Re: Inward [NL30 6max]
Hah. Üks päev leidsin jälle oma vana auto lingi. Keegi ikka üritab, aga ei ole suutnud seda maha müüa. Kurioosne lugu, siis seisneb selles, et sõitsin selle u 2aastat tagasi mahakandmisele ametlikult. Järelikult pank müüs selle romu maha ja keegi klopsis üles. http://www.hydra.ee/kuulutused/ford-...70-151828.html. Lisainfos on turvapadjad, lol vaevalt.
Hah. Üks päev leidsin jälle oma vana auto lingi. Keegi ikka üritab, aga ei ole suutnud seda maha müüa. Kurioosne lugu, siis seisneb selles, et sõitsin selle u 2aastat tagasi mahakandmisele ametlikult. Järelikult pank müüs selle romu maha ja keegi klopsis üles. http://www.hydra.ee/kuulutused/ford-...70-151828.html. Lisainfos on turvapadjad, lol vaevalt.
A
9
Comment