I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mäksu
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 238

    #1

    I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]

    Aljuu siis ka nüüd.

    M/18/TLN, hetkel gümnaasiumis, vabalajal joon õlut, teen trenni, puhkan mis iganes, aga okei.


    Võtame kogu kompoti lühidalt kokku, jaanuaris hakkasin starsis mängima 35$ bankrolliga 1.20 sngsid mis läksid suht nilbelt, aga sain kuidagi veits üles oma väikest rollikest. Veits aja pärast hittisin 1.10 turniirilt 6. koha ja mingi +260$ kohe rollile otsa, viskasin saltosid lausa sellepeale kuna algajana võita nii suur raha oli magusam kui mesi.. nii asi kaua ei kestnud, mängisin nl10 6maxi ja kaotades 2-3bi sattusin raevu, täielikku raevu, olin nii vihane (tiltkontrolli ega midagi ju siis veel pold) ja läksin nl100 kus sain JJ vs 88 üle ja veel mingeid lollusi ning roll oligi 100$ ja oiplää kuidas ma siis halasin, a no okei panin veel veits mängu edasi ja tegin cashouti..

    Edasi liikusin triobeti kus hakkasin mingit boonust lahti möksima, sain selle lahti, aga siis tuli see EMTA vms blokeeringu teema, ma ikka hirmus paranoiline inimene ja arvasin, et nüüd kellogs ka, insta 1800 eeki cashout ja sinna ta jäi...

    Lõpuks ühel mai hommikul peale raskemat peokest mõtlesin, et 148 eeku on pangakontol, hujaks paneme asjale uue alguse, laksasin nutsu triobeti ja jõudsin kuhugi 100€ peale, mängisin rolli järgi NL2 ja Nl4 , kuid siis BOOM SHAKA triobet 21, okei cashout 700 eeki ja siis sain ühe diili Towergamingusse ja nüüd see asi siis lahti läkski , vaatame veits statistikat:


    Vahepealsest kapsast pole handhistoryt kuna sain hemmi alles mingiaeg mängides trios , aga niipalju käsi kui alles on siis palun väga:


    Triobeti Nl2 [6max]:





    Rohkem triost graafikuid pole, aga jätkame jutuga...

    Kandsin siis 52$ towergamingusse kus ma alguses sattusin väikse heateri otsa, aga ütlen ausalt, et esimesed 23k kätt ma mängisin lolli, flippasin igatepidi panin täiega udu ja nende käte tulemus on siin graafikul ka näha,
    kuskil 23k käe pealt sain aru, et ma olen valesti mängindu ja aega raisanud, võtsin oma jõu kokku ja kogu graafik on siis nl4 selline:






    Vahepeal panin sitaks magama turnade ja sngdega, aga siis juhtus selline lugu:






    vahepeal rakebackid/boonused ka 90$ aga oli vaja trenniraha maksta ja võlga maksta need läksid siiis sinna.


    Ok sain turna hitiga oma nl10 BR kokku mida ma taga ajasin ja nüüd siis mänginud viimased päevad NL10, kuna jaanid tulemas ja sai natuke liiga livin' large tehtud vahepeal siis peale väljakandmisi ja asju on hetkel bankroll

    389$ ja NL20 peale tahaksin liikuda kui on 30bi ehk 600$ siis


    ahja NL10 5max graph...:








    vot tak, nl4 tundus kerge, nl10 tundub ka suht kerge kui TAG rahulikult panna, cheers, õnne ja õlle teile ka
    Last edited by Mäksu; 20.07.11, 22:08.
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #2
    Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

    tere magnus, edu.
    Last edited by Rando; 21.06.10, 22:39.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

      Edu!
      Ning kui õigesti tajun, siis netiavarusi mööda tean nimepidi päris kaua aega.

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #4
        Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

        Edu ka siitpoolt. Y

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

          Neonetis oled sama nime all?

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #6
            Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

            edu, aga kas triosse on nl2 tekitatud?

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #7
              Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

              adjöö ja tervita mu last

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #8
                Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                adjöö ja tervita mu last
                see on paks matu - dissimilari bätlist ? :D

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #9
                  Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                  Algselt postitas nalg Vaata postitust
                  see on paks matu - dissimilari bätlist ? :D
                  jawohl!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #10
                    Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                    Edu mäksu, tundub, et nl10 on alanud sul ka hästi :)

                    Comment

                    • Mäksu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 238

                      #11
                      Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                      Njaa, eilne väike sess + tänane ja meeldib teistele koguaeg ära imeda no, a pole hullu :D

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #12
                        Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                        Tegin veel 1 sessi kuna ei andnud see rõve alla EV jooksmine kuidagi rahu... ja 1 huvitavam käsi ka :

                        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB ($5.05)
                        BB ($9.85)
                        Hero (UTG) ($29.73)
                        MP ($4.31)
                        Button ($10.26)

                        Preflop: Hero is UTG with 10, 10
                        Hero bets $0.40, MP calls $0.40, 2 folds, BB calls $0.30

                        Flop: ($1.25) 8, 10, 5 (3 players)
                        BB checks, Hero bets $0.95, 1 fold, BB calls $0.95

                        Turn: ($3.15) 7 (2 players)
                        BB checks, Hero bets $2.35, BB raises $8.50 (All-In), Hero calls $6.15

                        River: ($20.15) 10 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $20.15




                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                          Mäksuu :/ says:
                          tra miks keegi mu teemat ei kommenteeri
                          pokkeriprohvetites



                          Pmst võid visata oma HEMi statid ja värgid ka siia, siis parem ülevaade.

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #14
                            Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                            Hahaha, see oli pigem naljaga pooleks aga jaa.

                            18/14

                            suht nit 5maxi kohta, aga ma ei tea, toidab raibe ju ...


                            ahjaa, eile hittisin veel 3.30 sng top 1 ära ja hetkel roll on 447$


                            fuck ärka veel 15.00, hui saab und enam, öö peab vahele jätma vist.

                            Comment

                            • nummar
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 322

                              #15
                              Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

                              paistab, et biidid vabalt ju niiet edu

                              Comment

                              Working...