Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #16
    Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Kuidas laudade valik on Lock is ? Fishe palju ?
    Pole veel kõrgemaid limiite proovinud kui NL10 aga ütleks, et NL10 short handed tase on ikka kõvasti kehvem kui starsis. Laudu on ka parasjagu. Esialgu ainult kiidusõnad ,soft on ka üsna hea.Võimalik lasta cascades, tiles jne.
    Rackeback kantakse ka tagasi iga päev. Ütleme nii, et NL10s kui mingi viie kuue aeg minna mängima on enamus mängijad USAst. 6st 4tk kindlasti. Mängijaid tipptunnil ca 6000. Mikrolimiitides laudu jätkub küll. Ühtegi eestlast veel kohanud pole.

    E: Peale hommikust sessi ütleks, et tase on selline , et ma hakkan oksele :D Peale mingi 3coolerit tegin 7bi nl10 järjest. NL10 Laudades istuvad 50-60$ deepstackidega 80/10 fishid, kes pushivad iga top paariga insta allinn. Openraisetakse ka 20bb ja siukest kino tehakse seal. Väga tavaline on et flushdraw või rea tõmme flopist on insta allinn jne. Nüüd olen ma veendunud et nl10 on isegi kehvem kui starsi nl5. Sellise taseme juures ma ründan juba paari nädala pärast NL25 seal.
    Last edited by Liquicity; 03.12.10, 13:42.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #17
      Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

      Nutma ajab kaardijooks

      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      Hero (UTG) ($10.44)
      MP ($13.98)
      CO ($10)
      Button ($10)
      SB ($10.93)
      BB ($25.33)

      Preflop: Hero is UTG with J, J
      Hero bets $0.35, MP calls $0.35, 1 fold, Button calls $0.35, 2 folds

      Flop: ($1.20) 8, 2, 4 (3 players)
      Hero bets $1.20, MP raises $4.80, 1 fold, Hero raises $8.89 (All-In), MP calls $5.29

      Turn: ($21.38) 10 (2 players, 1 all-in)

      River: ($21.38) 7 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $21.38
      Main pot: $21.38 between Hero and MP, won by MP

      Results:
      Hero had J, J (one pair, Jacks).
      MP had 10, 8 (two pair, tens and eights).
      Outcome: MP won $20.32


      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      Hero (CO) ($44.58)
      Button ($3.34)
      SB ($14.79)
      BB ($8.55)
      UTG ($10)
      MP ($10.24)

      Preflop: Hero is CO with 4, 4
      1 fold, MP bets $0.35, Hero calls $0.35, 3 folds

      Flop: ($0.85) 3, 4, 10 (2 players)
      MP bets $0.64, Hero raises $2.06, MP calls $1.42

      Turn: ($4.97) 2 (2 players)
      MP bets $4.97, Hero raises $19.88, MP calls $2.86 (All-In)

      River: ($20.63) Q (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $20.63
      Main pot: $20.63 between Hero and MP, won by MP

      Results:
      MP had J, 10 (flush, Queen high).
      Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
      Outcome: MP won $19.60

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #18
        Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

        Suht solid day NL10s. Heade videode vaatamine annab ikka mängule sitaks juurde.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #19
          Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

          Blind vs button olukord

          Vastane 157 käe peale 21/19 3bet 10,2
          Vaatasin nüüd kõik ta käed üle, ja olulist infot polnud.

          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          BB ($12.48)
          UTG ($10.74)
          Hero (Button) ($13.09)
          SB ($10.81)

          Preflop: Hero is Button with Q, Q
          1 fold, Hero bets $0.35, SB raises $1.10, 1 fold, Hero raises $2.60, SB raises $9.66 (All-In), Hero calls $7.86

          Flop: ($21.72) 6, 10, 5 (2 players, 1 all-in)

          Turn: ($21.72) K (2 players, 1 all-in)

          River: ($21.72) J (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $21.72
          Main pot: $21.72 between Hero and SB, won by SB

          Results:
          Hero had Q, Q (one pair, Queens).
          SB had A, A (one pair, Aces).
          Outcome: SB won $20.64

          Kas peaksin alla andma shove peale. Kuna olen näinud kuidas regid shovevad üsna tihti antud olukordades pocketite kui ka AKga. Vb jälgin liiga palju 3bet protsenti.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #20
            Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

            Igati standard imo. Kui oleks sa pre avanud algselt UTG't ja saanud CO'lt või BTN'ilt 5bet shove, siis võib veel kaaluda foldimist küll, sest seal on regi poolt KK+, AK.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #21
              Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

              Kle täna on vahepeal tegemist, mingi 6-8h tuleb kokku. Homme plaan kindlasti 12h, võib siis teha kui sul endal aega ???



              e: Või siis võib nii teha, et sa mängid täna ma homme pmst.
              Last edited by inward; 08.12.10, 11:28.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #22
                Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Kle täna on vahepeal tegemist, mingi 6-8h tuleb kokku. Homme plaan kindlasti 12h, võib siis teha kui sul endal aega ???



                e: Või siis võib nii teha, et sa mängid täna ma homme pmst.
                Teeme siis nii, et ma täna ja sa homme või kui sul aega on. Mul seenädal ilmselt teist niipikka võimalust ei avane. Ma siin tunni pärast hakkan pihta peale seda kui poes ja söömas ära käin. Siis on sul lihtsam mind üle teha :D

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #23
                  Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                  Esimene tund möödas..hetkel +1,5bi

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #24
                    Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                    Teeme nii, mul on väiksed logistilised tõrked . Mul psühholoogiline eelis, juhul kui sa mingi ulme tulemust ei tee

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #25
                      Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                      Täpselt nullis. 2h mängitud
                      faking bääd biit regi vastu

                      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      BB ($9.50)
                      UTG ($6.76)
                      MP ($10.98)
                      Button ($10.90)
                      Hero (SB) ($13.37)

                      Preflop: Hero is SB with K, K
                      UTG bets $0.35, 1 fold, Button calls $0.35, Hero raises $1.45, 2 folds, Button raises $3.74, Hero calls $2.59

                      Flop: ($8.63) 7, 5, 10 (2 players)
                      Hero checks, Button bets $6.81 (All-In), Hero calls $6.81

                      Turn: ($22.25) A (2 players, 1 all-in)

                      River: ($22.25) 6 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $22.25
                      Main pot: $22.25 between Button and Hero, won by Button

                      Results:
                      Button had A, Q (one pair, Aces).
                      Hero had K, K (one pair, Kings).
                      Outcome: Button won $21.14

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #26
                        Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                        3h -3bi not funny
                        4h -1bi
                        8,5h ja -3bi (ulmerõve jooks vahepeal -11bi) Ilmselt olen ürituse feilinud ja inwardil tuleb lihtsalt kasvõi nulli jääda. Proovin isegi nulli saada kasvõi. Raket makstud ca 45$
                        Last edited by Liquicity; 08.12.10, 21:39.

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #27
                          Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                          12h sess sai läbi jäin mingi 17daala plussi + rakeback ca 25daala. Teen kohe pikema kokkuvõtte

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #28
                            Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                            Täna oli mul sitt sess, liigun lõplikult nl10sse. Mul hea tuju, nii et minu poolest võib diil katki jääda.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #29
                              Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                              Nonii siin siis minu haige 12 sess


                              HEMi kellaajad on valed aga kellaaegade vahe õige.




                              Ütleme nii, et läks nagu ma ennustasin. Ütlesin ka ja teadsin seda isegi, et ma ei suuda 12tundi teha A mängu. Ma arvan et 2esimest tundi oli see A mäng ja ülejäänud C mäng. Tegelt pidin mängima ühes limiidis aga kogu see downswing tuli nl10s kus oli masendav jooks, ning lisaks sellele olid kadunud ka täna fishid. Igas lauas olid ainult NIT regularid. Kõige sügavamas mõõnas otsustasin, limiidis üles minna kuna bankroll isegi lubas, kusjuures ma pole NL25 SH mänginud üle poole aasta aga no on parem kui NL10. Fishe küllaldaselt väga palju kardetakse ka raha pärast. Raise respekteeritakse rohkem. Põhimõtteliselt jooksin NL25s ca125daala üles.
                              Kuna ma ei mänginud ühes limiidis, siis ma ei teagi kuidas see diil lõpuni viia Inwardiga. Algselt plaanis kes rohkeb BI näitab.
                              Ma ise pakun välja variandi kui näitad rohkem kasumit kui mul 12tunni jooksul on 30$ sinu. Kui jääd 0-17$ siis on tasa ja kui näitad miinust siis 30$ mulle.
                              Ma tahan näha kuidas 12h A-mängu järjest välja tuleb. Ma ise sattusin muidugi masendava jooksu otsa ka.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #30
                                Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                                A-game mul polekski 12h. Ma proovisin täna adderaliga grindida, aga tõmbasin nii v**** ennast, et sellest ei tulnud midagi välja väga .

                                Eks ma vaatan, homme üritan.

                                Comment

                                Working...