inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #406
    Re: Inward NL30 SH

    Tra ma ei imesta *****. Imeasju tõmbavad eestlased oma metagamega kokku. Müstifikatsioon tra *****


    Selgituseks callisin btnilt, kuna mupsik-tupsik statsid 25/16/169 kätt 12%3bet

    Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1055219
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB(mupsik): $30.00
    BB: $30.90
    UTG: $66.85
    MP: $36.87
    COfish: $55.76
    Hero (BTN): $34.42

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with A A
    2 folds, CO raises to $0.78, Hero calls $0.78, SB calls $0.63, 1 fold

    Flop: ($2.64) J 6 Q (3 players)
    SB checks, CO bets $1.98, Hero raises to $5.40, SB raises to $29.22, CO folds, Hero calls $23.82

    Turn: ($63.06) 9 (2 players)

    River: ($63.06) A (2 players)

    Final Pot: $63.06
    SB shows K T
    Hero shows A A
    SB wins $59.91
    (Rake: $3.15)

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #407
      Re: Inward NL30 SH

      Haha... eestlaseid seal NL 30 liiga palju, peab ruttu NL 50 minema:D Mitu lauda mängid muidu? Pmst kui laudu avasin, siis jäi selline mulje, et sa oled igas lauas...

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #408
        Re: Inward NL30 SH

        5-7 olenevalt kui head lauad on.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #409
          Re: Inward NL30 SH

          Mind vast ka see aasta juba NL30 näha seal :/
          Arvestades Eesti suurust, on ikka sitaks kaasmaalasi seal. Huvitav, et ühtegi Lätlast ega Leedukat pole kohanud...

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #410
            Re: Inward NL30 SH

            Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
            Haha... eestlaseid seal NL 30 liiga palju, peab ruttu NL 50 minema:D
            Ei ütleks et regulaarseid palju nl30s on. IR ja mina. Siis mingi kaevur, mupsik ja vahel estskyline. Rohkem näinud väga pole pmst. Tra see kaevur ükskord ka kaevandas riverisse oma ülepaariga mu seti vastu kõrgema seti.


            Täna läks päris hästi(Y)

            Normaalselt coolereid oli. Ja obv oli vaja Katsetada natukene aggromat stiili. Ja kokkuvõtes spewisin mõttetutes kohtades. Lisaks, kui sõber pealt vaatab mängimist = tohutu -EV

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by inward; 02.12.10, 23:30.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #411
              Re: Inward NL30 SH

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Ei ütleks et regulaarseid palju nl30s on. IR ja mina. Siis mingi kaevur, mupsik ja vahel estskyline. Rohkem näinud väga pole pmst. Tra see kaevur ükskord ka kaevandas riverisse oma ülepaariga mu seti vastu kõrgema seti.


              Täna läks päris hästi(Y)

              Normaalselt coolereid oli. Ja obv oli vaja Katsetada natukene aggromat stiili. Ja kokkuvõtes spewisin mõttetutes kohtades. Lisaks, kui sõber pealt vaatab mängimist = tohutu -EV

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Kui sõber vaatad, siis muutud "pokkerihaiks" ära ?:D Mul just vastupidi, ei hakka regularidega liialt metama, kui keegi silma peal hoiab

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #412
                Re: Inward NL30 SH

                5 buy inni korstnasse :D ouch

                Comment

                • goofysmile
                  Räme Fish
                  • Sep 2010
                  • 1

                  #413
                  Re: Inward NL30 SH

                  fishi karma oli läheduses :D

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #414
                    Re: Inward NL30 SH

                    Kui sõbra vaatamine mängu metaks muudab, siis on egoprobleem. Ego tuleb pokkeris ukse taha jätta, junõu:)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #415
                      Re: Inward NL30 SH

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Kui sõbra vaatamine mängu metaks muudab, siis on egoprobleem. Ego tuleb pokkeris ukse taha jätta, junõu:)
                      This sums it up! Valusad õppetunnid on kõige paremad. Tuleb nv tagasi teha.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #416
                        Re: Inward NL30 SH

                        Hakkab pihta ....algus on hea. Oleks pidanud ikka jooma ja naistesse minema. Eks näis mis 6h pärast sess näitab.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #417
                          Re: Inward NL30 SH

                          JOOOMAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

                          Koks, naised, klubi, alko - here i come. Aggressiivne br pole minu jaoks
                          Ja reeded pole mängimiseks.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #418
                            Re: Inward NL30 SH

                            Käed, mis polnud coolerid, aga kus ei uskunud aggro 60/40/7.0 ja 40/6/6.0 laadseid fishe.

                            SPEW!!!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tagasi nl10 ja õige br järgi mängima

                            Have a nice evening dzentelmen.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #419
                              Re: Inward NL30 SH

                              Joppas, et sügavkülmas viina leidus

                              Comment

                              • rainer
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 383

                                #420
                                Re: Inward NL30 SH

                                viimases käes ma oleks isiklikult lihtsalt callinud selle pot beti.

                                Nyyd siis läheb tinutamiseks ? :D

                                Comment

                                Working...