[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10186
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Had a sick feeling selle poti-klõbistaja vastu:


    $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB ($425.64) 213bb
    Hero (BB) ($270.36) 135bb

    Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB 7 10 J 9
    SB raises to $6, Hero raises to $18, SB calls $12

    Flop: Q 2 10 ($36, 2 players)
    Hero checks, SB bets $24, Hero calls $24

    Turn: 6 ($84, 2 players)
    Hero checks, SB bets $59, Hero calls $59

    River: 2 ($202, 2 players)
    Hero checks, SB bets $201.50, Hero goes all-in $169.36

    Final Pot: $540.72
    Hero shows two pair, Tens and Deuces
    7 10 J 9
    SB shows a pair of Deuces
    8 9 J K

    Hero wins $540.22 (net +$269.86)

    SB collects $32.14 (net -$270.36)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #10187
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      [SPOILER]
      Ostsin ükspäev selle, päris pull asi.
      Ajasin terve jogurti purgi peale sellele, läks kraani alt läbi kogu täiega ja jälle timm :D.
      Ma istun nii retarded asendis tavaliselt ja ei viitsi laua peale oma käsi upitada siis hea mugav kui siuke jama lebotab süles või kuskil.

      Comment

      • Kaitz20
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 289

        #10188
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Nice call sir!
        Ma eelistaksin veidi paremat bluffcatcherit, seega ilmselt läheksin turnis all-in. Eeldan, et hero foldib riveril, kui see pole 2, T, 8, K, 7, 9?, J?, 6?

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #10189
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          qb kuida need nupud töötavad, rõve pole ? Kust said sellise üldse



          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Kui baller oled, siis see on ka häid reviewsid saanud.



          $310 for a keyboard though...
          Päris haige peaks olema peast kui sellise hinna eest ostaks. Ma usun et paar db valjem klaver maksab 10x vähem
          Last edited by Ints; 08.01.13, 09:01.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #10190
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Ints Vaata postitust
            qb kuida need nupud töötavad, rõve pole ? Kust said sellise üldse
            Mul poes kah seda silikoonist klaverit müügil :D

            E:

            iTshop pakub suures valikus digi- ja bürookaupasid ning materjale ja vahendeid käsitööks. Soodsad hinnad, järelmaks ja kiire tarne. Osta otse meie e-poest

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #10191
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Vajab harjumist yep veits, algus rõve.
              Arvutikeskuses 7€ lol.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #10192
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Vajab harjumist yep veits, algus rõve.
                Arvutikeskuses 7€ lol.
                Pärishea :D Näita huvi pärast.
                Mul obv poes paljud asjad kallimad kui AK's, aga jällegi mõned asjad odavamad.


                E: Ise kasutan seda:


                Täiesti rahul olen ostuga, kallis ka isegi polnud ja ei klõbise ka ülemäära palju.
                Last edited by kjmrc; 08.01.13, 09:04.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #10193
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  See mis ma võtsin otsas, atm siuke, aga see sama pmst, http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...-layout-168755

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #10194
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    ise otsisin ka komplektina asja kuna vanad juba suht juustud, aga komplekt kus oleks ka korralik hiir tundub päris kirves http://www.hinnavaatlus.ee/products/...atuurid/95024/

                    hiirtel lhevad patareid sisse, klaviatuuril on sama süsteem?
                    Äkki on mõistlikum võtta ikka juhtmega klaver ja mingi korralik juhtmevaba hiir.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10195
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Nice, suutsin ühele vennale kaotada 2,2k @ plo200hus.
                      Esimeses lauas HNR ta mind mingi 500ga.
                      Teises lauas ca 20min hiljem HNR ta mind jälle 500ga.
                      Kolmandas lauas ca 5min hiljem HNR ta mind 1200ga.

                      EBAREAALNE, mis hiiter tal oli. Ma pole sellist jooksu ca pool aastat näinud.

                      Tema graph vs me:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Minu päevane graph (plo200hu only):
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #10196
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ta tuli 4ndat korda kah minu lauda, obv ma insta quittisin. Ffs, mis godmode tegelane podfkaosifgjafga78923uht2Fwfi
                        WEF
                        DSF
                        SDFOEOF23
                        24
                        4T
                        3TY3T3TQFE

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #10197
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Tõmbasin mingi suva tondi vastu just päevale kriipsu alla.
                          Fucking nice blockerguy....lol.

                          Päev jõi vaid -260$, seega no problem. Kuu ca -3,8k. Volüüm on niru ja mänguisu puudub.


                          $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                          2 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          SB ($362.50) 181bb
                          Hero (BB) ($590.50) 295bb

                          Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB Q 4 10 A
                          SB raises to $6, Hero raises to $18, SB calls $12

                          Flop: K 9 J ($36, 2 players)
                          Hero bets $26, SB calls $26

                          Turn: 8 ($88, 2 players)
                          Hero bets $54, SB calls $54

                          River: 3 ($196, 2 players)
                          Hero bets $118, SB goes all-in $264.50, Hero calls $146.50

                          Final Pot: $725
                          Hero shows a straight, Nine to King
                          Q 4 10 A
                          SB shows a pair of Kings
                          Q Q 7 K

                          Hero wins $724.50 (net +$362)

                          SB lost $362.50
                          Last edited by hotcocacola; 08.01.13, 09:22.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #10198
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            ise otsisin ka komplektina asja kuna vanad juba suht juustud, aga komplekt kus oleks ka korralik hiir tundub päris kirves http://www.hinnavaatlus.ee/products/...atuurid/95024/

                            hiirtel lhevad patareid sisse, klaviatuuril on sama süsteem?
                            Äkki on mõistlikum võtta ikka juhtmega klaver ja mingi korralik juhtmevaba hiir.
                            Klaverile ja hiirele mõlemale patareid sisse & unifying reciever arvuti USB'sse. Toimib hästi ja ei ole kordagi midagi "vahele jätnud" nagu kipub Bluetooth seadmetel juhtuma.
                            Ise ei tahaks küll mingit juhtmega asja juurde, juhtmeid niigi palju :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #10199
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Mul täitus tänase sessiga 100 000 kätt PLO200hus. Suur jõnks = 80bi-ne swong- pretty fucked. Loodetavasti praegune downswing ei veni nii pikaks:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #10200
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Solid graafik :) WD!

                                Comment

                                Working...