I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]
Collapse
X
-
Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]
6 lauda korraga ja isegi siis on mingi lääg, aga no mul eluaeg mingi kiviaja arvutid olnud nii, et laggib siis ei sega eriti... viimaselajal nii palju kuradi paska irl juhtunud + jaanipäevad ja asjad, et pole eriti mänginud, viimane sess oli -30$ aga just praegu hakkangi mängima ja üritan nüüd ilusti rahulikult uuesti igapäevaselt ja korralikult grindima hakata
Comment
-
Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]
suhteliselt 19.00 - 03.00 vahemikus kui olen kodus pmst, hommikuti ma lihtsalt ei viitsi mängida ja vahel olen ka päeval mänginud, kuid siis on laudu vähem, võib-olla isegi tase suts parem.
13bi peaks veel pressima ja siis nl20 shoti võtma, loodan, et saan ruttu ruttu nl20 rolli kokku.
Comment


Comment