Olen Raigo, elan Tartus ja vanust 20.
Netipokkerit olen mänginud nüüd peaaegu ~2 aastat. Alustasin freerollidest, et saada aru, misasi see holdem üldse on. Aga noh, eks alati tuleb kiusatus raha teenida, eks sai siis pidevalt mingeid 25 eekuseid sissekandeid teha- igastahes, esimene pool aastat oli katastroof, aga noh, ma võin öelda, et see oli kõik õppimine.
Mainiksin ära, et suurim võidetud pot on 375$ @NL100 holdemis ja suurim kaotatud pot mingi 280$ PLO100s.
Suurim mtt-võit on 1250$. Eks mul ole palju häid tulemusi turniiridelt.
Omahat olen samuti õppinud hobikorras, ehk siis alustasin Triobeti freeplayga.
minu pärusmaa:
holdem @ NL50; NL100 (multitablen 6-8 lauda korraga!)
omaha @ PL50; PL100 (multitablen 2-3 lauda korraga!)
MTT turniirid - kuidas kunagi :D
tänx,
Raigo aka:
Pokerstars: hotcocaEST
Olybet: hotcocaEST
888: hotcocaEST
Twitter: hotcocacola
Blog: hotcocacola.blogspot.com
Netipokkerit olen mänginud nüüd peaaegu ~2 aastat. Alustasin freerollidest, et saada aru, misasi see holdem üldse on. Aga noh, eks alati tuleb kiusatus raha teenida, eks sai siis pidevalt mingeid 25 eekuseid sissekandeid teha- igastahes, esimene pool aastat oli katastroof, aga noh, ma võin öelda, et see oli kõik õppimine.
Mainiksin ära, et suurim võidetud pot on 375$ @NL100 holdemis ja suurim kaotatud pot mingi 280$ PLO100s.
Suurim mtt-võit on 1250$. Eks mul ole palju häid tulemusi turniiridelt.
Omahat olen samuti õppinud hobikorras, ehk siis alustasin Triobeti freeplayga.
minu pärusmaa:
holdem @ NL50; NL100 (multitablen 6-8 lauda korraga!)
omaha @ PL50; PL100 (multitablen 2-3 lauda korraga!)
MTT turniirid - kuidas kunagi :D
tänx,
Raigo aka:
Pokerstars: hotcocaEST
Olybet: hotcocaEST
888: hotcocaEST
Twitter: hotcocacola
Blog: hotcocacola.blogspot.com
TC
10 
Q
3
Comment