Aljuu siis ka nüüd.
M/18/TLN, hetkel gümnaasiumis, vabalajal joon õlut, teen trenni, puhkan mis iganes, aga okei.
Võtame kogu kompoti lühidalt kokku, jaanuaris hakkasin starsis mängima 35$ bankrolliga 1.20 sngsid mis läksid suht nilbelt, aga sain kuidagi veits üles oma väikest rollikest. Veits aja pärast hittisin 1.10 turniirilt 6. koha ja mingi +260$ kohe rollile otsa, viskasin saltosid lausa sellepeale kuna algajana võita nii suur raha oli magusam kui mesi.. nii asi kaua ei kestnud, mängisin nl10 6maxi ja kaotades 2-3bi sattusin raevu, täielikku raevu, olin nii vihane (tiltkontrolli ega midagi ju siis veel pold) ja läksin nl100 kus sain JJ vs 88 üle ja veel mingeid lollusi ning roll oligi 100$ ja oiplää kuidas ma siis halasin, a no okei panin veel veits mängu edasi ja tegin cashouti..
Edasi liikusin triobeti kus hakkasin mingit boonust lahti möksima, sain selle lahti, aga siis tuli see EMTA vms blokeeringu teema, ma ikka hirmus paranoiline inimene ja arvasin, et nüüd kellogs ka, insta 1800 eeki cashout ja sinna ta jäi...
Lõpuks ühel mai hommikul peale raskemat peokest mõtlesin, et 148 eeku on pangakontol, hujaks paneme asjale uue alguse, laksasin nutsu triobeti ja jõudsin kuhugi 100€ peale, mängisin rolli järgi NL2 ja Nl4 , kuid siis BOOM SHAKA triobet 21, okei cashout 700 eeki ja siis sain ühe diili Towergamingusse ja nüüd see asi siis lahti läkski , vaatame veits statistikat:
Vahepealsest kapsast pole handhistoryt kuna sain hemmi alles mingiaeg mängides trios , aga niipalju käsi kui alles on siis palun väga:
Triobeti Nl2 [6max]:

Rohkem triost graafikuid pole, aga jätkame jutuga...
Kandsin siis 52$ towergamingusse kus ma alguses sattusin väikse heateri otsa, aga ütlen ausalt, et esimesed 23k kätt ma mängisin lolli, flippasin igatepidi panin täiega udu ja nende käte tulemus on siin graafikul ka näha,
kuskil 23k käe pealt sain aru, et ma olen valesti mängindu ja aega raisanud, võtsin oma jõu kokku ja kogu graafik on siis nl4 selline:

Vahepeal panin sitaks magama turnade ja sngdega, aga siis juhtus selline lugu:

vahepeal rakebackid/boonused ka 90$ aga oli vaja trenniraha maksta ja võlga maksta need läksid siiis sinna.
Ok sain turna hitiga oma nl10 BR kokku mida ma taga ajasin ja nüüd siis mänginud viimased päevad NL10, kuna jaanid tulemas ja sai natuke liiga livin' large tehtud vahepeal siis peale väljakandmisi ja asju on hetkel bankroll
389$ ja NL20 peale tahaksin liikuda kui on 30bi ehk 600$ siis
ahja NL10 5max graph...:

vot tak, nl4 tundus kerge, nl10 tundub ka suht kerge kui TAG rahulikult panna, cheers, õnne ja õlle teile ka
M/18/TLN, hetkel gümnaasiumis, vabalajal joon õlut, teen trenni, puhkan mis iganes, aga okei.
Võtame kogu kompoti lühidalt kokku, jaanuaris hakkasin starsis mängima 35$ bankrolliga 1.20 sngsid mis läksid suht nilbelt, aga sain kuidagi veits üles oma väikest rollikest. Veits aja pärast hittisin 1.10 turniirilt 6. koha ja mingi +260$ kohe rollile otsa, viskasin saltosid lausa sellepeale kuna algajana võita nii suur raha oli magusam kui mesi.. nii asi kaua ei kestnud, mängisin nl10 6maxi ja kaotades 2-3bi sattusin raevu, täielikku raevu, olin nii vihane (tiltkontrolli ega midagi ju siis veel pold) ja läksin nl100 kus sain JJ vs 88 üle ja veel mingeid lollusi ning roll oligi 100$ ja oiplää kuidas ma siis halasin, a no okei panin veel veits mängu edasi ja tegin cashouti..
Edasi liikusin triobeti kus hakkasin mingit boonust lahti möksima, sain selle lahti, aga siis tuli see EMTA vms blokeeringu teema, ma ikka hirmus paranoiline inimene ja arvasin, et nüüd kellogs ka, insta 1800 eeki cashout ja sinna ta jäi...
Lõpuks ühel mai hommikul peale raskemat peokest mõtlesin, et 148 eeku on pangakontol, hujaks paneme asjale uue alguse, laksasin nutsu triobeti ja jõudsin kuhugi 100€ peale, mängisin rolli järgi NL2 ja Nl4 , kuid siis BOOM SHAKA triobet 21, okei cashout 700 eeki ja siis sain ühe diili Towergamingusse ja nüüd see asi siis lahti läkski , vaatame veits statistikat:
Vahepealsest kapsast pole handhistoryt kuna sain hemmi alles mingiaeg mängides trios , aga niipalju käsi kui alles on siis palun väga:
Triobeti Nl2 [6max]:

Rohkem triost graafikuid pole, aga jätkame jutuga...
Kandsin siis 52$ towergamingusse kus ma alguses sattusin väikse heateri otsa, aga ütlen ausalt, et esimesed 23k kätt ma mängisin lolli, flippasin igatepidi panin täiega udu ja nende käte tulemus on siin graafikul ka näha,
kuskil 23k käe pealt sain aru, et ma olen valesti mängindu ja aega raisanud, võtsin oma jõu kokku ja kogu graafik on siis nl4 selline:

Vahepeal panin sitaks magama turnade ja sngdega, aga siis juhtus selline lugu:

vahepeal rakebackid/boonused ka 90$ aga oli vaja trenniraha maksta ja võlga maksta need läksid siiis sinna.
Ok sain turna hitiga oma nl10 BR kokku mida ma taga ajasin ja nüüd siis mänginud viimased päevad NL10, kuna jaanid tulemas ja sai natuke liiga livin' large tehtud vahepeal siis peale väljakandmisi ja asju on hetkel bankroll
389$ ja NL20 peale tahaksin liikuda kui on 30bi ehk 600$ siis
ahja NL10 5max graph...:

vot tak, nl4 tundus kerge, nl10 tundub ka suht kerge kui TAG rahulikult panna, cheers, õnne ja õlle teile ka
, 10
, 10
, 5

Comment