inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #631
    Re: inward [NL10 6max]

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mõtteviisi küsimus. Sama hästi võib väga ilus neiu, kellel on elus ainult 1-2 meest olnud, olla nii läbi tõmmatud...
    Kui hirm haiguste ees nii suur on, saab alati kaks kummi peale panna. Just to make sure.
    Pokkerist nii palju, et peale 10k täitumist panen graafiku.
    Ega ma rohkem huumoriga :D

    kui on head raamid siis paneks ikka aga eelistaks 2 naist ja ma ise

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #632
      Re: inward [NL10 6max]

      Päris mitmed küsitavad käed esinesid täna. Jäid kummitama. Kommentaarid oodatud, kui oleksite teisti või paremini mänginud jne.

      1.käsi Vastane tundmatu, ilma statsideta. Esimene on pigem cooler. Foldi väga ei näe.

      $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2055618
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $15.31
      SB: $18.81
      Hero (BB): $10.00
      UTG: $10.62
      CO: $8.01

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 3 2
      UTG calls $0.10, CO checks, 2 folds, Hero checks

      Flop: ($0.25) Q J 9 (3 players)
      Hero bets $0.40, UTG folds, CO raises to $1, Hero raises to $3, CO raises to $7.86, Hero calls $4.86


      2. käsi Vastane 70/8/3.0 20 kätt. Üle käe pottis koguaeg ja möllas potide kallal. Callis ühe fishi 20bb openshove K7s-ga. Kas ship liiga spew?

      $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2055624
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $4.85
      SB: $8.98
      BB: $2.00
      UTG: $15.35
      Hero (MP): $17.59
      CO: $7.26

      Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with A K
      UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

      Flop: ($2.10) 5 4 4 (4 players)
      SB checks, UTG checks, Hero checks, CO bets $2.10, SB folds, UTG folds, Hero raises to $17.09, CO calls $4.66 all in


      3. käsi Vastane 45/2/1.5 20 kätt. Enne mastiga pottis riveris. Turni bet tegelikult on nõrk, vb peaks riveri callima?

      $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2055628
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP: $11.61
      CO: $17.06
      Hero (BTN): $14.33
      SB: $10.85
      BB: $14.77
      UTG: $11.83

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 9
      UTG calls $0.10, MP calls $0.10, CO calls $0.10, Hero raises to $0.80, 2 folds, UTG calls $0.70, MP calls $0.70, 1 fold

      Flop: ($2.65) Q Q 7 (3 players)
      UTG checks, MP checks, Hero bets $1.20, UTG calls $1.20, MP folds

      Turn: ($5.05) 8 (2 players)
      UTG bets $1.80, Hero calls $1.80

      River: ($8.65) 2 (2 players)
      UTG bets $3.70, Hero folds


      4. käsi 71/0/3.5 59 kätt, river 63%. Mõtlesin, et lasen blufima tal hakata turnist, ei oleks nö c-raise tahtnud saada. Teeme crying calli selle fishi vastu ?

      $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2055631
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (BB): $10.37
      UTG: $12.18
      CO: $18.70
      BTN: $16.08
      SB: $10.56

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
      UTG calls $0.10, CO calls $0.10, 1 fold, SB calls $0.05, Hero raises to $0.70, UTG calls $0.60, CO calls $0.60, 1 fold

      Flop: ($2.20) 2 9 6 (3 players)
      Hero bets $1.50, UTG calls $1.50, CO folds

      Turn: ($5.20) A (2 players)
      Hero checks, UTG bets $2.60, Hero calls $2.60

      River: ($10.40) 5 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $5.53, Hero calls $5.53


      5. käsi Vastane 30/25/inf 25 käe peale. CO on fish. Argument 3bettimiseks, kui eeldada, et villain on ka fish, mitte lag. Vend snappottis 2x tänavat järjest. Siin oleks pidanud turnis shipima imo. Riveris juba veits spew call. Tunne oli, et vend ajab si**a.

      $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2055633
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $15.81
      SB: $11.26
      Hero (BB): $10.10
      UTG: $17.76
      CO: $19.99

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
      1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, SB raises to $0.40, Hero calls $0.30, CO calls $0.30

      Flop: ($1.20) 9 7 5 (3 players)
      SB bets $1.20, Hero calls $1.20, CO folds

      Turn: ($3.60) Q (2 players)
      SB bets $3.60, Hero calls $3.60

      River: ($10.80) 6 (2 players)
      SB bets $6.06, Hero calls $4.90 all in

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #633
        Re: inward [NL10 6max]

        1. Märksõna limbitud pot
        2. foldiks rahus flopis
        3. calliks
        4. see raske koht. Ma ei teagi, mis õige oleks. Ma oma peaga betiks ise turni ja checkiks riveri.
        5. fine imo

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #634
          Re: inward [NL10 6max]

          Vastane 64/12/2.2 91 kätt, 3b 20%

          Checkime järgi 2 tänavat, või peaks turnis/riveril bettima/AI? Okse turn muidugi..

          $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2057731
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          BB: $19.43
          UTG: $6.19
          CO: $9.39
          Hero (BTN): $10.06
          SB: $14.12

          Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 7
          1 fold, CO raises to $0.35, Hero calls $0.35, 1 fold, BB raises to $0.90, CO calls $0.55, Hero calls $0.55

          Flop: ($2.75) 6 7 9 (3 players)
          BB bets $1, CO folds, Hero raises to $3, BB calls $2

          Turn: ($8.75) 5 (2 players)
          BB checks, Hero checks

          River: ($8.75) J (2 players)
          BB checks,

          10k kätt. Tempot tõstma rohkem.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #635
            Re: inward [NL10 6max]

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            1. Märksõna limbitud pot
            2. foldiks rahus flopis
            3. calliks
            4. see raske koht. Ma ei teagi, mis õige oleks. Ma oma peaga betiks ise turni ja checkiks riveri.
            5. fine imo
            calliks, sest ? foldiks, sest? fine, sest? See on imo kõige tähtsam ja aitab pokkerit meelde jätta palju paremini kui käte/betsizede/otsuste combod. Hero tahab järgmine kord teada, millega ta otsust vastu võttes arvestama peab, mitte seda, mis nuppu foorumlased soovitasid vajutada sarnases olukorras. Mitte, et üritaks midagi maha teha v kritiseerida, a olen midagi sellist täheldanud omadest kogemustest. :)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #636
              Re: inward [NL10 6max]

              1. Fine, sest vastas unknown fish, ja ei saa panna teda ainult nutsi peale.
              2. Oleneb kuidas FLOW on lauas, väga halb see shove ei ole
              3. Calliks maha. Nuts/air olukord ja kehv mängija võib seal nõrgemat kahte paari bettida + busted Fd
              4. Betiks turni
              5. 3bet pre ja as played, nagu ütlesid shipit turn.

              Minu arvamus.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #637
                Re: inward [NL10 6max]

                Selline fish siis istus Webcam lauas täna. Jama, oleks pidanud täisekraanis screeni tegema, pole hästi näha. See meie vahel olev donk on 1000bb deep juba. Polegi näinud nii suurt vist, noh nl10 ka muidugi.

                Last edited by inward; 10.01.13, 23:08.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #638
                  Re: inward [NL10 6max]

                  CapKirk9 on mingi elukutseline NL10 grinder? Kui ma ca. 2 aastat tagasi 888's NL10't mängisin istus sama tegelane suht iga päev laudades.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #639
                    Re: inward [NL10 6max]

                    Arvestades, mis noted mul tema kohta on, siis ei imesta.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #640
                      Re: inward [NL10 6max]

                      Jaanuar

                      Laisk olen pokkeri kohapealt. Jõin palju eelmine kuu, eks samas eelmise semestri ja sessi lõppu puhul vajasin restarti ka.



                      Vähemalt nüüd hakkas kool uuesti pihta, saab vähe asjalikum olla jne. Üldiselt vahepeal kooli vältel on ikka dilemma olnud, kas minna magistrisse edasi õppima või mitte. Kardan pisut seda magistri lõputööd. Õppejõud ikka suruvad ka korralikult loengutes, et kindlasti minge ja süstivad lisamotivatsiooni jne. Tehnoloogia valitsemine tundub päris huvitav, majandusliku suunitlusega: inglise keelne + rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud jne. Siiamaani TTÜ-sse minek oli kõige +EV otsus for sure.

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #641
                        Re: inward [NL10 6max]

                        Magister võiks bakale sujuvalt järgneda, hiljem halvem õppida nii paljusid aineid paralleelselt eraldi.

                        Oli sama dilemma mingi aeg tagasi. Peale magistrit pigem töötaks, kinnistaks teadmisi mõne aasta ja siis vaataks edasi. Sõltub erialast/tööpakkumistest ja eesmärkidest jms.

                        Alati saad akadeemilise peale 2. aastal mängida, kui varem võtnud ei ole (saab siis ka). Planeeri ette, viimase hetke peale ses osas ei jätaks.
                        Last edited by p0l1; 01.02.13, 21:04.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #642
                          Re: inward [NL10 6max]

                          Nõustun.
                          Ma akadeemilise peale ka eriti mängida ei tahaks, kui huvi on ja eesmärgid selged, siis võiks ühe ropsuga teha. Magistri ajal peaks nkn suures plaanis erialasel tööl käima ja paralleelselt õppima. Spordiga muidugi sellises mahus tegelemine oleks välistatud, aga eks tuleb kaugemale tulevikku vaadata.

                          Comment

                          Working...