Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kuidas see lause oligi. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :) PLO jaoks väga kõva volüüm ka.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust

TC
A
10
A
Comment