I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #151
    Re: "Sky is the limit" - Mäksu

    Pane ainult see osa LJViqg88k7g sealt lõpust tagide vahele
    [YOUTUBE]LJViqg88k7g[/YOUTUBE]

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #152
      Re: "Sky is the limit" - Mäksu

      Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
      aint nuttin but a gangsta paaarty, lõpuks reede, sodinhoks ära.
      drop it.


      vanakool õhtuks bääunsima. chronic ja rum. i like the sound of hardcore in the morning.





      homme mängima jälle tõntõntõn. hustlin to make a milll-ion

      sit back and relaxxx
      e: tra see juutuubi nupp ei taha töötada :S
      Kas sa räägid tavaelus ka sellise kõnepruugiga?

      Comment

      • Mäksu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 238

        #153
        Re: "Sky is the limit" - Mäksu

        mis mu kõnepruuugil viga on :)?

        igastahes eile sai korralikult maadeldud ja möllatud linnapeal. kunagi ei saa rahulikult linnas käia, alati tuleb keegi köhima midagi või mölisema purjuspeaga, ahui sa lased endale ju öelda midagi. pohmakat pole õnneks, wuhuu. söööki vorpima, sis sõbranna juurde lebotama ja õhtul mängima arvatavasti. kusjuures üllatavalt vähe raha läks eile :)

        chillz

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #154
          Re: "Sky is the limit" - Mäksu

          Reeglina on nii, et ka täispeaga saab ilusti sõnadega asjad korda ajada. Aga noh, egod on teada. Andsite lõuga ära ikka v?

          Comment

          • Mäksu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 238

            #155
            Re: "Sky is the limit" - Mäksu

            Seekord sai jah ilusti... mulle ka ei meeldi see, et ei saa rahulikult nautida õhtut, niipalju on neid kuradi enast täis lukke ja osse igalpool... mitte egod pole teada, vaid põhimõtted on lihtsalt sellised, et sa ei lase igal munnil endale peale astuda ja see on kindlasti etem kui iga kord pea norgus ära kõndida või midaiganes, kuigi eks see ka jamasid läbi aastate toonud :D

            igastahes tegin suts nl20 ja jooksin kohe 4bi alla EV :D

            detsember on siiani suht jube old, eks näis mis saama hakkab.

            Comment

            • Mäksu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 238

              #156
              Re: I'm grindin to make a mill-ion

              Ejo kutid, plaan mintedist ära minna kuna seal lihtsalt pole vahepeal üldse laudu ja ma ei viitsi igakord ise teha mingi 4 lauda ja loota, et tulevad lõpuks täis. Seega ma palun teilt abi, soovitage miskit saiti.

              Ise tahtsin unibeti, aga sinna ei saa hetkel MB'ga makseid teha, starsi ei saa, ftp tundub nadi rakebackiga kuna ma suht sitt ka, ongames olin juba ja ei kipu väga tagasi.

              mõtlesin miski everesti, 888 ja muude peale, ehk keegi oskab suunata kuhugi, rb võiks ka olla 30%+++

              tnx.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #157
                Re: I'm grindin to make a mill-ion

                Miks see rakeback nii oluline on. FTPs saad hetkega lauad lahti ja fishe on roppumoodi... Kaalub iga kell selle mõned % RB üle

                Comment

                • Mäksu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 238

                  #158
                  Re: I'm grindin to make a mill-ion

                  Kusjuures ma olen isegi tildi peale mõelnud, soft tundub kuidagi äge, aga pole sinna kasutajat veel teinud, kas tõesti on nii fishine? ma arvan, et 1k€ roll on piisav nl50 dollari jaoks. Aga veel ehk mingeid soovitusi

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #159
                    Re: I'm grindin to make a mill-ion

                    Ja NL50 on veel kõige labasem limiit seal

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #160
                      Re: I'm grindin to make a mill-ion

                      Rääkige ,mis te tahate, aga urkasaidi kalad on omaette klassist.Mängisin paar kuud unibetis, nüüd Ft-sse tagasi .. kui unibetis oli 6st mängijast lauas 4 totaalsed ajukääbikud ja viies mängija enamvähem teadis,kuda asjad käivad , siis FT-s 6-st healjuhul 2 ajukääbikut( tavaliselt 1 või ei midagi), 2 midagi pokkerist jagavat nitti, kelle lemmik tegevus on ässasid ootada ning blinde veeretada ja siis üks kes teab, mis pokker juba on. g00000se jutt samas ka õige..unis ei olnud laudu ..FT-s selecti kuis jaksad + mtt valik.

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #161
                        Re: I'm grindin to make a mill-ion

                        Nojaa, ma vaatasin unibeti, laudu tundus ikka nagu jaguvat. Mintedis on running vbla 2-4 lauda ja ülejäänud ma pean ise juurde tegema, tavaliselt tulevad täis küll, aga ma ei viitsi enam niimodi jaurata ja higistada seal vbla ongame tagasi niikauaks kuni nl100€ roll koos on, et unisse minna.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #162
                          Re: I'm grindin to make a mill-ion

                          Noo 888 obv, mis siin mõelda on.

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #163
                            Re: I'm grindin to make a mill-ion

                            vahet pole mis mul on, neil on parem. kui mul on nuts nad foldivad:D ei viitsind enam mängida, tegin mintedi 130€ nl200, TPTK vs open ender, teda soosib fortuuna.

                            tegin nl50 50bb sisse, duubliga nl100 jne jne, jõudsin nl600
                            pot oli 400$ AQ vs KK
                            flop A, juubeldasin, turn K, shizniz. turnadest ka ei hittind ükski, plo50nes kõik korrad runner runnerilt üle hihihihi, pmst 16k kaotanud 10 päevaga, ei viiitsi enam, cashout->weed->fuck yeah, rolli atm 850$ alles, 1. dets oli 1600€ umbes, btw ongame on ikka sama rigged kui siis kui ma sealt nahui läksin :D tglt ei quiti ikka ju, nl30 peab hakkama, aga ma ei viitsi, ma tahan 3 klikiga teha 3 miljonit, fml, laiskus taob kannaga pähe.
                            ja juua ma ei viitsi enam üldse, eos lamp. raha läheb meeletult, enamasti kukun ma trepist alla, riided lähevad mustaks, hommikul on paha olla. kui peale teha siis, raha läheb vähem, olek on chill, hea uni, hommikul on hea olla, kõik on 50x mahedam kui juues. aeg põletada, bye.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #164
                              Re: I'm grindin to make a mill-ion

                              Jälle läksid segaseks :D. Teist korda grindid ennast üles nl50 ja siis nussid ära kõik. Cmon võta asja rahulikult, kuhu sul kiiret sinna nl100-nl200sse on ?

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #165
                                Re: I'm grindin to make a mill-ion

                                Kui NL50st jagu ei saa, siis pole mõtet üldse unistadagi NL100st ju :D Võta kokku ennast

                                Comment

                                Working...