[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #6346
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Yeah sinna pannakse aint konkreetselt võidud ju. Osaled 1k€ turniiril võidad 2k€ siis meedias ongi kirjas, et võitsid 2k€... keegi neid osalustasusid maha ei arvesta.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6347
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      mul poleks midagi selle vastu kui keegi trackiks kõiki live turniire (samasugune sait nagu PTR).

      Äripäevast olen rohkem arvanud. Kuid see artikkel on imo nii sisutühi ja igav. Ja no mismõttes ma olen juba hooaja lõpetaunud? :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6348
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        aga palju siis kaotas, ehk mis on number joone all?
        ~hmm [30.11.2011, 16:06]

        http://www.ap3.ee/article/2011/11/30...-137-000-eurot

        kui sa mängid klubis, siis klubi maksab sinu eest kõik osalustasud ja loomulikult võtab ka võitudest suurema osa endale. Pokkeriga kaotad alati , ärge minge õnge.Eestis mängib pokkerit vahelduva eduga 30 000 inimest, kellest 2 võibolla teenib midagi, teised kaotavad.
        ~ma [30.11.2011, 18:07]



        :D:D WTF

        selles lauses on peaaegu 2 õiget väidet :D
        Last edited by hotcocacola; 30.11.11, 16:31.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #6349
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          See ka minu lemmik komm :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6350
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            See ka minu lemmik komm :)
            ma, Sa oled päris hästi asjaga kursis ma vaatan. Kuidas nii targaks said????
            ~hoss [30.11.2011, 18:17]


            lol

            tõenäoliselt jääb selle aasta profit 150-165k€ vahele (live+nett+boonused)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6351
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Umbkaudne peastarvutamine näitab, et see mis ma see aasta puhtalt endale olen saanud, peaks olema tegelt isegi 160-173k€ vahel. Ulme number

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #6352
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                varsti oled ringvaates Reikopi turmtule all. Teemaks : Kogu tõde pokkerist.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #6353
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Kogu tõde jah. Kust see 160k tulnud on? Lombard ja credit24. 99% mängijatest on võlgades oma hasartmängukire tõttu. Laenavad ja siis coca röövib neilt kõik. Kuradi kasiinod ja rigged pokker. Faking õnnemäng.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #6354
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    1st world problems : not sure of won x amount of € or €13.000 less.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #6355
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      nicee.
                      Sa oled siis sel aastal teeninud kuskil 0,34 EUR / sekundis.
                      POLE PAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                      //niikaua kui ma arvutaisin olid sa juba teeninud ligi 10 eur :D

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #6356
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ma ei tea kas ma arvutasin midagi valesti, aga minuarust teeb 165k aastas sekunditasuks 0,005 euri ehk tunnitasuks ~18,8 euri.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #6357
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Sain ka 0,005

                          backdoor kuidas muidu said sellise tulemuse?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #6358
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            erm vb ma panen midagi pange siis :D.
                            AGA:

                            OKEI 165 000 = 330 päeva ( võtsin 330 sest tal 1 kuu veel jäänud :D ) = 500 EUR päev.
                            500 EUR päev / 24 tunniga = 20,83 tunnis
                            Aa traaa... :D irw
                            jaja 20,83/60 = 0,34 minutis
                            ja 0,34/60= 0,005 sekundis.

                            My bad, unustasin veelkord 60nega jagada.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #6359
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              väga lahe. sellised lood on alati inspireerivad. usun, et järgmine aasta läheb veel paremini -olgu selleks siis suurem teenistus, kõrgematesse limiitidesse kanna kinnitamine või väiksem variatsioon (rahaline kõikumine).

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #6360
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                sheriff is back in town:D aga GG coca!:)

                                Comment

                                Working...