inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #436
    Re: Inward NL30 SH

    Juba NL 10s need 15 BI tagasi tehtud?:O

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #437
      Re: Inward NL30 SH

      Nope....gamblin edasi . Rb ja pärast viimast sessi võib proovida küll.



      e: Nüüd paus ManU mängu vaatama Losti ja siis tagasi grindima.
      Last edited by inward; 07.12.10, 19:14.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #438
        Re: Inward NL30 SH

        oh bustoland oh bustoland millal sina tuled..

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #439
          Re: Inward NL30 SH

          Algselt postitas ristik Vaata postitust
          oh bustoland oh bustoland millal sina tuled..
          Not gonna happen. Muud ma ei vasta, ei viitsi näha mingit negatiivset diskussiooni sellel teemal, kui ma ise obv tean, et see pole just kõige õigem.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #440
            Re: Inward NL30 SH

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Not gonna happen.
            QFT

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #441
              Re: Inward NL30 SH

              alla 100 buyini ei ole sa siinsete "b4ll4d3" jaoks mitte keegi :(

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #442
                Re: Inward NL30 SH

                Igaühe oma asi kuidas bankrolliga ümber käib. Ma ei näe absoluutselt probleemi agressiivses brm's, kui muu sissetulekuallikas on olemas, sest sel juhul, nagu öeldakse, on võita palju ja kaotada vähe.

                Agro brm'ga on aga see teema, et selle toimimiseks peab stoploss paigas olema. Endale näiteks ei meeldi eriti alla liikuda jne.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #443
                  Re: Inward NL30 SH

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Igaühe oma asi kuidas bankrolliga ümber käib. Ma ei näe absoluutselt probleemi agressiivses brm's, kui muu sissetulekuallikas on olemas, sest sel juhul, nagu öeldakse, on võita palju ja kaotada vähe.

                  Agro brm'ga on aga see teema, et selle toimimiseks peab stoploss paigas olema. Endale näiteks ei meeldi eriti alla liikuda jne.
                  Ja nii ongi!

                  Solid post sir :)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #444
                    Re: Inward NL30 SH

                    ***** küll, olin mingi 2bi+ ja siis hakkasin sisse saama. No tra ei saa ju ka lõpetada mingi kõigest 700 käe peal, kust vittust ma ette pean nägema et tuleb cold run vms. Äkki just lõpetan +4bi...aga no ei kus sa sellega -2bi lõpuks. Homme katsetan puhtalt oma lõbu pärast äärmuslikku projekti äärmuslike vahenditega 12h+ grindi.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #445
                      Re: Inward NL30 SH

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      ***** küll, olin mingi 2bi+ ja siis hakkasin sisse saama. No tra ei saa ju ka lõpetada mingi kõigest 700 käe peal, kust vittust ma ette pean nägema et tuleb cold run vms. Äkki just lõpetan +4bi...aga no ei kus sa sellega -2bi lõpuks. Homme katsetan puhtalt oma lõbu pärast äärmuslikku projekti äärmuslike vahenditega 12h+ grindi.
                      Mul pidevalt sama teema..kiirelt mingi 4bi 300käega plussi ja siis mõtlen, et äkki prooviks ühe veel...lõpuks lõpetan ikka kuskil 1bi plussis või nullis. 12h lasta on ma arvan heal juhul suht breakeven üritus tavaliselt, kogu aeg ei suuda A mängu teha.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #446
                        Re: Inward NL30 SH

                        Küll suudab, usu mind

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #447
                          Re: Inward NL30 SH

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Küll suudab, usu mind
                          Võiks mingi challenge teha kes 12h jooksul rohkem kasumit toodab..mul vaba päev grindimiseks. Kavatsen praegu magama minna. Ma NL10Short handed vb hea jooksu korral liigun NL25te ka päeva jooksul :D
                          Paneks mingi 10$ vahele ka.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #448
                            Re: Inward NL30 SH

                            Noo obv siis arvestame BI'des mitte nö kasumis. Alustan mingi homme 3-5* aeg. Paneks 30$ vahele.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #449
                              Re: Inward NL30 SH

                              Davai teeme nii kolme aeg sobiks mulle ka...muidugi merge võrgus sel kellaajal väga fishe pole aga elab üle. BI-des sobib ja 30$ sobib. MB ülekanne kaotuse korral. Ma teen oma päevikusse iga tunni tagant väikse update ka. Ma lasen 6-10lauda. Väike motivatsiooni boost mõlemale ikka. :D
                              Ok ma magama nüüd

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #450
                                Re: Inward NL30 SH

                                Deal.

                                Comment

                                Working...