :)

    Laulu ka
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #62
      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      vähem kõrvalisi tegevusi, endal sama probleem, et võtan asju juurde mis tähelepanu hajutavad...

      GL!!!
      TY! Edu sullegi!

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #63
        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

        teine käsi veidralt mängitud vähe?
        kui AJs-ga 3betid, siis sellisel flopil checkida on vähe totter imho?
        pane ikka floppi ja turni panused ette?

        õelge keegi teine ka selle teise käe kohta oma arvamus.

        Comment

        • lissavassa
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 149

          #64
          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

          Flopil donkbetiks ning turn checkraise

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #65
            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

            kui sina olid flopil agressor siis see poleks donkbet?

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #66
              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

              bet flop, bet turn shove river. Riveriks jääb ca 3/4 pot panus

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #67
                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                Ma ei tea miks ei näita aga teisel käel oli vastase käeks KT. Esialgu mõeldud standard Squeeze. Veider küll. Ilmselt tahtsin check-raiseda floppi kuna vastane totaalne callingstation, mõeldes sellele, et kui ma oma flushi või T ei hiti callib ta anyway. bet bet liiniga oleks tulemus sama ilmselt olnud.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #68
                  Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                  vaikselt tuleb juba

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #69
                    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                    Sa ei saa raiseda stationit, kuna ta ise ei beti lihtsalt piisavalt tihti et see plaan saaks kasumlik olla/kui betib võid way behind olla.

                    Kaotad jubedalt valuet ja bluffimisvõimalusi kui ei beti.

                    Bet flop, bet turn, shove river nagu ennem öeldi.

                    Mingi aggro regi peale võid c/r teed minna, fishi vastu lihtsalt bet/bet/bet, sul nii hea equityga käsi, et karta ei ole miskit.
                    Last edited by HerrJanks; 03.12.12, 09:22.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #70
                      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                      Pean nõustuma janksi ja teiste jutuga. Mõtlesin lihtsalt liiga üle tolles käes. See ei ole kindlasti mu standardplay, mis seal juhtusin tegema.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #71
                        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                        Kogu tänane päev on olnud faking bingo. Hommikul juba sain kuu nulli kuid päeva lõpuks ikka ca 4bi miinuses. Mõtlesin, et jube tore oleks võtta mõned eurolauad ka ja hakkas kohe tulema. 3way allinn set vs set TAGi vastu, fishil overpair. Riveriks võitis fish. Järgmine käsi kohe otsa sama vaala vastu.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tema vastu oleks vist pidanud flopi openshovema oleks vähemalt +EV olnud. Täitsa pekkis kuidas hittis, irvitas ja istus peale veel mõnda võidetud kätt oma 50daalase stacki otsas NL10s.

                        Winrate on tohutult kannatada saanud, kuna mängin enamasti kõige sitemal ajal päeval pikki sesse. Kui laudades on ainult persetäis nitfishe. Homme saan miski 50daalase stellari lahti, kui selleks ajaks ei busti rolli võtan NL16 laudu ka sekka.

                        Mängu olen suutnud hoida nüüd stabiilselt 15/13 ,mis tundub ok.

                        Hetkeseis selline


                        Homme proovin lühemad sessid teha, mitte rohkem kui 2h. Pikad sessid toovad kvaliteedi alla, tähelepanu hajub.
                        Last edited by Liquicity; 03.12.12, 22:08.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #72
                          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                          Aga muidu endale tundub, et kõik see 23K BE kaotav mäng on "jooksu" süü?

                          Comment

                          • Liquicity
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 454

                            #73
                            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Aga muidu endale tundub, et kõik see 23K BE kaotav mäng on "jooksu" süü?
                            Kindlasti mitte. Oleks jooksu süü ainult, siis jookseks räigelt alla EV ka. Pigem süü selles, et läksin sessi tegema sellise suhtumisega, et ennem ei lõpeta kui miinusest väljas. Mis on vale.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #74
                              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                              Nüüdseks eilne run oli oluliselt parem, kui üleeilne. Päev jäi +70$ ja kuidagi õnnestus nulliga viimasest swingisest sessist välja rabeleda. NL10 daalalauad hetkel +60ne peal 2,5bb/100 , NL16 1bi plussis ja eurolauad miinuses. Homme tahaks 2x rohkem kasumit. Et miskit cashi ka teenida. VPPsi juba kuu algusega ca 1300 arvestades, et eelmine kuu kokku oli 2800.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #75
                                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                                solid volüüm

                                gl!

                                Comment

                                Working...