Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #1

    Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

    Hommik hommik hommik hommik hommikust kõigile. Tuli siis mõte kah oma päevik siia teha. Eks ikka selleks, et keerulisemaid käsi siia postitada ja nõu küsida.

    Pokkeriga alustasin selle aasta veebruaris kui kandsin starsi 200$. Alustasin NL10st ja liikusin NL50ni välja. Kõik oli suurepärane, hittisin milestone ja tegin ca 2000$ kuu. Teadsin isegi et kaua see niimoodi ei jätku, sattusin downswingi otsa ja märtsiks ,aprilliks olin põhimõttelisalt busto. Suure hurraaga tegin viimase 600$ vaba rahaga deposiidi cake pokkerisse, mille suutsin ka seal mõne ajaga maha mängida. Viimase 50$ga liikusin tagasi starsi, kus olen nüüd vahelduva eduga paar plusskuud näidanud aga edasiminekut kui sellist ikkagi pole. Olen proovinud erinevaid mänge, erinevaid limiite, et teada saada mis mulle sobiks. Kõige kindlamini tunnen end fullring cashis. Proovinud olen ka 6maxi, kuid variatsioon on seal liiga tugev minu jaoks. Pokkerialaselt tahaks õppida mängima ka turniire, milles veel saavutusi pole ning talveks tahaks olla NL100s :P

    Jätsin mainimata kasutajanime starsis. Kes näeb mu foorumi avatari see tunneb ära, sest starsis on sama pilt.
    All-time graph@pokerstars

    Graafik lõppeb väga äkilise langusega, mis on selle kuu kohutav algus
    Last edited by Liquicity; 23.01.15, 21:45.
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #2
    Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

    Ma pole sind starsis näinud, aga su avatar on siiski tuttav, ilmselt 2+2 wigglingu teemast, aga sul reflection ei wiggle. Anyway, üldine trend graafikul on tõusev, keep on going. Edu!

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #3
      Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

      2+2s ma kasutaja ei ole. Aga tänud!

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #4
        Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

        Lõpetan selle päeva, mis hakkas kohutavalt. Mindset kõik asjad korras, lihtsalt oli rida käsi millest ükski ei pidanud. Tegin paar pluss-sessiooni NL5s jubeduse lõpetamiseks. Päeva lõpetasin torkides NL25te, kus tuli ka lõpuks plussi. Oli ka häid käsi kuid kahjuks stacke sisse ei sanud.

        Graafik siis selle suve kõige jubedamast päevast




        Aga olge mõnusad ja kuulake Boney Emmmmmi, sest see on nuts!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Homme puhkan pokkerist..parandan tervist, võtan päikest ja joon koduõlut terve päeva :P

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #5
          Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

          Tegin öösel paar sessi NL25s. Ajuvaba on see, et normaalsete kätega kaotan aga mingite ime haigete kätega võidan. Esimese sessi ajal pidin -25$ august välja ronima, teise sessi ajal -40$ august. Lõpetasin -4$ peal ja täna rohkem ei mängi ka. Graafikut ei viitsi ka panna. Standard ameerika mäed.

          Paar kätt siis millega suurest miinusest välja ronisin.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Vastane oli 30/15 50 käe peale. Mis iganes tal käes ka ei ole, olin siin 80% ees ja läksid nupud.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          70/55/4 3bet 40.0 ahv oli vastas. Kaotasin mingis varasemas käes samale vastasele 10$ ja teadsin et ta ei foldi mitte midagi ja paneb ka õhuga nuppe.




          Igatahes nüüd jalgrattaga sõitma ja ilma nautima :P
          Muusikat ka
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #6
            Liquicity@Lock Poker NL10 SH

            Pole viitsinud oma päevikut ammu ammu uuendada kuna pean blogi nagunii. Full ringiga lõpetasin mõneks ajaks ära ja olen siin mitu kuud üritanud bankrolli edutult kasvatada. Siiani ebaõnnestunult kuna suht palju olen elamiskuludeks välja kandnud. Sellest kuust siis kahel rindel nii pokerstarsis NL5 six maxis kui Lock pokkeris NL10 six maxis. Lock poker täiesti uus avastus minu jaoks ja esialgu ainult kiidusõnad. Rakeback ka 35% ja tagasi kantakse iga päev!

            Vahepealne selle aasta graafiku uuendus ka siis



            Ja tundub, et liiga kauaks olen NL5te püsima jäänud



            Igatahes miks oma teema jälle käsile võtsin on ikka põhjus nõu küsida mõnede keeruliste kätega.

            Esimene NL10 sess läks Lock pokkeris hästi 200 käega 3bi plussi. Kuid üks käsi jäi kummitama mind kuna stackid kergelt deep ka.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            E: Ja kus kohast ma threadi nime saan muuta?
            Last edited by Liquicity; 01.12.10, 22:31.

            Comment

            • wahka_est
              Räme Fish
              • Nov 2010
              • 22

              #7
              Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

              Kahju, et rohkem infot vastase kohta pole.
              Kui oskaks vähegi mängida siis oleks kas panustanud 2/3 uuesti turnil või siis check-raisenud kui oleks käsi olnud.
              Aga praegusel hetkel tundub, et kui ta täitsa donk siis tal kas A9 või J9. J9 on lahedad Villianid võimelised SB raise callima küll.

              Kuidas käitusid ning mis käest sai?

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #8
                Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

                Algselt postitas wahka_est Vaata postitust
                Kahju, et rohkem infot vastase kohta pole.
                Kui oskaks vähegi mängida siis oleks kas panustanud 2/3 uuesti turnil või siis check-raisenud kui oleks käsi olnud.
                Aga praegusel hetkel tundub, et kui ta täitsa donk siis tal kas A9 või J9. J9 on lahedad Villianid võimelised SB raise callima küll.

                Kuidas käitusid ning mis käest sai?
                Tegingi instacalli. Lõppkokkuvõttes kui ta callib mind oma 64% rangega olen ma veel turnis 87% ees. Muidugi see on kaheldava väärtusega call, sest instashoved, niipalju kui tähele olen pannud fishide puhul 6maxis on kas kaks paari või nuts.
                Pot tuli mulle, kuna river blank ja fish näitas KJ. Aga üldiselt ma ei tea kas peaks foldima kui readi pole?
                Last edited by Liquicity; 01.12.10, 22:52.

                Comment

                • wahka_est
                  Räme Fish
                  • Nov 2010
                  • 22

                  #9
                  Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

                  Fish keep the sharks feed.
                  Kuna foorumis suht uus ning natukene ka matemaatilise koha pealt pokkeris - põhiteadmised olemas, siis küsiksin, et mille põhjal sa arvutad selle, et kui ta range on 64% siis turnis sa veel 87% ees?

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #10
                    Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

                    Algselt postitas wahka_est Vaata postitust
                    Fish keep the sharks feed.
                    Kuna foorumis suht uus ning natukene ka matemaatilise koha pealt pokkeris - põhiteadmised olemas, siis küsiksin, et mille põhjal sa arvutad selle, et kui ta range on 64% siis turnis sa veel 87% ees?
                    Lükkasin 64% hand range pokkerstovesse
                    Sry my bad ilmselt flopis olen niipalju ees aga vaatan kohe turni ka


                    Kui jah panna seti või kahe paari peale, Lisasin ka igaksjuhuks tõmbed siis turn 54/45 minu kasuks.
                    Last edited by Liquicity; 01.12.10, 23:06.

                    Comment

                    • wahka_est
                      Räme Fish
                      • Nov 2010
                      • 22

                      #11
                      Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                      Ega ei tea kas on olemas ka programm või on HM-l taoline funktsioon nagu PokerStove, kuid mis annaks siis HUD-s taolist infot, kuid muidugi võiks seal olla võimalik range muuta ise vähemaks (tulenevalt siis positsioonist jne).

                      Võiks panna pokkeriprod.com-s kõik rahad kokku ning Eesti progejatel lasta selline programm ära teha.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #12
                        Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                        Üks keeruline käsi

                        BTN vastane 21/13/agr2,3 3bet 6,1 282kätt
                        SB vastane 25/16/agr0,7 3bet 8,0 80kätt

                        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        UTG ($9.70)
                        Hero (MP) ($17.02)
                        CO ($8.59)
                        Button ($11.63)
                        SB ($9.90)
                        BB ($10.80)

                        Preflop: Hero is MP with J, Q
                        1 fold, Hero bets $0.29, 1 fold, Button calls $0.29, SB calls $0.24, 1 fold

                        Flop: ($0.97) 2, 8, J (3 players)
                        SB checks, Hero bets $0.65, Button raises $1.30, SB calls $1.30, Hero calls $0.65

                        Turn: ($4.87) 4 (3 players)
                        SB checks, Hero checks, Button checks

                        River: ($4.87) Q (3 players)
                        SB bets $3.65, [color=#CC3333]Hero ?

                        Kas callida ja jääda lootma, et BTN tagant mõnda fancy muuvi ei tee?
                        Millega BTN üldse flopis 3betib, teades et on kaks vastast? Minu vastu antud tegelinski raises suht palju cbette(cbet raise 21% tal flopist) Kui tal tõesti käsi oleks siis ma paneks ta ainult 8 või 2 seti peale.
                        Ja millega leadib riveri SB? Ise pakuksin ainukese reaalse variandina 9T.
                        Väga tricky hand.
                        Igatahes läks see käsi showdownini välja aga seda hiljem, loodan mingit tagasisidet saada enne.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

                          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                          Graafik siis selle suve kõige jubedamast päevast




                          oot oot, kuda on võimalik selline algus teha 500 käega :OO???
                          Last edited by hotcocacola; 03.12.10, 03:31.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #14
                            Re: [SH NL10]Liquicity@Lock poker

                            Kuidas laudade valik on Lock is ? Fishe palju ?

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #15
                              Re: [FR NL5/NL25]suck out season@pokerstars

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              oot oot, kuda on võimalik selline algus teha 500 käega :OO???
                              Minu mäletamist mööda oli short handedis mingi fishi vastu kes donkas iga käega allinn. Parasjagu tuli tilt ka külla, callisin preemium kätega maha ja iga käe kaotasin. Hale luckbox oli ka tüübil.

                              Comment

                              Working...