I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #46
    Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

    Busto? Või mis juhtus siis

    Comment

    • Mäksu
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 238

      #47
      Re: M2ksu @ NL10 [tower 5max]

      Nii kutid, tagasi, haiglast väljas raisk, opereeriti... mõtlesin, et teen kirjatükki ka siis... hhahväga sick kuu on olnud... mängin everleafis ja sain nüüd hemi tööle...
      kogu kuu:



      siin on nl10-200 igast nussimist, panin vahepeal sego...

      nl20 graf...
      :


      kuu plussis rakebackile ja boonustele, atm koos rb ja boonustega lendab roll ~450€ peale hetkel 300€ ja analüüsisin,uurisin ikka väga palju tilti ja paska mängu on toimunud, aga loodame, et suudan asjad veerema saada... nkn 3 nädalat spordist off ja särki värki, aeg grindima hakata.


      tegelt ma suudan 20 biitida, ma tean seda, aga millegi tõttu suudan ma +10bi päeva -3bi päevaks keerata, aga aitab jutust teengi nüüd 1se sessi.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #48
        Re: "Sky is the limit" - Mäksu

        toweris on eurolauad või, et selles arvestad? olen kuu jagu seal mänginud, pole veel tähelegi pannud:)

        Comment

        • Mäksu
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 238

          #49
          Re: "Sky is the limit" - Mäksu

          everleafis mängin nüüd :)

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #50
            Re: "Sky is the limit" - Mäksu

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            toweris on eurolauad või, et selles arvestad? olen kuu jagu seal mänginud, pole veel tähelegi pannud:)
            Hemist saad ju valida kas näitab eurodes v USD v Naelades graafikut , see ei tähenda ,et lauad peaks eurodes olema

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #51
              Re: "Sky is the limit" - Mäksu

              Mis juhtus kui tohib küsida? Haiglaga seoses siis..

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #52
                Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                Kust sa leidsid sellise pokkeritoa? Kuda tase ? Rakebacki saad?

                Comment

                • Mäksu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 238

                  #53
                  Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                  R: veits oli vaja putitada ja lõigata :D

                  flip: tuli ongames räme downswing ja ei suutnud seal jätkata, uurisin niisama raketherake lehel ringi ja leidsin mintedi... tase on sitt, rakebacki 40% + RTR rakeracest 110$ soolas see kuu... laudu on ainult vähe, 4-8 oleneb ajast, aga kui ise laudu juurde teha täituvad suht kiirelt, ma nkn üle 6 korraga ei mängi : D

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #54
                    Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                    Postita selle kuu uuendatud graph.

                    Comment

                    • Mäksu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 238

                      #55
                      Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                      miinuses atm see kuu, homme panen kuu kokkuvõtte, graafikud n shit... kokku mingi +420€ turnade, rb/boonustega ja muudega, mänguliselt miinuses, rekordkuu ikkagi rofl.... aga eks novembris tõmban asjad sirgeks.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #56
                        Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                        Kalbassist ikka jah? :)

                        Comment

                        • Mäksu
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 238

                          #57
                          Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                          Kindel see :D

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #58
                            Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                            Nägin täna nii haiget unenägu, et peab kirja panema, kunagi hea lugeda :D


                            olin vabaduseväljakul tekk ümber, üleni paljas ja käes kortsutatud paber mis paistab mingi juhise moodi mis viib kuhugi bauhoffi esinduspoodi... no okei liigun koju sealt ja küsin emalt, mis toimus??? Ema vastab, et ma olin 2 päeva kadunud. ütlesin emale, et mind uimastati hollywoodis, pandi midagi joogi sisse ja ma ärkasin mingis laagris kus oli megapalju nigeeria libusid.. nii järsku olen ühes koolis, kossusaalis pelan 2 koolivennaga kossu, koguaeg panen pealt ja 3sed tabasid 100/100, pelasin veits neegrite kossu ja omasin neid... Järgmine episood olen tsernobõlis, cs, 5vs5 irl cs vms... mul oli luger käes ja kogu tiim oli surnud, tulistsin vendi seljatagant päeh aga kuulid ei tuld välja, luurasin ülikaua kuni üks juuatäis sõdur tuli, hakkasin teda kägistama aga ta ei tahtnud surra.
                            Leidsin maast kahvli ja pussitasin teda läbi kolju kuni ta surma sai ja võtsin ta relva kus pold kuule, edasi jooksin baasi vms ja võtsin kuule... vhepeal ajasin paar kodutut minema ja nottisin kahvliga sõdureid ja siis tuli teada, et 30 sekki roundi lõpuni, hüppasin läbi akna kõmmutsin 2 venda maha ja raund won, wtf... ma pole kuradi 9 kuud CS'i mänginud mida ***** kui haiged unenäod... peale haiglat on üldse imelikud ööd olnud :D

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #59
                              Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                              26/21 3bet 6.7 2.3k käsi, mis flopis oleks pidanud tegema ?


                              No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              CO ($8.38)
                              Hero (Button) ($24.60)
                              SB ($19.31)
                              BB ($20.30)
                              UTG ($40.39)
                              MP ($39.56)

                              Preflop: Hero is Button with J, J
                              1 fold, MP bets $0.70, 1 fold, Hero raises $2.40, 2 folds, MP raises $5.30, Hero calls $3.60

                              Flop: ($12.30) 3, 3, 7 (2 players)
                              MP bets $7, hero

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #60
                                Re: "Sky is the limit" - Mäksu

                                Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
                                26/21 3bet 6.7 2.3k käsi, mis flopis oleks pidanud tegema ?


                                No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                CO ($8.38)
                                Hero (Button) ($24.60)
                                SB ($19.31)
                                BB ($20.30)
                                UTG ($40.39)
                                MP ($39.56)

                                Preflop: Hero is Button with J, J
                                1 fold, MP bets $0.70, 1 fold, Hero raises $2.40, 2 folds, MP raises $5.30, Hero calls $3.60

                                Flop: ($12.30) 3, 3, 7 (2 players)
                                MP bets $7, hero
                                Nupud pre sest JJ on suht hea käsi.
                                Last edited by oohoh; 31.10.10, 21:23.

                                Comment

                                Working...