Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #31
    Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

    Ma juba kandsin MBsse 30$ ära niiet kui teed parema tulemuse 12h sessiga saad insta kätte.
    E: punane joon graafikul on non showdown mitte EV, kui kellegile pakub huvi.
    Last edited by Liquicity; 09.12.10, 01:40.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #32
      Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

      Panen viimaseaja lemmikalbumi osa lugusid siia...grindimise ajal mängib taustaks.

      Weapons Cluster Bundle
      mõned lood sealt

      Danny Byrd - Planet Music
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Laroque - Goldfinger
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Danny Byrd - Boxfresh :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Safair and SKC - Free my soul :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Logistics - The Trip :P:P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      CLS Wax - Quite Perfect :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Logistics - inside my soul (friction n nubalance rmx) :P:P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Laroque - Visitations :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Danny Byrd - The winchester club :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Blame + Pedge - Avalon :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      London Elektricity - The Great Drum & Bass Swindle (Logistics Remix) :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      L.A.O.S - Panda Style :D
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Danny Byrd - Under The Sea :P :P sõltuvust tekitav ja energiline
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Blu Mar Ten - Starting Over :D:P Fakk kuidas see lugu mind kummitab saab 2tundi järjes repeati
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Danny Byrd - Grassroots (Original Mix) So guud
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Relax and Enjoy

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #33
        Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

        graph in bigblinds on teile õige võrdluseks, kui mängite erinevaid limiite segamini vms, näitab mitu BB teenisid/kaotasid, olenemata BB suurusest.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #34
          Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          graph in bigblinds on teile õige võrdluseks, kui mängite erinevaid limiite segamini vms, näitab mitu BB teenisid/kaotasid, olenemata BB suurusest.
          Uurisin seda teemat veits Hemist, kuna NL10s oli sisuliselt vabalangus ja NL 25s suht vähese käte arvu peale tõus siis Big Blinds tohutus miinuses -588,9

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #35
            Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

            ja nii ta tulebki..

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #36
              Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

              Ega sa ometi täiesti 12h jutti ei mõtle eks ? Mul vahepeal tuleb ikka mingi 1h paus jne.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #37
                Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                ei sa ei pea 12h jutti tegema. Võid pausi teha küll. Ma ise tegin ainult 2 15min pausi :D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #38
                  Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                  Said pm'i kätte ?

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #39
                    Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                    jh..ma ennem ei pannud tähele.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #40
                      Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                      Tra kui närvis. Päeval mõtlesin, et teen pokkerit, vaatan mingi kummaline jama et lauad ei lähe lahti. Mõtlesin, et flash playeri viga või midagi, et teen reinstalli lockile. Tegin ära ja vastu vaatas hoopis tiba uuenenud soft. Üritan panna settinguid paika, kus saab panna auto rebuy jms settinguid. Ning kinnitamise OK nupp ei tööta. Settingute aken kinni ei lähe Cancel aga töötab ja kõik ülejäänud nupud töötavad ka, nii et usun, et see pole minupoolne viga. Küsisin ka live chatist...sealt vastati your account looks fine. Try logout login vms.
                      Ma ei tea...lasen siis manuaalse rebuyga 4l laual. Fakk mis value jääb võtmata.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #41
                        Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                        Faking impossible , küll ma venitasin et sada daala kokku saada. Lõpus otsustasin tsips veel ja tsips veel.
                        Mingi 100daalane pot läks ka minema 90/10 fishi vastu set vs minu kaks paari BvB olukorras.


                        NL10t ka enam ei viitsi torkida, kui just väga bad runi otsa ei satu.

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #42
                          Re: [SH NL10/NL25]Liquicity@Lock poker

                          Viide blogile http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/1601-Liquicity

                          Comment

                          • Liquicity
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 454

                            #43
                            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                            Otsustasin taasavada oma päeviku. Kuna mängin pokkerit jällegi tihedamalt ,kui suveperioodil. Erinevatel põhjustel, milles olen ise ka süüdi on mängitavateks limiitideks ikka veel micro limiidid.
                            Aasta alguses esimese kahe kuuga lasin hullu volüümi ca 600k kätt. Perioodil 15jaanuar kuni 15veebruar ehk 31päeva jooksul suutsin välja mängida oma rekordiks 350K kätt.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Aastakokkuvõtet on küll vara veel teha aga selle aasta 11 kuuga kokku olen mänginud ca 1,2 miljonit kätt. Oleks tõenäoliselt suurem see number, kuid märtsi keskpaigast kuni augusti lõpuni mängisin ülivähe ehk vahele jäi umbes viis kuud.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Graafiku viimase 200K käega on näha äkiline winrate tõus. Osalt on see tingitud sellest ,et suundusin 6maxist FRi mängima teiselt poolt aga seepoolest, et tegin Grinderschooli membershipi mõni kuu tagasi, mis tõi mängusoone peale tagasi. Grinderschool osutus valituks kuna on üks odavamaid kuuajalisi membershipe, mis pokkerivideoportaalidest saada.

                            Vabal ajal vaatan sessioonide vahele erinevaid seriaale või mängin pc mänge.
                            Hetkel käsil Hitman absolution, Mafia 2, Batman Arkham Asylum, Crysis 2, Deus Ex Human Revolution, Mass Effect 2. Lõpetatud sai viimati Borderlandsi esimene osa ,mis oli ka päris äge mäng. :P

                            Laudades leiab mu Tujutu nime järgi.

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #44
                              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                              mängisin sinuga nl5 eile
                              enda nimi Rauno.T

                              läksin täna nl10 ise.

                              edu laudades eks treffab veel kunagi:D

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #45
                                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                                Edu laudades!

                                Comment

                                Working...