inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #301
    Re: Inward NL10 SH

    Eesti tagi vastu. Pressis korralikult mind. Vb oleks pidanud turnis juba foldima?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #302
      Re: Inward NL10 SH

      Tra, kuidas eestlased mu vastu hittida oskavad. Valus piider.

      Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1028094
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (BB): $10.00
      UTG: $22.72
      MP: $10.00
      CO: $21.55
      BTN: $28.09
      SB: $24.90

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with T T
      UTG raises to $0.30, 1 fold, CO calls $0.30, 2 folds, Hero calls $0.20

      Flop: ($0.95) T 2 7 (3 players)
      Hero checks, UTG bets $0.71, CO raises to $2.02, Hero raises to $9.70, UTG folds, CO calls $7.68

      Turn: ($21.06) Q (2 players)

      River: ($21.06) K (2 players)

      Final Pot: $21.06
      Hero shows T T
      CO shows K K
      CO wins $20.01
      (Rake: $1.05)
      Last edited by inward; 16.11.10, 02:20.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #303
        Re: Inward NL10 SH

        Alati aitab ju chat`is sõimamine.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #304
          Re: Inward NL10 SH

          Peab tunnistama, et seda ma tegingi

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #305
            Re: Inward NL10 SH

            Täna ka +2.2bi sess.

            Homme võtan ilmselt nl20 shoti. 2-3BI stoplossiks.Nl10 senimaani..


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #306
              Re: Inward NL10 SH

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Eesti tagi vastu. Pressis korralikult mind. Vb oleks pidanud turnis juba foldima?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Lol ma ei mäleta kunas keegi viimati nii pikalt timebanki võttis..
              Ära ütle et sa ei huianud mind õhuga pärast mitu tänavat cbettides :)
              Jäid vähemalt plussi, ma toksisin 6h ja 2 BI miinust, mõlemad alla EV. Kui poleks selline "näpitud" tunne, oleks koguaeg NL20, aga mis teha kui fishid kummaliselt ära tõmbavad asju viimasel ajal...

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #307
                Re: Inward NL10 SH

                Rahulikult peab läbi mõtlema . Tra nendes fast laudades mul vahel jääb küll aega puudu.
                2barreldasin su vastu ühe korra küll jah AK'ga..see Jhigh'ga flop. Teadsin, et kui ma checkin turni siis on pot läinud juba.
                Kuidas nl20 on ? Sama mis nl10 seal pmst ??

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #308
                  Re: Inward NL10 SH

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Rahulikult peab läbi mõtlema . Tra nendes fast laudades mul vahel jääb küll aega puudu.
                  2barreldasin su vastu ühe korra küll jah AK'ga..see Jhigh'ga flop. Teadsin, et kui ma checkin turni siis on pot läinud juba.
                  Kuidas nl20 on ? Sama mis nl10 seal pmst ??
                  Jah, ma ka üle kuue laua rahulikult mängida ei saa fast laudasid.
                  Ausaltöeldes mulle tundub, et kohati on NL20 seal isegi vaalasem 10st, vb on regid natuke agromad, mul omal ka 3bet ja agf tõusis, aga pm on samasugune donkfest ikka. Esmakordselt seal limiidis olles suutsin esimesed 22k kätt näidata 16bb/100, kuid siis tuli downswing(-350$ 3 päevaga :() ja siiamaani paljud sessid jooksevad sitalt...
                  See NL10 graafik on sul küll nuts nii väheste käte peale, super jooks olnud?
                  Edu sulle NL20´s, ma ka seal tagasi kohe kui paar sessi saan plussi NL10s ja enesekindlust rohkem.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #309
                    Re: Inward NL20 SH

                    Shot möödus edukalt. Suht korralik 3bet/4bet war käis. Regularid samas spewisid ka korralikult.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #310
                      Re: Inward NL20 SH

                      Nonäedsa, palju õnne.
                      Mitu lauda lased?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #311
                        Re: Inward NL20 SH

                        5-7 olenevalt

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #312
                          Re: Inward NL20 SH

                          Peaks trennis ära proovima palju rinnalt surudes tuleb rsk. 100kg oleks varsti eesmärk....hetkel ei teagi palju välja punnitaks.....teen 5x10 60kg seeriaid.

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #313
                            Re: Inward NL20 SH

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Peaks trennis ära proovima palju rinnalt surudes tuleb rsk. 100kg oleks varsti eesmärk....hetkel ei teagi palju välja punnitaks.....teen 5x10 60kg seeriaid.
                            Siis ongi su rekord 95-105kg ma pakun. Natuke rasket kangi käes harjutama ja 100kg ei tohiks mingi probleem olla

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #314
                              Re: Inward NL20 SH

                              5x10 veidi palju pole? Ma ise teen näiteks 3x12 või 4x10.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #315
                                Re: Inward NL20 SH

                                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                                Siis ongi su rekord 95-105kg ma pakun. Natuke rasket kangi käes harjutama ja 100kg ei tohiks mingi probleem olla
                                teen 50kg 4x 10 aga 65+ 2ra ei tule... mis loogikaga inwardil +40 otsa tuleb

                                Comment

                                Working...