[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #9616
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Hästi tehtud!

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #9617
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      GG !

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #9618
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Miks Paloveriga diili tegid, sugulane :D ? Show factor kui ta pähe saab juba on imo mängimist väärt. GG
        tho diilitamine seal tundub ikka korralik rahapõletamine kui ta just mingi kõvasti suurem polnd.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #9619
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          Miks Paloveriga diili tegid, sugulane :D ? Show factor kui ta pähe saab juba on imo mängimist väärt. GG
          tho diilitamine seal tundub ikka korralik rahapõletamine kui ta just mingi kõvasti suurem polnd.
          obv on paloveriga diili tegemine hu-s -ev(20bb+ deep), kuna ta on sekundiga tildis, st ta ongi tegelikult kogu aeg tildis.
          AGA.....cocal on ju kohustused olympicu ees ja reklaami eesmärgil võtta karikas ning anda ca 100-200 eur ära ei ole kohutav.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #9620
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            congratz!

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #9621
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              gg coca!

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #9622
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                WP , läheb paremini kui eelmine aasta :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9623
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  obv on paloveriga diili tegemine hu-s -ev(20bb+ deep), kuna ta on sekundiga tildis, st ta ongi tegelikult kogu aeg tildis.
                  AGA.....cocal on ju kohustused olympicu ees ja reklaami eesmärgil võtta karikas ning anda ca 100-200 eur ära ei ole kohutav.
                  Vsiul on põhimõtteliselt õigus.

                  Anyways, stackid lugesime üle ning mul oli ca 15k rohkem, mis oli ca 4 BBd.
                  Ma ei tahtnud diili teha, kuid ta küsis diili kohta.

                  Ytlesin, mida ma tahan: 1st place + trophy + megagiga sized viin ja rahaga ma ei teagi...
                  Ta pakkus välja, et raha pooleks, seega mõlemale 1850€ (muidu pidanuks võitjale minema ca 2260 ja teisele 1440 vms). Temale jäi väike sigarikarp, mida ta jubedalt soovis.

                  Mul oli vaja seda võitu, et enesekindlus enne Prahat lakke viia. Lisaks kohustused Olympicu ees :)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #9624
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    400€.. suht kallis hind imho viina ja karika eest.. samas kui sa mõtled seda oma online buyinides, siis kögens-mögens..

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9625
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      400€ eest ostsin enesekindluse ja boonusena tuli au ning kuulsus - norm hind.
                      Lisaks HUs võin vabalt kaotada, sest stackid lühikesed.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #9626
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        400€ ei ole see hind.
                        Kui stackid olid võrdsed(siis vaakumis hind 200€) ja cocal ka miski edge, siis imo oli hind 250-300 max. viin ja sigarikarp nullivad üksteist, seega 250€ kartika, reklaami ja grory eest.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #9627
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          ahh.. ärme ajame cocat tilti.. kaminasimsile üks karikas juurde on ka pikas perspektiivis hea silmale vaadata..

                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #9628
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Ja mina bubbles

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #9629
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                              Ja mina bubbles
                              suht obv. finaallauda pääsevad siiski vaid parimad.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #9630
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Bummisin PLO200-600ni, sh tegin uusi laudu:

                                $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
                                3 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                BTN ($621) 104bb
                                SB ($324) 54bb
                                Hero (BB) ($710) 118bb

                                Pre-Flop: ($9, 3 players) Hero is BB 7 8 9 6
                                BTN raises to $12, SB calls $9, Hero calls $6

                                Flop: 9 2 5 ($36, 3 players)
                                SB checks, Hero bets $30, BTN calls $30, SB raises to $84, Hero raises to $240, BTN raises to $396, SB goes all-in $228, Hero goes all-in $698, BTN goes all-in $213

                                Turn: 10 ($1,566, 3 players, 3 all-in)

                                River: 7 ($1,566, 3 players, 3 all-in)

                                Final Pot: $1,566
                                Hero shows a straight, Six to Ten
                                7 8 9 6
                                BTN shows a flush, Ten high
                                8 6 7 Q
                                SB shows a pair of Fives
                                3 6 4 5

                                BTN wins $1,564.50 (net +$943.50)

                                Hero collects $89 (net -$621)
                                SB lost $324




                                no tra

                                Comment

                                Working...