Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #76
    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

    Ikka jooksen faking BE. Graphi pole mõtet postitada. Tunne on vähemalt olemas, et läheb paremaks. Viimase 24h jooksul on lauad ka fishisemad olnud kui eelnevad päevad.
    Numbritest niipalju ,et 48K kätt ja 49h see kuu. Mänginud olen enamasti 12-16laua peal. Üle selle lahti pole võtnud.

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #77
      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
      Ikka jooksen faking BE. Graphi pole mõtet postitada. Tunne on vähemalt olemas, et läheb paremaks. Viimase 24h jooksul on lauad ka fishisemad olnud kui eelnevad päevad.
      Numbritest niipalju ,et 48K kätt ja 49h see kuu. Mänginud olen enamasti 12-16laua peal. Üle selle lahti pole võtnud.
      Panustasin ka vahepeal rohkematele laudadele ent koheselt langes winrate ning mängisin suht robotlikult. Soovitaks laudu vähendada 8-12 peale ning vaata, kas miskit muutub

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #78
        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

        Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
        Panustasin ka vahepeal rohkematele laudadele ent koheselt langes winrate ning mängisin suht robotlikult.
        Ise sellel lihtsal põhjusel mängingi ainult 9-12.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #79
          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

          Teen täna väiksemate laudade arvuga sessi proovin esialgu 12 lauda stack modes lasta. Huvitavamad lauad saan vajadusel paigutada mujale.

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #80
            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

            Kohe sessi alguses 3-4BI auku...kuradi frustreeriv, mingi 10-s sessioon järjest nii. Lõpuks jäin õnneks 30$ plussi.

            Käsi sessi algusest kohe.. vaatasin suu ammuli What a Fuck
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            noh ikka juhtub. Flopist ju ainult 77,6% equity nutsiga

            Või siis turnist 84.1 equity
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Mõned võidetud käed ka

            Optimist oma A7ga
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Fishreg zubayabaya

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ma ei usu sind fish
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ilus backdoor flush Nitfish 11/7/3.3 mikellito vastu. Oma TQ käega näitas just kui halb ta on

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sul ei ole seda. Arvan et tal võis olla 66-77 või TT-JJ

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #81
              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

              Esimene käsi KQo- foldi või squeeze, aga nii kuuendana potti sisenedes pole küll kasumlik seda kätt mängida.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #82
                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Esimene käsi KQo- foldi või squeeze, aga nii kuuendana potti sisenedes pole küll kasumlik seda kätt mängida.
                Mõtlesin ise sedasama replayd vaadates, et oleks võinud squeezeda. Mängu ajal aga võibolla mõtlesin selle peale, et ei tahaks 3bet potti KQo-ga OOP mängida, sest mõni call on tõenäoline ikka. Eks see squeeze/ fold õigem ole.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #83
                  Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                  NL10 ante lauas oli üks üle 60vpip fish. Vabandage kirjapilti aga täitsa vit**s kui napilt pääsesin :D

                  Tagantjärgi mõtlen, et kui oleks ta flopi cbeti raisenud oleksin 25$ maha bustinud.
                  Riveris ei olnud niipalju mune, et bettida. Sest 100% oleks seal calli näinud ja kartsin, et seal on äss või kuus.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kuigi võitsin preflop allinniga AKs vs AA ja ühe 3way allinni AAga ei olnud hea sess. Andsin ära nitfishidele palju. viimane sess jäi 10$ plussi
                  Last edited by Liquicity; 07.12.12, 11:47.

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #84
                    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                    NL10-16s on mõned ebameeldivad mängijad ,kellele olen raha ära andnud.

                    Aries-RIE 12,4/9,6 totaalne nitfish mõnes lauas on 5$ga mõnes 15-16$ga ei ole tavapärane shortstacker, kes lahkuks peale võitu lauast.
                    võidud/kaotused 85/90 üldseis -17$ suht kopp ees sellest tüübist.

                    CO2Tiger - 17/12 totaalne donkfish reg. Kaotanud olen mingi -43$ võidud/kaotused 14/16
                    4full stacki ära andnud talle. Tüübi standard liinid on overbet betid.

                    Õnneks ühtegi eestlast ebameeldivate nimekirjas pole, siiamaani oleme hästi läbi saanud.

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #85
                      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                      NL10-16s on mõned ebameeldivad mängijad ,kellele olen raha ära andnud.

                      Aries-RIE 12,4/9,6 totaalne nitfish mõnes lauas on 5$ga mõnes 15-16$ga ei ole tavapärane shortstacker, kes lahkuks peale võitu lauast.
                      võidud/kaotused 85/90 üldseis -17$ suht kopp ees sellest tüübist.

                      CO2Tiger - 17/12 totaalne donkfish reg. Kaotanud olen mingi -43$ võidud/kaotused 14/16
                      4full stacki ära andnud talle. Tüübi standard liinid on overbet betid.

                      Õnneks ühtegi eestlast ebameeldivate nimekirjas pole, siiamaani oleme hästi läbi saanud.
                      Aries-RIE on tõesti ülimalt ebameeldiv vend selles limiidis.

                      Seal limiidis veel Pacimaker, kes on suht nitregular ja mängib stackidele suhtkoht nutsiga vaid. Tal oli vahepeal godmode minu vastu ja stacke lendas ikka korralikult taevasse.Õnneks ta hiiter on nüüd vist läbi, sest set vs sete on selle venna vastu hakkanud minu kasuks ka tulema.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #86
                        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                        pacimakeri vastu olen 10$ plussis, nit küll aga senist mängu vaadates usun ,et võitev reg

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #87
                          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                          hetkeseis siis selline. Tänane päev oli juba suht ok. Käsi mingi 5000 ainult täna. Goldstarini umbes
                          600vpp ainult minna. Tahaks platinumi ära teha see kuu, et uut aastat kohe platinumi pealt alustada.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #88
                            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                            Gold ja Platinum vahe läheb veel suuremaks alates jan. Kahju ,et nad Platinum VPP requiermenti ei vähendanud.

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #89
                              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                              Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                              pacimakeri vastu olen 10$ plussis, nit küll aga senist mängu vaadates usun ,et võitev reg
                              Kindlasti on ta võitev ja ma ei saa aru, miks ta nl25-s pole juba.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #90
                                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                                Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                                Kindlasti on ta võitev ja ma ei saa aru, miks ta nl25-s pole juba.
                                scared money ?

                                Comment

                                Working...