Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Siin om ilmselge vihje Abramovichile.
See muu jutt tema raha kulutamise oskusest on tõsi ja tegu on true balleriga. Aga jalgpalli klubi omamise tagamaad on väidetavalt teised. Jah, jalgpall on tema kirg aga see ei ole klubi omamise tegelik ja põhiline põhjus. Sel juhul oleks ta võinud osta klubi kus iganes maailmas ja kasvõi mõne Venemaa klubi oma rahaga tippu viia. Ta valis Inglismaa kindlatel põhjustel.
Kui Putin võttis Venemaal võimu tõelistelt niiditõmbajatelt - oligarhidelt - ära, siis pandi mõni vangi(Hodorkovski) ja suur osa neist põgenes Venemaalt(Berezovski näiteks Inglismaale). Ainuke(!) kes suutis oma varad endale jätta ja Putiniga head suhted hoida, oli Abramovich(paljude teiste varad "riigistati"). Abramovichil olid head suhted, kuid ega ta ei ole Putini sõbralikkuses ja mõistuses täiesti kindel. Ta ostis väidetavalt Chelsea, et olla "oma poiss" Inglismaal, kes on üks võimasamaid riike. Seda selleks, et tal oleks vajadusel koht, kuhu pageda(Putini eest) ja kes talle oleks valmis koheselt varjupaika andma ja teda välja ei annaks.
sry, läks teemast võrvale .....
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
See muu jutt tema raha kulutamise oskusest on tõsi ja tegu on true balleriga. Aga jalgpalli klubi omamise tagamaad on väidetavalt teised. Jah, jalgpall on tema kirg aga see ei ole klubi omamise tegelik ja põhiline põhjus. Sel juhul oleks ta võinud osta klubi kus iganes maailmas ja kasvõi mõne Venemaa klubi oma rahaga tippu viia. Ta valis Inglismaa kindlatel põhjustel.
Kui Putin võttis Venemaal võimu tõelistelt niiditõmbajatelt - oligarhidelt - ära, siis pandi mõni vangi(Hodorkovski) ja suur osa neist põgenes Venemaalt(Berezovski näiteks Inglismaale). Ainuke(!) kes suutis oma varad endale jätta ja Putiniga head suhted hoida, oli Abramovich(paljude teiste varad "riigistati"). Abramovichil olid head suhted, kuid ega ta ei ole Putini sõbralikkuses ja mõistuses täiesti kindel. Ta ostis väidetavalt Chelsea, et olla "oma poiss" Inglismaal, kes on üks võimasamaid riike. Seda selleks, et tal oleks vajadusel koht, kuhu pageda(Putini eest) ja kes talle oleks valmis koheselt varjupaika andma ja teda välja ei annaks.
sry, läks teemast võrvale .....

Comment