[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #10321
    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Abielu või pisiperet pole oodata ?

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #10322
      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      pikk28 annab free tippe pisipere loomisel

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #10323
        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Millal naisest ausa naise teed? Kas sõrmus juba ostetud?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #10324
          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Lol.
          Aega on veel:)

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #10325
            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Millal autojuhist ausa naise teed?
            fyp

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #10326
              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Nutt tuleb peale, kui näen, mida Madis PCA-l teeb. Ei, ma ei ole kade, või noh, eks ma ikka olen, kes meist poleks kade, kui jutt käib 1,33mill eurist!

              Aga jutt käib sellest, et soovisin osta 5% osakut (700€), kuid lükkasin selle ostu ca 2näd edasi (ei viitsinud panka logida, trükkida userit, parooli ja pinni jne).

              Lõpuks jõudis kätte viimane aeg osakute ostmiseks. Uurisin palju osakuid alles on ning mida ma näen: MAIN EVENT IS SOLD OUT! Oeh jah, fuck me.

              PCA Main Eventi esikoht on 1 330 000€ (5% osaku väärtus oleks 66500€). FckMYlife.

              Lifetime jooksen üle EV, siis seekord tõmmatakse korralik EV tala :D.

              Edu sulle Madis, hoian sulle pöialt! Hea oleks näha eestlast EPT ja teiste 5k€ turnade rexina! GOGOGO!

              edit: Natuke aega tagasi märkasin, et viimased osakud läksid ühele 2+2 kasutajale, kes võttis 20%, ehk 2800€ eest! See tähendab seda, et Madise võiduga prindib müstiline foorumlane 266k€.
              Last edited by hotcocacola; 13.01.14, 12:38.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #10327
                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                mitte 2800 eest ei võtnud vaid 1620.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #10328
                  Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  5% oli ju 700€?

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #10329
                    Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    too tüüp võttis mainist ainult

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10330
                      Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      too tüüp võttis mainist ainult
                      Aaa ok, ma ei teadnud :)

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #10331
                        Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ka mul jäid laiskusest osakud võtmata, suht kass :/

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #10332
                          Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Müür ju võib ikka osakuid müüa, aga juba finaallaua osakuid...
                          5% osaku väärtus nii ca 25000...

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #10333
                            Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Nutt tuleb peale, kui näen, mida Madis PCA-l teeb. Ei, ma ei ole kade, või noh, eks ma ikka olen, kes meist poleks kade, kui jutt käib 1,33mill eurist!

                            Aga jutt käib sellest, et soovisin osta 5% osakut (700€), kuid lükkasin selle ostu ca 2näd edasi (ei viitsinud panka logida, trükkida userit, parooli ja pinni jne).

                            Lõpuks jõudis kätte viimane aeg osakute ostmiseks. Uurisin palju osakuid alles on ning mida ma näen: MAIN EVENT IS SOLD OUT! Oeh jah, fuck me.

                            PCA Main Eventi esikoht on 1 330 000€ (5% osaku väärtus oleks 66500€). FckMYlife.

                            Lifetime jooksen üle EV, siis seekord tõmmatakse korralik EV tala :D.

                            Edu sulle Madis, hoian sulle pöialt! Hea oleks näha eestlast EPT ja teiste 5k€ turnade rexina! GOGOGO!

                            edit: Natuke aega tagasi märkasin, et viimased osakud läksid ühele 2+2 kasutajale, kes võttis 20%, ehk 2800€ eest! See tähendab seda, et Madise võiduga prindib müstiline foorumlane 266k€.
                            Kuidas saab nii laisk olla ? Usun et asi milleski muus ikka

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #10334
                              Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                              Kuidas saab nii laisk olla ? Usun et asi milleski muus ikka
                              Eee...milles siis?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #10335
                                Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Eee...milles siis?
                                Sa olid ikka liiga laisk, bronnida sai ju kohe.

                                Comment

                                Working...