inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #466
    Re: Inward NL30 SH

    Miks sa muidu NL 10 ja 30 vahet käid/käisid, et miks NL 20 alati vahele jätsid?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #467
      Re: Inward NL30 SH

      Ei jätnud. Nühkisin seda natukene. Ma ennem rääkisin ka. Mõtlesin proovin nl30 ja nii ta läks.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #468
        Re: Inward NL30 SH

        30h+ üleval olnud nüüdseks
        a all oled v :D Varsti väike kass ka peal :P

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #469
          Re: Inward NL30 SH

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          a all oled v :D Varsti väike kass ka peal :P
          ....
          Last edited by inward; 22.03.11, 21:20.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #470
            Re: Inward NL30 SH

            .....
            Last edited by inward; 22.03.11, 21:20.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #471
              Re: Inward [NL30 6max]

              Kõps kõps kõps. Läheb taas lahti siis. See kuu on täielik auk olnud :D

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kui eelmine kuu sai ka peamiselt nl50 lastud ja oli enam-vähem arvestatav 1.2k kuu. Siis nüüd pärast reedest sessi (-11bi) liigun mingiks ajaks tagasi nl30. Downswingi poiss paistab külas olevat, aga ainult seda süüdistama ei hakka. Ise ka lollusi teinud. Müstika, et nl30 ma biidin, aga nl50 pmst BE sama arvu käte peale. Aga küll tagasi teen. Nl30 alltime graph annab lootust, et päris lootusetu case ei ole. Saaks kuu nulli, peab saama!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by inward; 22.03.11, 21:40.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #472
                Re: Inward [NL30 6max]

                Vaikselt hakkan tagasi tiksuma.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mul volume st. 50k käe peale 100$ sidebet ka. 31.7k tehtud, raskeks läheb

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #473
                  Re: Inward [NL30 6max]

                  Kiirõpe, kuidas kaotada ühele fishile 3BI mõne käega.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Viimane, kuid kõige lõbusam käsi.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja pärast seda ilmselgelt jagas lahkelt kõigile minu võidetud BI, kuniks hitnrunnis.

                  Comment

                  • Mäksu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 238

                    #474
                    Re: Inward [NL30 6max]

                    Pead vastu ;D

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #475
                      Re: Inward [NL30 6max]

                      EPIC DONK JU:D

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #476
                        Re: Inward [NL30 6max]

                        Ei oska flipata fishide vastu enam.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #477
                          Re: Inward [NL30 6max]

                          Mõtlesin, et siit tuleb kas midagi väga ilusat või väga koledat :D. Sick setup. 3 kärbest ühe hoobiga. Kõik fishid.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #478
                            Re: Inward [NL30 6max]

                            Irw kui sick. NL30 mäng on hulga softim vs 50 ?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #479
                              Re: Inward [NL30 6max]

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Irw kui sick. NL30 mäng on hulga softim vs 50 ?
                              Ja nl50 on hulga softim vs nl100.

                              Comment

                              • I R Baboooon
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 235

                                #480
                                Re: Inward [NL30 6max]

                                Ja nl100 on hulga softim vs nl200

                                Comment

                                Working...