I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #16
    Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

    Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
    Hahaha, see oli pigem naljaga pooleks aga jaa.

    18/14

    suht nit 5maxi kohta, aga ma ei tea, toidab raibe ju ...


    ahjaa, eile hittisin veel 3.30 sng top 1 ära ja hetkel roll on 447$


    fuck ärka veel 15.00, hui saab und enam, öö peab vahele jätma vist.
    30% mulle

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #17
      Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

      Päris tublisti paned, edu igaljuhul

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #18
        Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

        Kuidas Toweri soft on?

        Paistad asja biitivat, gl!

        Comment

        • Mäksu
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 238

          #19
          Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

          Soft on tegelikult päris halb, aga mängitav :D

          Comment

          • Mäksu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 238

            #20
            Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]



            sai veits siis söögikõrvale krõbistatud


            ja HELL YEAH SAKSAMAA VÕITIS !! SUPER, nüüd peab väiksed õlled tegema ja tähistama !

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #21
              Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

              Sa FTP ja PS ka 6maxi lasknud, et on ongame võrgustikus nii palju kehvem see tase ?

              Comment

              • Mäksu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 238

                #22
                Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                ei ole kummaski eriti palju mängind :D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #23
                  Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                  Mitu lauda sul seal kannatab mängida 5maxi ?

                  Ja kuidas viimasel ajal läinud on ?

                  Comment

                  • Mäksu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 238

                    #24
                    Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                    6 lauda korraga ja isegi siis on mingi lääg, aga no mul eluaeg mingi kiviaja arvutid olnud nii, et laggib siis ei sega eriti... viimaselajal nii palju kuradi paska irl juhtunud + jaanipäevad ja asjad, et pole eriti mänginud, viimane sess oli -30$ aga just praegu hakkangi mängima ja üritan nüüd ilusti rahulikult uuesti igapäevaselt ja korralikult grindima hakata

                    Comment

                    • Mäksu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 238

                      #25
                      Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                      Nii sai siis 2 sessi täna tehtud ja lõpptlemuseks....





                      ühe lolli käe kaotasin AA vs 75s flopist all in, 41$ pot :/

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #26
                        Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                        Nii, 2 viimast päeva siis....


                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                          Mis kellast, mis kellani sa lased seal muidu vms ?

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #28
                            Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                            suhteliselt 19.00 - 03.00 vahemikus kui olen kodus pmst, hommikuti ma lihtsalt ei viitsi mängida ja vahel olen ka päeval mänginud, kuid siis on laudu vähem, võib-olla isegi tase suts parem.


                            13bi peaks veel pressima ja siis nl20 shoti võtma, loodan, et saan ruttu ruttu nl20 rolli kokku.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #29
                              Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                              Liigud 25 või 30BI pealt nl20 peale ? Korralikult biidid ja edu igal juhul :)

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #30
                                Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                                unreal heater

                                Comment

                                Working...