Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #211
    Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

    Nädal jäi siis selline. Ei midagi hullu. Tunnen end üsna kindlalt , kui käed on jälle pidama hakanud. Uuel nädalal ilmselt võtan enamus volüümi NL16 vb näpin PL25 või NL25 € laudu ka, kui häid laudu jagub õhtuti.

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #212
      Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

      Nädalaga 36K handi??? Palju tunde tuli nädalaga? Ma soovitaks pigem võtta laudu vähemaks ehk kuni 10 peale. Usu mind, see aitab ka väga hästi kaasa :)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #213
        Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

        Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
        Nädal jäi siis selline. Ei midagi hullu. Tunnen end üsna kindlalt , kui käed on jälle pidama hakanud. Uuel nädalal ilmselt võtan enamus volüümi NL16 vb näpin PL25 või NL25 € laudu ka, kui häid laudu jagub õhtuti.
        PLis head lauad ainult öösiti imo

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #214
          Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          PLis head lauad ainult öösiti imo
          Hommikul ka ikka suht head imo. Vahepeal isegi lõunal leiab sealt väga häid vaalu. Mängin 9-17 vahel üldjuhul ja 25% mu selle kuu volüümist PL25-s(NL16 50% volüümist ja 25% NL25 eur+daalalauad)

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #215
            Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
            Nädalaga 36K handi??? Palju tunde tuli nädalaga? Ma soovitaks pigem võtta laudu vähemaks ehk kuni 10 peale. Usu mind, see aitab ka väga hästi kaasa :)
            39h umbes. Jah probleem oli ja on liiga paljude laudadega.

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #216
              Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

              2 korda õnnestus ühe sessi vältel niimoodi stackkida.

              Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2335261
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              MP: $16.91 - VPIP: 27, PFR: 16, 3B: 3, AF: 2.6, Hands: 258
              Hero (CO): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 3, AF: 2.2, Hands: 2226655
              BTN: $17.46 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 1322
              SB: $16.00 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.2, Hands: 1334
              BB: $5.87 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.5, Hands: 376
              UTG: $18.72 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.6, Hands: 1096

              Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with 8 T
              2 folds, Hero raises to $0.48, 1 fold, SB raises to $1.60, 1 fold, Hero calls $1.12

              Flop: ($3.36) Q 6 T (2 players)
              SB checks, Hero checks

              Turn: ($3.36) 8 (2 players)
              SB bets $1.92, Hero raises to $7.52, SB raises to $14.40, Hero calls $6.88 all in

              River: ($32.16) 3 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $32.16
              Hero shows 8 T
              SB shows A A
              Hero wins $30.71
              (Rake: $1.45)


              Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2335265
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $17.17 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 5, AF: 0.9, Hands: 858
              BB: $7.96 - VPIP: 14, PFR: 13, 3B: 5, AF: 6.0, Hands: 5615
              UTG: $44.94 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 6, AF: 3.6, Hands: 2038
              UTG+1: $17.96 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.5, Hands: 1694
              MP: $16.00 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 1322
              CO: $15.84 - VPIP: 21, PFR: 13, 3B: 1, AF: 4.2, Hands: 229
              Hero (BTN): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 3, AF: 2.2, Hands: 2226655

              Pre Flop: ($0.24) Hero is BTN with Q T
              4 folds, Hero raises to $0.48, SB raises to $1.44, 1 fold, Hero calls $0.96

              Flop: ($3.04) 2 T 6 (2 players)
              SB bets $1.92, Hero calls $1.92

              Turn: ($6.88) Q (2 players)
              SB bets $4.32, Hero raises to $12.64, SB calls $8.32

              River: ($32.16) 3 (2 players)

              Final Pot: $32.16
              SB shows K K
              Hero shows Q T
              Hero wins $30.71
              (Rake: $1.45)

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #217
                Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                Väike update siis...kuna vb sel nädalal laudadesse väga rohkem ei jõua.
                Kokku tegin 5 sessiooni ja 6,5h mängu. Pm olen väga rahul kuna kõik sessioonid olen suutnud sel nädalal kvaliteetselt mängida. 6maxi pole rohkem näppinud. Pluss lisaks üritasin väheke uue lähenemisega mängida.



                Natuke olen proovinud mängustiili muuta. Kui varem üritasin suht palju potte juba flopis maha võtta, siis nüüd olen tegelenud ka rohkem vastu mängimisega.

                Vastavad statid praegu

                Flop cbet 53%
                Turn cbet 64%
                WTSD% 29,3%
                River call Efficiency 2,08%

                Vastavad statid enne

                Flop cbet 60%
                Turn cbet 45%
                WTSD% 25,9%
                River call Efficiency 1,63%

                Muidugi peale 5000kätt on vara veel järeldusi teha, kuid püüan sama trendi jätkata.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #218
                  Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                  Peab ka selle neetud kuu kokkuvõtte ära tegema. Kuu keskel läksin tööle ja suutsin poole kuuga ikkagi miski 30K kätt mängida töö kõrvalt.

                  Miinused
                  -Ilmselgelt on probleemid liiga paljude laudadega nagu alati aga alati on olemas uus kuu, kus püüda olukorda parandada.
                  -Winrate on peaaegu olematu NL25s seega peaks ka käsi analüüsima rohkem targemate inimestega, sest praegu sisuliselt ei biidi EV järgi.

                  Plussid
                  Olen suutnud:
                  -BR manangmenti järgi mängida
                  -Peaaegu tildivabalt mängida (tiltasin kuu jooksul 1 kuni 2 stacki)
                  -100% kordadest kaine peaga lauas mängida
                  -foorumis aktiivne olla



                  Tunde tuli kokku 146
                  miski 8800vpp-d ka
                  boonustega umbes lisaks veel 160$ ja kasutamata 14K FPP-d
                  Turniiridelt +6$ :D
                  kokku ca 550$ + 14000FPP
                  Last edited by Liquicity; 02.11.13, 12:56.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #219
                    Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                    Lase omale laudade piirang peale panna.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #220
                      Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                      Lase omale laudade piirang peale panna.

                      uurin asja. TY!

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #221
                        Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                        Polegi tükk aega ühtegi update teinud. Mänginud olen ainult kuu esimestel päevadel kolm-neli tuhat kätt. Jooksnud sujuvalt koos EV-ga ca 200$ miinusesse. Pidevalt top ranged vastas ja muu pask. Ise tegin ka sitta mängu. Samas suutsin ära teha liigutuse, kus ma enam ei saa mängida rohkem, kui kümnel laual. Nüüd pole juba 6päeva laudadesse jõudnud. Arvuti unustasin ka teise linna nädalavahetuseks. Seega niipea ka vist ei mängi ja vabu päevi ,kus saaks mängu pikemalt süveneda tuleb enne aasta lõppu ilmselt ühe käe sõrmedel kokku lugeda.
                        Seega on minu päevikus tõenäoliselt sellel kuul pikemalt vaikus, kui ma juhuslikult puhkust ei võta.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #222
                          Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                          Sup?

                          Comment

                          • Liquicity
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 454

                            #223
                            Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                            Pole eriti pokkerilainele saanud sellel kuul. Suht töiselt läinud ja polegi nagu aega pokkerile keskenduda olnud. Eile näppisin natuke esimest korda peale kuu algust. Miski 10daala suutsin plussi jääda isegi ja ca 15$ alla EV. Kokku äkki 6000 kätt sellel kuul ainult. Õnneks pokkeriväliselt pritsib $$$ normaalselt peale. Nüüd vaba nv ka ees ja eks paistab proovin uuesti lainele saada.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #224
                              Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                              Toimub midagi?

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #225
                                Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                                Terve jaanuar sai nädalavahetustel micro MTT-si näpitud. Sealt miski 120$ plussi. Tellisin siin paar pokkerialast raamatut turniiride kohta ka, seega proovin vähemalt kirjandusega tegeleda niipalju, kui jõuan.
                                Hetkel pole veel turniiridest isu üle läinud kuna mängin kui fish :D

                                Comment

                                Working...