[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #9781
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kotkase näide on tegelikult juba natuke ekstreemne ehk läheb sinna Ingvar Kampradi klassi. Milleks kogu see raha, kui sa sellega s*ttagi ei tee? Mul tekib perversne ettekujutus tüüpidest, kes oma pangaarvet või net worthi vaadates orgasmi saavad ja mida suuremaks number muutub, seda parem see on. Teine äärmus on muidugi tüübid, kelle orgasm sõltub sellest, kui pikk nende "jaht" on ning palju nende autopark kokku maksab. Lisaks muidugi omatud jalgpalliklubide vms. ja modellide koguväärtus.
    Siin om ilmselge vihje Abramovichile.
    See muu jutt tema raha kulutamise oskusest on tõsi ja tegu on true balleriga. Aga jalgpalli klubi omamise tagamaad on väidetavalt teised. Jah, jalgpall on tema kirg aga see ei ole klubi omamise tegelik ja põhiline põhjus. Sel juhul oleks ta võinud osta klubi kus iganes maailmas ja kasvõi mõne Venemaa klubi oma rahaga tippu viia. Ta valis Inglismaa kindlatel põhjustel.
    Kui Putin võttis Venemaal võimu tõelistelt niiditõmbajatelt - oligarhidelt - ära, siis pandi mõni vangi(Hodorkovski) ja suur osa neist põgenes Venemaalt(Berezovski näiteks Inglismaale). Ainuke(!) kes suutis oma varad endale jätta ja Putiniga head suhted hoida, oli Abramovich(paljude teiste varad "riigistati"). Abramovichil olid head suhted, kuid ega ta ei ole Putini sõbralikkuses ja mõistuses täiesti kindel. Ta ostis väidetavalt Chelsea, et olla "oma poiss" Inglismaal, kes on üks võimasamaid riike. Seda selleks, et tal oleks vajadusel koht, kuhu pageda(Putini eest) ja kes talle oleks valmis koheselt varjupaika andma ja teda välja ei annaks.

    sry, läks teemast võrvale .....

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #9782
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Potsataja post tundub standard eestlase kadedusena tho. Haters gonna hate.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #9783
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas sven Vaata postitust
        Kui sa selliste asjade jargi inimese voimalikku joukust hindad, siis mul on sulle halb uudis: sa eksid tihedamini kui sul oigus on. Need kes "baller" asju ostavad/kasutavad on tihti peale need kes teevad seda oma viimase raha eest. Ja neid kellele uued telefonid yldse ei meeldi on palju, tean ise paari vaga joukat inimest kes kasutavad sama vana klapiga telefoni ja ei saada text'e isegi.
        + mirrion...

        tihti tõesti jõukad ja ka vaimult rikkad ei pane omale läikivaid riideid selga.. vaata kasvõi eestis ringi, igapäevaselt käivad suured härrad ja ärimehed ringi tavalistes kampsunites või polodes... kõige kõvematest ärimeestest sa ei tea üldse midagi.. sest nad hoiavad kroonikast ja muudest "väärtustest" eemale...

        Aga see eest Galojanid jms tähtsad tegelased on nagu läikivad sulgi täis riputatud.. samas kõik teavad, et tegelikult nad on tühikargajad ja raha neil pole ollagi..

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #9784
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          jeps, naine kunagi töötas nooblis restos, siis H.H. Luik käis seal pelmeene pidevalt söömas ning tema riietusstiil oli ka pehmelt öeldes pohuistlik. Augulised sokid jms kraam, tho ei mäleta, miks ta üldse sokkides oli :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #9785
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            Aga see eest Galojanid jms tähtsad tegelased on nagu läikivad sulgi täis riputatud.. samas kõik teavad, et tegelikult nad on tühikargajad ja raha neil pole ollagi..

            pmslt 1:1 Vapsiku kirjeldus. iga kord kui teda näen, on tal miskit "ägedat" juurde soetatud. viimati GUCCI särk, Armani kell ja autole uued summutiotsad + põhjavalgustus. see on nagu haigus. ja siis ei jõua seda juttu uute asjade kvaliteedist ära kuulata. pmslt vahi piinlikult ta terava ninaga kingi ainult.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #9786
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              pmslt 1:1 Vapsiku kirjeldus. iga kord kui teda näen, on tal miskit "ägedat" juurde soetatud. viimati GUCCI särk, Armani kell ja autole uued summutiotsad + põhjavalgustus. see on nagu haigus. ja siis ei jõua seda juttu uute asjade kvaliteedist ära kuulata. pmslt vahi piinlikult ta terava ninaga kingi ainult.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #9787
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Kell oli obv fake Rolex/Casio :D
                Afaik on Casio parem kellafirma kui Armani või ükskõik mis muu moelooja kes toodab ainult quartz replicaid õigetest kelladest.
                Ei saanud ütlemata jätta kui silmakirjalikult ravitakse.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9788
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  pmslt vahi piinlikult ta terava ninaga kingi ainult.
                  ROFLMAO

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #9789
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Piinlik lugu jah. Mu endine ülemus on igal aastal äripäeva rikaste top 500-s sees ja sõidab 96 aasta Honda Legendiga. Kui see roostetama hakkas, siis ostis ise poest värvi ja värvis kodu garaazhis ISE üle roostetavad kohad. Telefon tal samuti väga lihtne ja algne. Nüüd millaski ostis uue ja eesmärk oli see, et saaks pilte teha.
                    Rikas on see kes palju säästab, mitte see kes palju kulutab.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #9790
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      + mirrion...

                      tihti tõesti jõukad ja ka vaimult rikkad ei pane omale läikivaid riideid selga.. vaata kasvõi eestis ringi, igapäevaselt käivad suured härrad ja ärimehed ringi tavalistes kampsunites või polodes... kõige kõvematest ärimeestest sa ei tea üldse midagi.. sest nad hoiavad kroonikast ja muudest "väärtustest" eemale...

                      Aga see eest Galojanid jms tähtsad tegelased on nagu läikivad sulgi täis riputatud.. samas kõik teavad, et tegelikult nad on tühikargajad ja raha neil pole ollagi..
                      +10000

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #9791
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        krt ma mõtlesin neid komme lugedes Lauri kella peale....

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #9792
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Mis kell on?

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #9793
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Mis kell on?
                            ma ei tea, mul varastati kell ära!

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #9794
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Nvm, sain juba paika.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #9795
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Afaik on Casio parem kellafirma kui Armani või ükskõik mis muu moelooja kes toodab ainult quartz replicaid õigetest kelladest.
                                Ei saanud ütlemata jätta kui silmakirjalikult ravitakse.
                                eksid.
                                casio kellad tehakse originaalis jaapanis, mis ei ole üldse paha. armani ja paljude teiste moebrändide kellad on toodetud kas sama tootja või mõne teise jaapani firma poolt või suurem enamus on sveitsi kellad, mis on kvaliteetsemad ja enam hinnatud. av. casio kell on av armani kellast 2-3x odavam ja see ei ole ainult brändi pärast, selle tingib ka kvaliteetsem toode.

                                edit: see ei tähenda, et armani kell on balla. täiesti av. toode. õiged balleri kellad on hoopis midagi muud.

                                Comment

                                Working...