[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #10306
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Oli päris edukas aasta :)

    Kuidas see lause oligi. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :) PLO jaoks väga kõva volüüm ka.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #10307
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Muutsid ka midagi mängus 200k käe juures või lihtsalt C-game/halb jooks?

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #10308
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Palju õnne sulle hotcocacola. Väga kena tulemus.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #10309
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Joptvajumat. Vägev. 5+

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #10310
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Selleks aastaks pane siis säästukaardid ja pudrulusikad valmis !(EV) :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #10311
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Muutsid ka midagi mängus 200k käe juures või lihtsalt C-game/halb jooks?
              Hakkasin tegelema sellega, mida ma kõige rohkem oskan: PLO HU-bum-uued lauad. Lisasin juurde NLHE-HU.
              Mängisin kahel saidil.

              Uuel aastal plaanin tegeleda sama asjaga :)


              Ilusat uut aastat!

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #10312
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                WP Coca.

                Btw, üks õhtu sai klubis samasse seltskonda satutud ka ühe PLO mängijaga, kes enda sõnul up to plo5k mängib alates hiljutisest. Ütles et on sinuga üksjagu madistanud laudades, sn oli kingofthesea vms. Solid rexxx?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #10313
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Ei sokkind prolly, 2+2 HS threadis ka regular.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10314
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    WP Coca.

                    Btw, üks õhtu sai klubis samasse seltskonda satutud ka ühe PLO mängijaga, kes enda sõnul up to plo5k mängib alates hiljutisest. Ütles et on sinuga üksjagu madistanud laudades, sn oli kingofthesea vms. Solid rexxx?
                    Tänks Fyte =).
                    Ta on plo100-600 6max reg, enamjaolt madistab 200-400s. Ta peaks olema BE reg või väga-väike winner.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10315
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Aasta kokkuvõte ja erinevad graafikud @ http://hotcocacola.blogspot.com/2014...kokkuvote.html

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #10316
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Bummisin rahulikult plo400-600s kuniks üks suur vaal tuli küsima, äkki tahan temaga plo2ks HUd teha. Ytlesin, et upto1k. Panime laua käima. Eelnevalt olen temaga mänginud 400-600s.

                        Sess algas halvasti, andsin kiirelt 1500$ ära, kuid tasapisi hakkasin normaalselt floppama ja käed pidasid.





                        Min 4b ftw.

                        $5/$10 Pot Limit Omaha Hi
                        2 Players

                        Stacks:
                        hotcocaEST (SB) ($1,974) 197bb
                        BB ($2,369.50) 237bb

                        Pre-Flop: ($15, 2 players) hotcocaEST is SB A A 10 10
                        hotcocaEST raises to $30, BB raises to $90, hotcocaEST raises to $150, BB raises to $450, hotcocaEST raises to $1,350, BB calls $900

                        Flop: J 2 2 ($2,700, 2 players)
                        BB checks, hotcocaEST bets $624, BB folds

                        Final Pot: $2,700

                        hotcocaEST wins $3,947 (net +$1,973)

                        BB lost $1,350






                        See peaks olema viimase 15 kuu suurim pot, lifetime top5 vist.

                        $5/$10 Pot Limit Omaha Hi
                        2 Players

                        Stacks:
                        hotcocaEST (SB) ($2,727) 273bb
                        BB ($1,608.50) 161bb

                        Pre-Flop: ($15, 2 players) hotcocaEST is SB 5 A 3 A
                        hotcocaEST raises to $30, BB raises to $90, hotcocaEST raises to $270, BB calls $180

                        Flop: 8 10 6 ($540, 2 players)
                        BB checks, hotcocaEST bets $540, BB goes all-in $1,338.50, hotcocaEST calls $798.50

                        Turn: 5 ($3,217, 2 players, 1 all-in)

                        River: 8 ($3,217, 2 players, 1 all-in)

                        Final Pot: $3,217
                        hotcocaEST shows
                        5 A 3 A
                        BB shows
                        4 10 2 4

                        hotcocaEST wins $3,216 (net +$1,607.50)

                        BB lost $1,608.50


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by hotcocacola; 10.01.14, 06:25.

                        Comment

                        • pents
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 17

                          #10317
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          WP Coca.

                          Btw, üks õhtu sai klubis samasse seltskonda satutud ka ühe PLO mängijaga, kes enda sõnul up to plo5k mängib alates hiljutisest. Ütles et on sinuga üksjagu madistanud laudades, sn oli kingofthesea vms. Solid rexxx?
                          http://www.highstakesdb.com/profiles/pokerstars/KingOfThe$ea.aspx
                          Opt-out, aga aprill-mai on trackitud küll

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #10318
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            WP Coca.

                            Btw, üks õhtu sai klubis samasse seltskonda satutud ka ühe PLO mängijaga, kes enda sõnul up to plo5k mängib alates hiljutisest. Ütles et on sinuga üksjagu madistanud laudades, sn oli kingofthesea vms. Solid rexxx?
                            total trainwreck: selle aasta alguses on olnud 60k up, nüüd -30k peal ja trend langev.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #10319
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kas selline üle 2K daalane pot tekitab sinus mingi erilise emotsiooni ka kui raha sisse läheb ja sa avstasel veel võidu võimalus. (süda puperdab,puls tõuseb, hakkad higistama vms) või istud kivi näoga rahulikult nagu oleks preflop blindid korjanud?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #10320
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Kas selline üle 2K daalane pot tekitab sinus mingi erilise emotsiooni ka kui raha sisse läheb ja sa avstasel veel võidu võimalus. (süda puperdab,puls tõuseb, hakkad higistama vms) või istud kivi näoga rahulikult nagu oleks preflop blindid korjanud?
                                Suured potid panevad alati pulsi käima

                                Comment

                                Working...