[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #9631
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    *****, shotte võttes ei suuda profitit näidata, for fuck sakes.


    $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN ($164) 27bb
    SB ($487.50) 81bb
    Hero (BB) ($600) 100bb

    Pre-Flop: ($9, 3 players) Hero is BB 10 6 Q Q
    BTN raises to $12, SB raises to $42, Hero raises to $138, BTN folds, SB calls $96

    Flop: 4 9 7 ($288, 2 players)
    SB checks, Hero bets $204, SB goes all-in $349.50, Hero calls $145.50

    Turn: 9 ($987, 2 players, 1 all-in)

    River: A ($987, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $987
    Hero shows two pair, Queens and Nines
    10 6 Q Q
    SB shows a flush, Ace high
    J 8 7 8

    SB wins $985.50 (net +$498)

    Hero lost $487.50
    BTN lost $12

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #9632
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      suht obv. finaallauda pääsevad siiski vaid parimad.
      Ei saa aru, vaatasin mitu korda top10 üle, aga A*re.O'd ei leidnud esimese kümne seast.
      Kumb valetab, sina või olympicu leht :S?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9633
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Ei saa aru, vaatasin mitu korda top10 üle, aga A*re.O'd ei leidnud esimese kümne seast.
        Kumb valetab, sina või olympicu leht :S?
        :D

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #9634
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          teatavasti Aare O. ei osalenud antud turniiril, kuigi pilet oli ostetud.
          Tema tühi stack mängis üle 67 mängijat ja langes bad beadiga 12.kohal välja.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #9635
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Vsiul on põhimõtteliselt õigus.

            Anyways, stackid lugesime üle ning mul oli ca 15k rohkem, mis oli ca 4 BBd.
            Ma ei tahtnud diili teha, kuid ta küsis diili kohta.

            Ytlesin, mida ma tahan: 1st place + trophy + megagiga sized viin ja rahaga ma ei teagi...
            Ta pakkus välja, et raha pooleks, seega mõlemale 1850€ (muidu pidanuks võitjale minema ca 2260 ja teisele 1440 vms). Temale jäi väike sigarikarp, mida ta jubedalt soovis.

            Mul oli vaja seda võitu, et enesekindlus enne Prahat lakke viia. Lisaks kohustused Olympicu ees :)
            Ma ei saa aru. Maksad selle eest, et saada võit ja et nii saada enesekindlust? Äkki oleksid üleüldse turna alguses kõikidel visanud X summa ,et kaotage stäkk mulle. Oleksid kohe ju enesekindluse üles saanud.

            Tho live diilidest ma ei ole siiani aru saanud. Milleks jagada mõnisada euri nii väikestel turniiridel.

            E: täpsustan. siis ehk mõttekas, kui stäkid ikka deepid ja ei viitsita lihtsalt mängida ning tehakse split ning flipatakse võitja peale.

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #9636
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Sellest ma ei saa aru tõesti et wtf,enesekindlust saada,aga teistpidi ta konkreetselt ei maksa ju et võit saada, sest see pole ju veel tema raha. Ma arvan, et OK diil, kuna st2kid ple anyway sygavad, et coca arvatav slight eelis välja tuleks

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #9637
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                RAhu nüüd, kõik kontrolli all - raha ja võit tuli koju.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9638
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                  Sellest ma ei saa aru tõesti et wtf,enesekindlust saada,aga teistpidi ta konkreetselt ei maksa ju et võit saada, sest see pole ju veel tema raha. Ma arvan, et OK diil, kuna st2kid ple anyway sygavad, et coca arvatav slight eelis välja tuleks
                  Kogu see teema on mulle arusaamatu. Mis mõttes €400 eest ostis enesekindluse? Ma ei mõika eriti seda värki, et kas tõesti 2 x €100k hittinud mängijale 78 osalejate turniiri trofee ja/või €800 vahe (esimese-teise koha vahe) annab nii räige enesekindluse? :)

                  Kokku ju esikoht ainult 22BI ja teinekoht 14BI (sisseostudest). Siis ma ei saa aru, et kas tehti diil ja siis alles flipati esikoha peale või kuidas see käis? Ehk pandi kohe paika, et ma tahan esimeskes seda ja seda ja seda, sa jääd teiseks?

                  WTF, lihtsalt arusaamatu ju. Kui flippamine, mida fucki see esikoht annab. Kui mängiti edasi jagatud rahadega normaalmängu, siis milleks seda fuckign 8BI oli vaja pooleks jagada :)

                  Lihtsalt ei make sense, ei saa ega hakkagi sellistest asjadest aru saama, kui jagatakse paar buy-ini, sigarekarpe ning 80 osalejaga turniiril esimene koht tõstab miski diili käigus enesekindlust. WTF?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #9639
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    mulle jäi mulje, et coca soovis diiliga endale esimest kohta (ehk siis pärast diili enam ühtegi kätt ei mängitud ja võiduraha on ka split, aga edetabelis on tema nimi kõige kõrgemal kohal). muidugi suht lol, et sellisest asjast saab enesekindlust. a mine võta näpust. vb töötab.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #9640
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      head vennad ikka olete. 20bb piisab kahele vennale A kätte jagada ja kaardid mängivad ise.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #9641
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ma ei tea kuidas see enesekindlust tõstis, aga Olympicule uudise jaoks oli sellel suur vahe.
                        Lisaks on cocale oluline, et ta pildis oleks ja olympic rahul oleks. Neid asju ei saa otseselt rahas mõõta, kuid on kindlasti parema kursiga kui paar bi-d.

                        Milleks coca peaks flippama, kui saab diiliga esikoha, sama raha ja karika?
                        Ma saaks just aru, kui stackid on sügavad, siis ei tehta diili kohe, vaid proovitakse oma paremus maksma panna(vastupidiselt ranka teooriale).
                        Kui mõlemad on 15bb, siis ongi cocal parem diilida ja esikoht uudistesse saada, kui flipata.
                        kui mina või alutaguse mart on hu-s siis pole nn added value meie jaoks esikoha kuulsusel.
                        Last edited by vsiu100; 28.11.12, 13:50.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #9642
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          head vennad ikka olete. 20bb piisab kahele vennale A kätte jagada ja kaardid mängivad ise.
                          Mis sa sellega öelda tahad? Et näiteks HT HUSNG mängijad mängivad ruletti? 20BB on palju rohkem, kui AX ootamine.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #9643
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Mis sa sellega öelda tahad? Et näiteks HT HUSNG mängijad mängivad ruletti? 20BB on palju rohkem, kui AX ootamine.
                            ja palju siis nende roi on? 1%?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #9644
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              Ma ei tea kuidas see enesekindlust tõstis, aga Olympicule uudise jaoks oli sellel suur vahe.
                              Lisaks on cocale oluline, et ta pildis oleks ja olympic rahul oleks. Neid asju ei saa otseselt rahas mõõta, kuid on kindlasti parema kursiga kui paar bi-d.

                              Milleks coca peaks flippama, kui saab diiliga esikoha, sama raha ja karika?
                              Ma saaks just aru, kui stackid on sügavad, siis ei tehta diili kohe, vaid proovitakse oma paremus maksma panna(vastupidiselt ranka teooriale).
                              Kui mõlemad on 15bb, siis ongi cocal parem diilida ja esikoht uudistesse saada, kui flipata.
                              kui mina või alutaguse mart on hu-s siis pole nn added value meie jaoks esikoha kuulsusel.
                              Ma küsisingi, et kuidas see jagunes. Kas pärast diili lõppes turniir, flipati või mis teema oli. Jäi segaseks. Aga kus sa uudist näed, ja mis added value täpsemalt?

                              Mulle ei ole ühtegi pressiteadet postkasti prantsanud, ja ise ma seda kirjutada ei oska, kuna ei teagi live regulare ega midagi :P

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #9645
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                ja palju siis nende roi on? 1%?
                                andu_andul SC andmetel 3.2%, mis on väga hea. Parimatel 4-5%. Ei oska öelda, kuidas Lives eelised jagunevad. Kui on HT HUSNG kogemus, vastasel ei ole, siis ROI lendab lakke.

                                Lisaks ma ei tea, kas saab nii 1:1 võrrelda, sest reigi struktuur on teine.

                                E: Obv siin enam ROI% ei loe midagi, sest 2. koht saab €1400, esimene €2200 ja peab vaatama hoopis Won Tournament% ning hakkab lugema ka ICM (?).

                                Comment

                                Working...