Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Ei viitsinud 1100€ nlhe-plo turnat teha, kuna nats liiga väsinud. Tegin hoopis väikse lebo teleka ees ja võtsin lauad ette. Tol hetkel olin -2bi @ 600s
Ei viitsinud 1100€ nlhe-plo turnat teha, kuna nats liiga väsinud. Tegin hoopis väikse lebo teleka ees ja võtsin lauad ette. Tol hetkel olin -2bi @ 600s
TC

J
T 
Comment