[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #6496
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ühikarottide Salme ju

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #6497
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Võttis kogemata reisipalaviku rohu asemel ecstasyd :D

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #6498
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        mlle meenus praegu, et nägin läti club essentialis pedesid üksteist katsumas ja moklemas. See on tõsiselt haige ja rõve. Faking peded

        need haiged/haiglased inimesed võiks seda teha omaette kuskil pimedas korteris või krematooriumis....ahju juures.
        aga lesbisid vaataks küll nii, et vähe poleks :D ?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #6499
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          need haiged/haiglased inimesed võiks seda teha omaette kuskil pimedas korteris või krematooriumis....ahju juures.
          Täitsa nõus. Pole küll pedede vastu, aga nad võiks oma "voodiasju" teha diskreetselt
          Nagu nt Nael v Sander, kes oma eraelu ei eksponeeri

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #6500
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            aga lesbisid vaataks küll nii, et vähe poleks :D ?
            näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #6501
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              näita mulle normaalset meest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
              FYP!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #6502
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte.
                About everyone?

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #6503
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
                  I R not normal. I like a little girl v girl action!

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #6504
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
                    what?

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #6505
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
                      Ainult sina suudad sellist kadakat toota.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #6506
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Te ju täpselt reageerite nii nagu sheriff soovib. Pole mõtet välja teha kui tema stiil Teile ei meeldi. Praegu lihtsalt annate talle hoogu juurde ning vastunaljad on üldjuhul veelgi kehvemad, kui tema algne tekst.

                        Comment

                        • JohannesJ
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 684

                          #6507
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          wtf:D:D obv et mehi erutab naine vs naine action aga mees vs mees on vastik eeldades muidugi et sa straight oled:D
                          normaalne pole meist keegi (loe ka sina)

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #6508
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "peded tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #6509
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Fakt on see, et HCC blogi erutab nii naisi kui mehi.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #6510
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                HCC blogi rokib sajaga!!!

                                Comment

                                Working...