[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #9646
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma küsisingi, et kuidas see jagunes. Kas pärast diili lõppes turniir, flipati või mis teema oli. Jäi segaseks. Aga kus sa uudist näed, ja mis added value täpsemalt?

    Mulle ei ole ühtegi pressiteadet postkasti prantsanud, ja ise ma seda kirjutada ei oska, kuna ei teagi live regulare ega midagi :P
    mina sain aru küll,et tehti diil ja kõik - mäng läbi. coca nõudis esikohta ja sai.
    added value - üks asi on ainult coca teoreetiline added value, selle eest et ta nn pildis suudab olla. selle eest ta ju olympicu tiimis ongi. et edukalt edasi olla, pead sa midagi neile ka suutma pakkuda.
    teine asi, mis on added value, peaks olema eraldi fold turnnirsarja arvestuses top3-le. iga aasta on olnud. kas siis sularaha, või miski sarja freeroll vms. arvatavasti on seegi kord.


    edit:
    Festivali raames on kasutusel ka eraldi ranking, iga turniiri auhinnafondist läheb 2% rankingu fondi, mis jagatakse 3 edukaima mängija vahel.

    I koht - 50% rankingu auhinnafondist

    II koht - 30% rankingu auhinnafondist

    III koht - 20% rankingu auhinnafondist

    Punkte saavad iga turniiri 9 paremat mängijat
    Osalejate arvu faktor - pöördjärjestus, juhul kui on 80 osalejat saab esikoht 80 punkti, teine koht 79 jne. Lisaks saavad 3 paremat lisapunkte: I koht 10 punkti, II koht 5 punkti ja III koht 3 punkti.
    Osavõtutasu faktor - Warmup x 1; Terminator ja PLO x 1,5; Main Event x 2.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #9647
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Saabus ka pressikas: http://www.pokkeriprod.com/2012/11/2...gis-mangijaid/

      Comment

      • stennur
        Räme Fish
        • Sep 2011
        • 3

        #9648
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Raigo, aga miks sa üldse enam pokkerit mängid, kas Põhja-Tallinna esiräpparina ei teeni juba piisavalt hästi?!?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #9649
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas stennur Vaata postitust
          Raigo, aga miks sa üldse enam pokkerit mängid, kas Põhja-Tallinna esiräpparina ei teeni juba piisavalt hästi?!?
          WTF?

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #9650
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            WTF?
            lihtsalt look-a-like. googelda "wild disease põhja tallinn" vms.

            Comment

            • ArgoH
              Räme Fish
              • Jun 2011
              • 8

              #9651
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              WTF?

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #9652
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                haha, ma nägin eile seda esimest korda, korraks tekkis ka wtf olukord :d

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #9653
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  haha coca2

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #9654
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Põhiturniiri ajaks on lubanud kokku tulla kogu Olympic-Online profimeeskond: Raigo Aasmaa, Paavo Korkka, Priit Türner ning ülikogenud soomlasest pokkeriäss Jukka Juvonen
                    fck me kui naljakas

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9655
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Tänane 150€ termikas:
                      Esimesest levelist alates olin kindel top3 stack.
                      8 mängijat said rahasid, ma 11.

                      Lõpus keeras Reigo Maar kõik *****, callis K3ga, et mind välja bluffida ning et Rain Elmik jääks ellu, obv tal õnnestus see hästi. Siis andsin väikse osa A9 vs 55 ning lõpus kui kõik olid 15-20bb peal shovesin 55-ga, Elmik tank-shoves JJga (NB!!! Ta reaalselt mõtles foldi peale!!!!!!!!!!) ning BBl olev Reigo Maar foldis lahtiselt 55 - TRA.

                      Mul jäi 2bbd alles, millest abi ei olnud.
                      Esikohale 2000€.


                      Ma ei saa aru, mix nii suur poleemika ja paanika on selle esikoha ja diili juures. Enamus, kes räägivad, et nad never diile ei teeks, ei ole suured LIVE-turniiride sõbrad, ega never ühelgi suurel turniiril FTs/rahades olnud.

                      Mulle jääb mulje, et Ranka ja mõned teised arvavad, et HUd alustasime 100bb stackidega või et isegi kui Palover on mu vastas ja mul on 20bbd, siis turniiri üldvõit peaks minule 100% tulema. Ei, HU algstack polnud 100bb-d ning ka Palover oleks võinud turniiri võita. Ma ei näe mõtet riskiks.
                      See ei tähenda, et ma igal turniiril oleks jubedalt suur diilide tegija- EI.

                      Minu jaoks kõik sobis ju, sain kõik mis tahtsin: Esikoht, karikas, viin, 1850€, au ja kuulsus ning Olympic lõikas sellest kindlasti kasu.

                      Need, kes ei saa aru enesekindluse teemast....tõenäoliselt te pole kunagi ühtegi turniiri võitnud (jutt ei käi 20men SNGst ega homegamest). Mindsetile ja enesekindlusele on see väga suur boooooooost.




                      Neljapäeval kell 18.00 toimub 150€ Fullring PLO

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9656
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas stennur Vaata postitust
                        Raigo, aga miks sa üldse enam pokkerit mängid, kas Põhja-Tallinna esiräpparina ei teeni juba piisavalt hästi?!?
                        Sulle ja teistele soovitan külastada seda saiti: http://www.ksa.ee/hinnakiri/

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #9657
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Need, kes ei saa aru enesekindluse teemast....tõenäoliselt te pole kunagi ühtegi turniiri võitnud (jutt ei käi 20men SNGst ega homegamest). Mindsetile ja enesekindlusele on see väga suur boooooooost.
                          Olen mõne ikka võitnud ja ei näe küll enesekindluse osas vahet kas kaotada 20bb flip ja jääda teiseks või teha diil ja ilma mängimata saada esimene. Teiste argumentide vastu ma ei vaidle.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #9658
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Lõpus keeras Reigo Maar kõik *****, callis K3ga, et mind välja bluffida ning et Rain Elmik jääks ellu, obv tal õnnestus see hästi. Siis andsin väikse osa A9 vs 55 ning lõpus kui kõik olid 15-20bb peal shovesin 55-ga, Elmik tank-shoves JJga (NB!!! Ta reaalselt mõtles foldi peale!!!!!!!!!!) ning BBl olev Reigo Maar foldis lahtiselt 55 - TRA.

                            ma pööran korraks selja
                            ja kui vaatan tagasi
                            on kõik läbi, mis polnd' veel alandki
                            hetkega lihtsalt nii palju muutub
                            hetkeks siit kaon, kuid naastes stack puudub

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #9659
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust

                              ma pööran korraks selja
                              ja kui vaatan tagasi
                              on kõik läbi, mis polnd' veel alandki
                              hetkega lihtsalt nii palju muutub
                              hetkeks siit kaon, kuid naastes stack puudub

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #9660
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Olen mõne ikka võitnud ja ei näe küll enesekindluse osas vahet kas kaotada 20bb flip ja jääda teiseks või teha diil ja ilma mängimata saada esimene. Teiste argumentide vastu ma ei vaidle.
                                OK, ma parandan ennast veidi. Kuna see aasta on maximaalselt aiataha läinud ning LIVE tulemused põhimõtteliselt puuduvad, siis üks suurem võit mõjub enesekindlusele ja mindsetile väga hästi

                                Comment

                                Working...