inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #421
    Re: Inward NL30 SH

    ma oleks eelviimases kah riveris callind aint

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #422
      Re: Inward NL10 SH

      Tiltis peaga ei callita, vaid lükatakse allin obv.

      Comment

      • I R Baboooon
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 235

        #423
        Re: Inward NL10 SH

        Nl 30 otse tagasi NL 10? Miks NL 20 vahepeal pole?

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #424
          Re: Inward NL10 SH

          Mingi 13 buy iniga ronis NL30, viimased 2 graphi olid vist -150$ mõlemad, ega sealt palju järgi ei saanud jääda, õige managemandi järgi NL6 vb isegi ...
          ma oleks samamoodi jooma hakanud :(

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #425
            Re: Inward NL10 SH

            NL10 jaoks on ideaalselt rolled imo.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #426
              Re: Inward NL10 SH

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              NL10 jaoks on ideaalselt rolled imo.
              Jep 20bi.

              Comment

              • mehumble
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 175

                #427
                Re: Inward NL10 SH

                Vähemalt suudab allapoole liikuda kui nihu kisub. Edu sulle, loodan, et ise ei pea kolinal alla tulema.
                E: no jah.... oli vaja üldse mainida. Nl5 kommer.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #428
                  Re: Inward NL10 SH

                  Peaks täna vb Parki cashi minema taguma. Tallinn somme täis, kõik hotellid kesklinnas välja müüdud. Mingid pühad neil jälle....fishe peaks tulema

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #429
                    Re: Inward NL10 SH

                    Jumal kaitseb gamblereid. Nl30. Õllevines A-game.


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #430
                      Re: Inward NL10 SH

                      Väheke meeleolu laupäeva õhtuks.

                      [YOUTUBE]GLy60kl_VIM[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #431
                        Re: Inward NL10 SH

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Peaks täna vb Parki cashi minema taguma. Tallinn somme täis, kõik hotellid kesklinnas välja müüdud. Mingid pühad neil jälle....fishe peaks tulema
                        mis senised tulemused Pargi cashgames?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #432
                          Re: Inward NL10 SH

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          mis senised tulemused Pargi cashgames?
                          BE....pole kunagi käinud.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #433
                            Re: Inward NL10 SH

                            Lugesin eile pmst terve "Pokkeripro Taimaal" threadi läbi. Tra väärt teema, mis on jäänud kuhugi foorumi sügavustesse. Motti andis kõvasti, et millegi suure nimel vaeva näha ja grindida.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #434
                              Re: Inward NL10 SH

                              Hakkad tai tripiks raha koguma vms?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #435
                                Re: Inward NL10 SH

                                Võibolla . Aga ei oleneb....point oli selles, et näha vaeva just millegi nimel. Olgu see siis auto, baller elu, reis või mis iganes vaimne või füüsiline väärtus.

                                Comment

                                Working...