[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #9586
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup.

    Kusjuures toona, kui sind valiti Aasta Pokkerimängijaks, siis ma lootsin sisimas, et tuuaksegi see tool sinna. Algul istub tooli peal Eesti Pokkerikuningas Andres Burget nagu oma troonil. Siis astud mängu sina, haarad burksilt lokkidest, viskad ta rahva sekka ja istud ise oma uuele troonile ja karjud: kes siin kukkekke nüüd on ....
    Hahaha!!! kuld :D :D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #9587
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Ma olen PLO HILOs sama tugev, kui keskmine Triobet Livei mängija :(.
      Teen väga palju vigu ning mingitel hetkedel ei saa aru, kui hea käsi mul on.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #9588
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Ma olen PLO HILOs sama tugev, kui keskmine Triobet Livei mängija :(.
        Teen väga palju vigu ning mingitel hetkedel ei saa aru, kui hea käsi mul on.
        Mis sa väidad, et TB Lives on surnud mängijad w?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #9589
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          IMO on seal Olympicu rankingu liidrid tavaliselt kohal ja nemad ei saa ju halvad olla?

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #9590
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            hcc jaoks on

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #9591
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              kusjuures tavaliselt saad suht kiiresti teada ka ,kes ränkingu kuum top hetkel on, kuna edu ei anna häbeneda:D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #9592
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Vahepeal pakuti Tallinna esinduses(?) Steelcase Leap tooli poole hinnaga, prolly koige hinnatum tool atm maailmas... Tho mingi €1K pead vahemalt ka soodukaga tooli puhul valja kaima :D

                Comment

                • neeme
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 540

                  #9593
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Btw, kui mingi tooli ära valid siis anna teada siin.
                  Ise peaks ka uue tooli ostma, vana tooli lammutasin ära.

                  Ma ei tea ise kah, et kuidas ma selle eelmise tooliga nii räigelt alt läksin. Muidu oli mugav tool, aga lagenes üsna kiirelt ära. Ostsin JYSKist mingi ~100€ eest vms. Koht kah muidugi pole õige, et kust osta tooli. :P

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #9594
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    LIMIT PLO HI-LOW - kaotab vähem ja pool panka saad tihtipeale.
                    veerand panka saad tihtipeale

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #9595
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas neeme Vaata postitust
                      Btw, kui mingi tooli ära valid siis anna teada siin.
                      Ise peaks ka uue tooli ostma, vana tooli lammutasin ära.

                      Ma ei tea ise kah, et kuidas ma selle eelmise tooliga nii räigelt alt läksin. Muidu oli mugav tool, aga lagenes üsna kiirelt ära. Ostsin JYSKist mingi ~100€ eest vms. Koht kah muidugi pole õige, et kust osta tooli. :P
                      €100 'sed toolid ongi siukse põhimõttega. Ega see ülipopp pprode tool ka parem pole vastupidavuselt, 2-3 aastat ja näeb suht inetu välja prolly.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #9596
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        herman milleri tool ja ei pea põdema, et 2 aastaga katki läheb vms

                        Comment

                        • bauss
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #9597
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas Poke Vaata postitust
                          herman milleri tool ja ei pea põdema, et 2 aastaga katki läheb vms
                          sul on?

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #9598
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas bauss Vaata postitust
                            sul on?
                            i wish
                            natsa kallid minujaoks, mul pole arvutilaudagi pm:D

                            E:millegi taolise peal olek ilus istuda ma usun
                            Shop the Embody Chair and see our wide selection of Ergonomic Office Chairs at Herman Miller. In stock, exclusive, and ready to ship – authentic modern furniture from iconic designers.
                            Last edited by Poke; 26.11.12, 18:44.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #9599
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              mind ajavad tilti need ratastega toolid..

                              mingeid "tavalisi" toole ka balleritele on v

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #9600
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                mind ajavad tilti need ratastega toolid..

                                mingeid "tavalisi" toole ka balleritele on v
                                :O miks need rattad segavad sind?, ega sa lihtsalt istudes kuskile veerema ei hakka ju
                                a muidu

                                Comment

                                Working...