Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker
Pole veel kõrgemaid limiite proovinud kui NL10 aga ütleks, et NL10 short handed tase on ikka kõvasti kehvem kui starsis. Laudu on ka parasjagu. Esialgu ainult kiidusõnad ,soft on ka üsna hea.Võimalik lasta cascades, tiles jne.
Rackeback kantakse ka tagasi iga päev. Ütleme nii, et NL10s kui mingi viie kuue aeg minna mängima on enamus mängijad USAst. 6st 4tk kindlasti. Mängijaid tipptunnil ca 6000. Mikrolimiitides laudu jätkub küll. Ühtegi eestlast veel kohanud pole.
E: Peale hommikust sessi ütleks, et tase on selline , et ma hakkan oksele :D Peale mingi 3coolerit tegin 7bi nl10 järjest. NL10 Laudades istuvad 50-60$ deepstackidega 80/10 fishid, kes pushivad iga top paariga insta allinn. Openraisetakse ka 20bb ja siukest kino tehakse seal. Väga tavaline on et flushdraw või rea tõmme flopist on insta allinn jne. Nüüd olen ma veendunud et nl10 on isegi kehvem kui starsi nl5. Sellise taseme juures ma ründan juba paari nädala pärast NL25 seal.
Algselt postitas Mrt1989
Vaata postitust
Rackeback kantakse ka tagasi iga päev. Ütleme nii, et NL10s kui mingi viie kuue aeg minna mängima on enamus mängijad USAst. 6st 4tk kindlasti. Mängijaid tipptunnil ca 6000. Mikrolimiitides laudu jätkub küll. Ühtegi eestlast veel kohanud pole.
E: Peale hommikust sessi ütleks, et tase on selline , et ma hakkan oksele :D Peale mingi 3coolerit tegin 7bi nl10 järjest. NL10 Laudades istuvad 50-60$ deepstackidega 80/10 fishid, kes pushivad iga top paariga insta allinn. Openraisetakse ka 20bb ja siukest kino tehakse seal. Väga tavaline on et flushdraw või rea tõmme flopist on insta allinn jne. Nüüd olen ma veendunud et nl10 on isegi kehvem kui starsi nl5. Sellise taseme juures ma ründan juba paari nädala pärast NL25 seal.
, J
, 2
, 4
. Mul psühholoogiline eelis, juhul kui sa mingi ulme tulemust ei tee 

Comment