inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #271
    Re: Inwardi stake k2snakallega.

    Tra käi ***** ifsh, hästi hitime. Päris sellist kätt ma talt ei oodanud, aga pärast sellist turni checkfold on obv isegi fishi vastu eksole ?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #272
      Re: Inwardi stake k2snakallega.

      Oleneb fishist. Tema range võib sisaldada ka mitu-mitu combot kehvemaid 2-paare + hunnikus bluffe sellisel laual. Kuigi ma arvan, et ilma readideta foldiks.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #273
        Re: Inwardi stake k2snakallega.

        Täiesti lõpp, kui nitine see starsi nl10 on....ei suuda mina vana donk normaalselt biitida seda. Normaalseid laudu ka lahti ei saa, 7-10 lauda max. Huvitav, et nl25's saaks laudu palju paremini ja ka plrs/flop on suurem. Täiesti ******. Õnneks saab see hädine ja läbikukkunud stake läbi ka kohe varsti.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #274
          Re: Inwardi stake k2snakallega.

          Yes sir, i fancy your play villain.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #275
            Re: Inward

            Lõpetasime stake 64k käe pealt.

            *Kasum 160$ koos boonustega.
            *Reedeks kannan 100$+80$ Tanelile üle.

            Ise kolin mujale 6maxi mängima. Gl to me :)

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #276
              Re: Inward NL10 SH

              Tegin esimese kerge soojendusessi Euro pokeris. Ei ole päris kindel, kas suudan selle softiga harjuda. Starsist Ongame on ikka vahe küll

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #277
                Re: Inward NL10 SH

                Hommik. Jõudsin praegu koju....peab mainima, et päris huvitav on ärgata tundmatus kohas milfi juures nii, et mingi koer on voodis. Mida vidrikut.

                Pokkerist nii palju, et peab ikka omal nahal ära kogema täispasa softi...ei usu teiste juttu. Kaks päeva kannatasin ongame ja siis saatsin perse selle . Liigutan rahad paci ja eks paistab, mis seal toimuma hakkab. Nüüd aga üks õlu!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #278
                  Re: Inward NL10 SH

                  Esimene vähe pikem sess pacis. Softi harjumatuse tõttu oleks saanud ka veel paremat mängu näidata. Gogogo!


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #279
                    Re: Inward NL10 SH

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Hommik. Jõudsin praegu koju....peab mainima, et päris huvitav on ärgata tundmatus kohas milfi juures nii, et mingi koer on voodis. Mida vidrikut.
                    mis koer oli?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #280
                      Re: Inward NL10 SH

                      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                      mis koer oli?
                      Mis koera nimi oli?

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #281
                        Re: Inward NL10 SH

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        mis koer oli?
                        vana milf oli siis 30-40 ? or 40+ :D ?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #282
                          Re: Inward NL10 SH

                          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                          vana milf oli siis 30-40 ? or 40+ :D ?
                          Kui vana koer oli?

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #283
                            Re: Inward NL10 SH

                            Kas koer osales ka

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #284
                              Re: Inward NL10 SH

                              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                              Kas koer osales ka
                              ja kui osales,kas oli isane?

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #285
                                Re: Inward NL10 SH

                                Ja kui osales, siis kuidas osales?

                                Comment

                                Working...