Re: Inward NL10 SH
Eesti tagi vastu. Pressis korralikult mind. Vb oleks pidanud turnis juba foldima?
Eesti tagi vastu. Pressis korralikult mind. Vb oleks pidanud turnis juba foldima?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
A 


Comment