inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #451
    Re: Inward NL30 SH

    Ma tegin oma päevikusse väikse kokkuvõtte võid vaadata

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #452
      Re: Inward NL30 SH

      No nii katki on olek...ulme.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #453
        Re: Inward NL30 SH

        Teeks väikse kokkuvõte adderali all grindides. Pidin korra ära proovima. Obv lihtsalt üks üritus short term mõttes. Päris korralik on tegelikult, paned oma lemmikplaylisti käima ja hakkad laksima ise oled paugu all. Tilti ei eksisteeri, otsused ülikaalutletud ja väga alert oled, ühesõnaga nii hea mängija kui sa ise oled oma mõistuselt, siis kasutad seda 100% ära. Aruudus-game pmst koguaeg. Aga noh fakt on see, et ma tõmbasin ennast nii katki, et lõpuks ei tulnud sellest grindimisest midagi välja . Huvitav kogemus nevertheless.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #454
          Re: Inward NL30 SH

          mis asi see aderaal on

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #455
            Re: Inward NL30 SH

            Amfetamiin pmst.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #456
              Re: Inward NL30 SH

              selge, gl!

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #457
                Re: Inward NL30 SH

                [YOUTUBE]_08inUZKQH8[/YOUTUBE]

                Stenbergi setid on üldse väga korralikud, power partyzones ntx jne.



                Üks huvitav käsi fishi vastu 54/0/4.5 . Tänavate kaupa 2.6/10.0/inf.

                Just see erinevus turni riveri ja flopi vahel, tegi selle üsna lihtsaks calliks.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by inward; 09.12.10, 06:02.

                Comment

                • andreest6
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 68

                  #458
                  Re: Inward NL30 SH

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Amfetamiin pmst.
                  laksid narkot?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #459
                    Re: Inward NL30 SH

                    Ei ei. Polnud üle aasta midagi teinud (isegi mitte kanepit). Ja niimoodi vahel üliharva teengi. Oligi lihtsalt huvitav need kaks asja liita. Ma arvan ma olen 100 korda vähem nö "laksija" kui siin osad tüübid ,kes iga nädal kivi teevad. No offence guys, midagi kellegi vastu mul ei ole
                    Last edited by inward; 09.12.10, 06:10.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #460
                      Re: Inward NL30 SH

                      Seni suurim võidetud pot isegi vist. Ei saa öelda, et hinge kinni ei hoidnud flopist, siuksed tõmbed mõlemal

                      Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1065780
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      CO: $51.22
                      BTN: $59.11
                      SB: $27.95
                      BB: $30.45
                      UTG: $34.69
                      Hero (MP): $50.68

                      Pre Flop: ($0.45) Hero is MP with Q Q
                      UTG raises to $0.90, Hero calls $0.90, 3 folds, BB calls $0.60

                      Flop: ($2.85) Q T 3 (3 players)
                      BB checks, UTG bets $2.85, Hero raises to $9, BB raises to $29.55, UTG raises to $33.79, Hero calls $24.79

                      Turn: ($99.98) 5 (3 players)

                      River: ($99.98) K (3 players)

                      Final Pot: $99.98
                      BB shows A 9
                      UTG shows K J
                      Hero shows Q Q
                      Hero wins $87.50
                      Hero wins $8.48
                      (Rake: $4.00)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #461
                        Re: Inward NL30 SH

                        Tegin täna väga ebatavalisel ajal grindi 06.00-12.00. Laudu on pmst nii palju, et ise oled kõigis laudades, aga fishe jagus ja palju raha tuli ka väsinud tiltis regularidelt. :)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #462
                          Re: Inward NL30 SH

                          Tulemus suht hea...saatsin sulle kogemata ennem selle vaatamist PM. Aga jh plaan oli 12h mängu. Ma ei tea, mis sa selle peale kostad mis ma postkasti kirjutasin

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #463
                            Re: Inward NL30 SH

                            Kuule kui see hommiku aeg mängisid kas oli ka teine mängupilt?

                            Ma ise täna mängisin 8-10 hommikul ja igast imelikke liigutusi tehti suht tihti.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #464
                              Re: Inward NL30 SH

                              Inward mis toas sa üldse mängid?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #465
                                Re: Inward NL30 SH

                                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                                Kuule kui see hommiku aeg mängisid kas oli ka teine mängupilt?

                                Ma ise täna mängisin 8-10 hommikul ja igast imelikke liigutusi tehti suht tihti.
                                Siuke standard spew agro regulari poolt. Aga enamjaolt eks ta selliste sesside puhul ole, et mõlemad hitite tugeva käe, sa hitid ainult parema. Hiiter või nii.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                                Inward mis toas sa üldse mängid?
                                888.

                                30h+ üleval olnud nüüdseks

                                Comment

                                Working...