inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #511
    Re: Inward [NL30 6max]

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Muidu päris palju eestlasi on siginenud nl30se. Lulz@ salajanepro ja potsataja.


    e: Tra olen oma scrn name ära kustutanud siit päevikust, aga googeldades ikka viskab esimese asjana mu päeviku ette. Milles kala?
    Last edited by inward; 08.04.11, 15:58.

    Comment

    • Makuz
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 214

      #512
      Re: Inward [NL30 6max]

      Eh, PMi mulle on scrn name:D lasen samas toas ja ka nl20/30

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #513
        Re: Inward [NL30 6max]

        Tra ärkasin siukse sitase peavaluga raisk. Eilsest õhtust siis, ma pole veel näinud nii ****** laudasid reede õhtul/öösel, päris kurjaks ajas. Enamus ajast oli 3lauda lahti ja 4sõpra jõid elutoas. Kangutasin, mis ma kangutasin aga no ei läinud paremaks. Lõpuks saatsin ***** ja otsustasin lõuatäie viina võtta ja nii ta läks. Ärkasin täna hommikul selle peale, kuidas sõber mind üles peksis ja tuletas meelde vana head pealejoomis süsteemi. Raske on voodist üles saada, aga kui ühe õlli ära pigistad on teised lood.


        Üks lõbus käsi.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Teine lõbus käsi, kus ma omaenese lollusest ära donkasin samas lauas oma stacki. Isol. pre ja AI riveris. Väiksed vead maksavad palju. Päris pahasti.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Korralik astumislugu ka.
        [YOUTUBE]wfR0waKcuA0[/YOUTUBE]

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #514
          Re: Inward [NL30 6max]

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          e: Tra olen oma scrn name ära kustutanud siit päevikust, aga googeldades ikka viskab esimese asjana mu päeviku ette. Milles kala?
          Loodan et annad andeks :D Ei oska ka midagi rohkem teha.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #515
            Re: Inward [NL30 6max]

            Pole siis 2 nädalat midagi kirjutanud siia. Ausalt öeldes väga ei tõmmanud ka midagi kirjutada siia, mõtlesin, et võtan tõsisemalt käsile päeviku, siis kui nl50 tagasi jõuan(mis ma ikka muud siia kirjutan). Ja kuna see kuu on üsna vaikus olnud pokkeri kohapealt. Ilmselgelt joogipäevi on rohkem tulnud kui mängimispäevi = olematu volume ja kasine profit. Nüüd tulid veel pühad ka otsa, kus sai 4 päeva maal oldud. Tõsine ehitus käib, ehitame teist maja nö peomaja lisaks elumajale, karkass sai valmis. Maal põhiteema on ikka õlu, saun ja UAZ'ikuga metsas offroad jne fun. Aga, mis siis muud üritan vähe rohkem käsile ennast võtta ja siis ajan päeviku ka rohkem tigedamaks. Ahjaa, geelisoengust sai kopp ette, lasin kiilakaks ära ennast.
            Peace!


            e: Kuradi ilusad ilmad on olnud ka viimased päevad, päike võtab hästi. Jube veider on tagasi tulla siia paneelmajade vahele... :D
            e2: Teema kohane video.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by inward; 24.04.11, 18:52.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #516
              Re: Inward [NL30 6max]

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Ahjaa, geelisoengust sai kopp ette, lasin kiilakaks ära ennast.
              Hakkab looma! :D

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #517
                Re: Inward [NL30 6max]

                Aprill oli fail ja volume vaeseim kuu üldse, mingi 20k kätt ja 300$ tuli kokku. Nojah kuu keskel 2 nädalat panin konkreetselt huugama, oli ju vaja jooki teha ja ringi kammida, standard standard. Mais võtan kokku ennast, ma luban :D, noh peab võtma. Makuz ära 3beti T5oga pede :D. Mai esimene sess algas normaalselt vähemalt.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                3laulu mida repeatinud viimased päevad. Viimane on retarded gay
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by inward; 04.05.11, 02:21.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #518
                  Re: Inward [NL30 6max]

                  Mine tagasi tööle >< I miss u :D :D

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #519
                    Re: Inward [NL30 6max]

                    Piu piu, õnts õnts.

                    [YOUTUBE]FylUoKq1_zY[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #520
                      Re: Inward [NL30 6max]

                      Epic grind see nädal. Davai ma ei viitsi pikalt sitta ajada, tõmban täna maale ära püstkoda metsa ehitama...
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #521
                        Re: inward [NL30 6max]

                        Teist päeva jõusaalis pärast 2kuud pausi. Ujun oma piimhappes :S, raskused on all nagu oleks nl30st nl5 liikunud.

                        Comment

                        • oohoh
                          Grinder
                          • Oct 2009
                          • 547

                          #522
                          Re: inward [NL30 6max]

                          Kus saalis käid?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #523
                            Re: inward [NL30 6max]

                            Lasnamäe kergejõustikuhallis.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #524
                              Re: inward [NL30 6max]

                              Donkbet FTW, ennem blufisin db'ga seda regulari ja foldisin ta raisele, tundus õige moment. Btnil oli degen ka.
                              e: Tra flop ja river tiba suuremalt vast.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kerge riveri bluffraise. Pisut kartsin, et äkki vastasel rida Ax näol.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by inward; 11.05.11, 19:40.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #525
                                Re: inward [NL30 6max]

                                Kerge comebacki tegin täna. Mõtlesin, et eilne ilus päev rikutud juba.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...