Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kusjuures, ma alles praegu mõtlesin selle peale, et oleks võinud esialgu bronnida ja hiljem maksta :D.
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
TC




Comment