Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker
Ma juba kandsin MBsse 30$ ära niiet kui teed parema tulemuse 12h sessiga saad insta kätte.
E: punane joon graafikul on non showdown mitte EV, kui kellegile pakub huvi.
Ma juba kandsin MBsse 30$ ära niiet kui teed parema tulemuse 12h sessiga saad insta kätte.
E: punane joon graafikul on non showdown mitte EV, kui kellegile pakub huvi.




Comment