inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #496
    Re: Inward [NL30 6max]

    Hah. Üks päev leidsin jälle oma vana auto lingi. Keegi ikka üritab, aga ei ole suutnud seda maha müüa. Kurioosne lugu, siis seisneb selles, et sõitsin selle u 2aastat tagasi mahakandmisele ametlikult. Järelikult pank müüs selle romu maha ja keegi klopsis üles. http://www.hydra.ee/kuulutused/ford-...70-151828.html. Lisainfos on turvapadjad, lol vaevalt.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #497
      Re: Inward [NL30 6max]

      Mincashisin friday challengel raisk. Rahakohad tulid, siis hakkasin suruma kohe. Average oli mingi 38k, antedega pot 2.7k vms. Dno vb veits loose. Sellega lendasin. SB timebank callis ja bb timebank foldis, normal.

      Cassava Poker $30 + $3 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds - 9 players - View hand 1260026
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG+2: t16191 13.49 BBs
      MP1: t61960 51.63 BBs
      MP2: t16953 14.13 BBs
      Hero (CO): t17444 14.54 BBs
      BTN: t39365 32.80 BBs
      SB: t39370 32.81 BBs
      BB: t25914 21.59 BBs
      UTG: t29250 24.38 BBs
      UTG+1: t24365 20.30 BBs

      Pre Flop: (t1800) Hero is CO with 6 A
      5 folds, Hero raises to t17324, 1 fold, SB calls t16724, 1 fold

      Flop: (t35848) T 9 9 (2 players)

      Turn: (t35848) 3 (2 players)

      River: (t35848) 2 (2 players)

      Final Pot: t35848
      Hero shows 6 A
      SB shows 8 8
      SB wins t36928
      (Rake: t-1080)

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #498
        Re: Inward [NL30 6max]

        Natuke vist jah liiga loose, ise pushiks A8s+/ATo+. Kui results oriented olla, siis ei ole põdeda midagi, standard flip.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #499
          Re: Inward [NL30 6max]

          Kus see flip siin on?
          Imo siin saab tõsta 2,2bb vms kui blindilt tight vennad ja jääb ruumi veel foldimiseks.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #500
            Re: Inward [NL30 6max]

            Pole küll turkamees, aga emmimehel õigus. Kiirustatud otsus. Shit happens.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #501
              Re: Inward [NL30 6max]

              Dno, minu arust on see shove ok, arvestades seda et oled ITM ning pmtl halvim mis juhtuda saab, on 30/70 olukord. Ilmselt oleks mõni tightim mängija seal mingi 77-88 tüüpi käe suutnud foldida ka.

              Palju mincash oli muidu?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #502
                Re: Inward [NL30 6max]

                46 bucks oli vist. Läbi satika sain ka.

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #503
                  Re: Inward [NL30 6max]

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Kus see flip siin on?
                  Imo siin saab tõsta 2,2bb vms kui blindilt tight vennad ja jääb ruumi veel foldimiseks.
                  Mis see siis on, kui mitte flip?
                  No ma ei tea, ma 14BB deepilt sellist tsirkust ei kipu enam tegema. Selle käega veel vähem. Oleneb muidugi kui suure stäkiga sa oled nõus lükkama, kuid viimase aja trendid näitavad, et see muutub aina suuremaks ning ka head regid openshovevad tihti EP-lt 77-99 tüüpi kätega olles vähemalt 20BB deep.
                  Arvesta seda, et kui foldid jääb sul alles 12BB, tõenäosus et saad parema spoti shovemiseks muutub iga käega aina väiksemaks. See tähendab, et uuel ringil on su stäkk juba alla 10BB ning kui siis shoved ning võidad, oled täpselt samas olukorras nagu praegu, seega on tegu pigem shove/fold olukorraga. 2BB mängib su stäkist liiga olulist roll, et lihtsalt avada, kui on võimalik, et foldid.
                  Last edited by makz; 02.04.11, 17:37.

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #504
                    Re: Inward [NL30 6max]

                    Algselt postitas makz Vaata postitust
                    Mis see siis on, kui mitte flip?
                    No ma ei tea, ma 14BB deepilt sellist tsirkust ei kipu enam tegema. Selle käega veel vähem. Oleneb muidugi kui suure stäkiga sa oled nõus lükkama, kuid viimase aja trendid näitavad, et see muutub aina suuremaks ning ka head regid openshovevad tihti EP-lt 77-99 tüüpi kätega olles vähemalt 20BB deep.
                    Arvesta seda, et kui foldid jääb sul alles 12BB, tõenäosus et saad parema spoti shovemiseks muutub iga käega aina väiksemaks. See tähendab, et uuel ringil on su stäkk juba alla 10BB ning kui siis shoved ning võidad, oled täpselt samas olukorras nagu praegu, seega on tegu pigem shove/fold olukorraga. 2BB mängib su stäkist liiga olulist roll, et lihtsalt avada, kui on võimalik, et foldid.
                    Ma ei saa aru mis flipist sa siin jahud.

                    A6 vs 88 ei ole flip.
                    A9 vs 88 on juba flip.

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #505
                      Re: Inward [NL30 6max]

                      Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                      Ma ei saa aru mis flipist sa siin jahud.

                      A6 vs 88 ei ole flip.
                      A9 vs 88 on juba flip.
                      Minu paha.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #506
                        Re: Inward [NL30 6max]

                        Nädala lõpus vast viskan kokkuvõtliku graphi, st üritan see nädal kõik päevad v.a täna grindida. Sest ManU mäng ja võtan korraks nädala keskel punni maha. Kerge ärevus sees juba :). Iseasi, kuidas see plaan läbi läheb kui reede, laupäev kätte jõuab. Kuu algas kehvasti, reedel jäi -4bi rohkem eelmine nädal ei mänginud. Üks väga hea lugu ka vahelduseks. Korralik astumine.

                        [YOUTUBE]-U4bihayCCU[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #507
                          Re: Inward [NL30 6max]

                          ET see sulle kurku kinni jääks fish raisk! Mis arvate check vs bet flop 56/19/2.6 655 kätt, fold to 3bet 9%

                          Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1266572
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $17.34
                          UTG: $49.20
                          Hero (MP): $31.47
                          CO: $63.73
                          BTN: $10.88
                          SB: $29.95

                          Pre Flop: ($0.45) Hero is MP with Q Q
                          UTG raises to $0.78, Hero raises to $3.30, 4 folds, UTG calls $2.52

                          Flop: ($7.05) 7 A 2 (2 players)
                          UTG checks, Hero bets $4.20, UTG calls $4.20

                          Turn: ($15.45) 5 (2 players)
                          UTG checks, Hero checks

                          River: ($15.45) Q (2 players)
                          UTG bets $11.58, Hero raises to $23.97, UTG calls $12.39
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #508
                            Re: Inward [NL30 6max]

                            betin suht alati seal
                            üldjuhul ongi sellise fishi liiniga nii et äss tuleb ainult kaasa ning neile meeldib slowplay :D
                            Last edited by KristjanRawk; 08.04.11, 00:06.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #509
                              Re: Inward [NL30 6max]

                              Üks lõbus käsi täiesti soliidsete statsidega regulari vastu.
                              Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1267900
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN: $30.51
                              SB: $8.94
                              BB: $161.97
                              UTG: $9.78
                              Hero (CO): $30.00

                              Pre Flop: ($0.45) Hero is CO with Q Q
                              1 fold, Hero raises to $1.05, BTN raises to $3, 2 folds, Hero raises to $7.50, BTN calls $4.50

                              Flop: ($15.45) 8 3 6 (2 players)
                              Hero checks, BTN bets $8.40, Hero raises to $22.50, BTN calls $14.10

                              Turn: ($60.45) 7 (2 players)

                              River: ($60.45) 4 (2 players)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #510
                                Re: Inward [NL30 6max]

                                wdf ...mis nimeline selline metavend on :D

                                Comment

                                Working...