[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10336
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Sa olid ikka liiga laisk, bronnida sai ju kohe.
    Kusjuures, ma alles praegu mõtlesin selle peale, et oleks võinud esialgu bronnida ja hiljem maksta :D.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #10337
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      HCC, sa oled ju põhitüüp, kes halab, et oleks nagu ostnud, kuid alati jääd hiljaks selle ostmisega.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #10338
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        HCC, sa oled ju põhitüüp, kes halab, et oleks nagu ostnud, kuid alati jääd hiljaks selle ostmisega.
        Alles teist korda halan

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #10339
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Pervõi ras ne piderast, vtaroi ras ne pervõi ras, a treti ras - vapsee piderast :)

          (L)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #10340
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ma enne Barcat mõtlesin, et neeh ei hakka jamama ja siis enne PCA'd mõtlesin, et teist korda järjest ikka ei tule :D

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #10341
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Coca. Viitsid veidi rääkida PLO's NOTE'side tegemisest. Ei oskagi midagi konkreetset küsida. Too kasvõi mõned näited, mis põhiliselt ette tulevad kui fish vastas. Ole sa meheks !

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #10342
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                Kuidas saab nii laisk olla ? Usun et asi milleski muus ikka
                Ma isegi arveid maksan nii, et ootan kui kõik olemas ja ka just sellepärast, et ei viitsi sisse logida ja numbreid trükkida. Tüütu tegevus.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #10343
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Osad arved pasi siis püsikorralduse alla :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10344
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                    Osad arved pasi siis püsikorralduse alla :)
                    Ei meeldi kui keegi teine kontrollib mu rahaasju.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10345
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Ma pole zoomi üle 6 kuu mänginud. Proovisin korraks plo200zoomi. Mäng kubiseb fishidest:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by hotcocacola; 15.01.14, 22:29.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #10346
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.



                        Rohkem infot: http://hotcocacola.blogspot.com/2014....html?spref=fb

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #10347
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Kui sa tegid selle tagamõttega, siis on väga hea provokatiivne post. Üheltpoolt levelina, et aga palju sa kaotasid ning teiseltpoolt, et turniirimängijate edetabelid nii koostataksegi.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #10348
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Tagamõtteid polnud, aga sul on õigus :)

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #10349
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Peaksid 20% käibemaksu tasuma pokkerisheriffile.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #10350
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                                Peaksid 20% katusemaksu tasuma pokkerisheriffile.
                                FYP

                                Comment

                                Working...