Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Mul on see... $1K eest miks mitte, aga ma loll maksin ~ 25K ja selle hinna eest küll uuesti ei ostaks. 12a garantii on kena tho 
Short-term mugavuselt ei ütleks, et parem on nt kui see €120 RUG-i tool, aga 10h grindida on np, ei hakka midagi valutama ja suht hästi hoiab asendit, s.t. varem istusin mingi odava tooli peal ja seal ei viitsi 10h korralikult istuda, mingi hetk tuleb mingi värdjas lebo asend ja see lõhub selga mõnuga.
Algselt postitas Poke
Vaata postitust

Short-term mugavuselt ei ütleks, et parem on nt kui see €120 RUG-i tool, aga 10h grindida on np, ei hakka midagi valutama ja suht hästi hoiab asendit, s.t. varem istusin mingi odava tooli peal ja seal ei viitsi 10h korralikult istuda, mingi hetk tuleb mingi värdjas lebo asend ja see lõhub selga mõnuga.
TC

Comment