inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #391
    Re: Inward NL30 SH

    Tihti NS langeb tänu just tight stiilis mängule, kui ei varasta blinde kõvasti või ei võitle blindide eest, võtke sb ja bb linnukesed eest ära või vastupidi ja näete, et blindid on see koht mis toob enamus NS kaotustest, samuti igasugsed ColdCallid jne, kui annate postflopis liiga kergelt alla, samuti setminemine jne, kui igakord lihtsalt foldite, rääkimata siis cbettimise ja barreldamise probleemidest.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #392
      Re: Inward NL30 SH

      admin räägib õiget juttu. ma ise vaevlen sama probleemi käes. Nullis jooksen ainult siis, kui hiiter saabub

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #393
        Re: Inward NL30 SH

        Bet pot ja donkamine ning non-sd tõuseb mühinal!

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #394
          Re: Inward NL30 SH

          Tigrano teab, mida Tigrano räägib!

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #395
            Re: Inward NL30 SH

            Endal laseb NS joon 6maxis BE. Millele tähelepanu pööran on flopis cbet koos plaaniga (milliseid kaarte saan 2nd barreldada jne). Flopi cbet ca 60 turn 50-55. Samuti on oluline won when saw flop näitaja, otsin kohti kus potte stabida. Kuival flopil leadin jne. BB-l olles raisen igat SB complete-i, tihti foldivad kohe või siis hiljemalt flopil. Karistan limpareid, kes foldivad cbetile titi, ka suhteliselt marginaalsete kätega. Samuti bluf 3betid regularidele kes foldivad või 4betivad.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #396
              Re: Inward NL30 SH

              Niinii huvitav arutelu tõesti. Aga, imo ei peaks selle non-sd miinusega ka üle pingutama, kas peab paika väide, et kui see liiga be lähedal on, siis kaob jälle showdownil rohkem raha ??

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #397
                Re: Inward NL30 SH

                Ei ole väga oluline, kui võidad normilt ja natuke langeb.

                Probleem lihtsalt selles, et mäng on tihti tight-weak kui NS kolinal langeb, kõrgemale tõustes läheb tihti raskeks lihtsalt :) Nagu ikka tuleks long runnile keskenduda, siis oleks kasumlikum vaikselt ka oma mängustiili agressiivsemaks muuta.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #398
                  Re: Inward NL30 SH

                  Peaks mingi beti vahele panema, selleks või järgmiseks kuuks. Mängida 70-80h ja ~38k kätt. Tundub muidugi easy grinderitele. Aga eelm. kuu oli 19k ja 40h mängu

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #399
                    Re: Inward NL30 SH

                    No ma arvan ,et kedagi ei meelita see bet väga sest volüüm suhteliselt madal ikkagi.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #400
                      Re: Inward NL30 SH

                      Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                      No ma arvan ,et kedagi ei meelita see bet väga sest volüüm suhteliselt madal ikkagi.
                      No 80h minu jaoks on üsna ulme. Liida tööaega 160h+80h. 240 :D

                      Comment

                      • mehumble
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 175

                        #401
                        Re: Inward NL30 SH

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Peaks mingi beti vahele panema, selleks või järgmiseks kuuks. Mängida 70-80h ja ~38k kätt. Tundub muidugi easy grinderitele. Aga eelm. kuu oli 19k ja 40h mängu
                        Võiks ehk jaanuari kuus teha mingi beti? 100-150h sinna vahele mängu. ? Ise pole kunagi üle 100h mänginud.. jääb samma kanti sinuga. Lihtsalt selleks, et ennast rohkem mängima motiveerida.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #402
                          Re: Inward NL30 SH

                          Haha 100h-150h, siis ma peaks puhkuse võtma

                          Comment

                          • mehumble
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 175

                            #403
                            Re: Inward NL30 SH

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Haha 100h-150h, siis ma peaks puhkuse võtma
                            Jaanuaris 31 päeva.. tuleks huvitav ettevõtmine tegelikult. Ma usun, et omal oleks ka raskusi.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #404
                              Re: Inward NL30 SH

                              Võtke parem selline reload boonus, mis eeldakski rohkem mängimist, täpseltkuu aega aega lahti mängida seda ju, mingi 125-150$ nt. Samas eks kihlvedu motiveerib ehk rohkem kui peab raha ära andma...

                              Comment

                              • I R Baboooon
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 235

                                #405
                                Re: Inward NL30 SH

                                No-Limit Hold'em, $0.30 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                SB ($14.83)
                                BB ($39.27)
                                UTG ($31.77)
                                Hero (Button) ($31.65)

                                Preflop: Hero is Button with 9, 9
                                UTG bets $1.05, Hero calls $1.05, 2 folds

                                Flop: ($2.55) 6, 9, 9 (2 players)
                                UTG checks, Hero bets $1.57, UTG calls $1.57

                                Turn: ($5.69) 3 (2 players)
                                UTG bets $3, Hero raises $8.40, 1 fold

                                Total pot: $11.69

                                WP sir:D

                                Comment

                                Working...