[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #6526
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "peded tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". fucking awesome!
    +1

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #6527
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
      Julgen pakkuda, et normaalne inimene ei suhtu pededesse halvustavalt.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #6528
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        epic :D

        jarlop, kuulsin et käisid esimest livet mängimas. kuda lõppes?
        sõbralikult loodetavasti

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #6529
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Suhu ja, maha ja, taha ja ... tissidesse ja.... oh wait

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #6530
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
            ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "peded tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.
            +1 minu poolt ka. Selle pedenduse teema võib kanda üle üks kõik kuhu. Inimesed peaksid rohkem enda elu elama ja mitte laskma ennast häirida kõigest, mis neile ei meeldi (neid teemasid on ju palju). Palju "kõvem" mees oled kui suudad jääda neutraalseks. Kellegi vihkamine on imo puhas populism, nagu eelpool mainitud, alati on keegi, kes patsutab selle eest õlale.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #6531
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              jarlop langes esimesel päeval,ei näinud aga kuna

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #6532
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Võiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. Peded seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.

                Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.

                Seega järeldus: amelevad peded maha, amelevad (ilusad) naised ausse!

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #6533
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  word

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #6534
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Võiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. Peded seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.

                    Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.

                    Seega järeldus: amelevad peded maha, amelevad (ilusad) naised ausse!
                    awesome theory (Y)

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #6535
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.
                      ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.

                      P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #6536
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Hahaha

                        E: Taipupole, tee veel suu lahti, ja sheriff annab sulle täpse prognoosi :D

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #6537
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Täielik Freudistlik teooria tõmmati käima.

                          Old school psychology sheriff!

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #6538
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.

                            P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.
                            Sigmund, sina vä?
                            Last edited by Spewmonkey; 05.12.11, 20:02. Põhjus: slow pony

                            Comment

                            • N1x0n
                              Jube Noob
                              • Jun 2011
                              • 155

                              #6539
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.


                              P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.
                              eem .. pmst su teooria selline ,et kui kole naine sus paljunemissoovi ei tekita siis oled kohe Gay ?

                              Sekundeerin Taipupole jutule :D

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #6540
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Igaks juhuks mainin ära, et kui õigesti mäletan, siis kogu maamuna inimkonna populatsioonist tervelt 6% (!) on sündinud omasooiharana. Nüüd lugege oma tutvusringkond kokku ja tehke omad järeldused. Kindel on see, et meie ühiskonnas on enamus peded veel sügavas kapis ja ei julge sealt arvatavasti kunagi välja tulla. Pigem igaks juhuks kisavad, et peded on värdjad ja saavad vähemalt õlale patsutust tunda :)
                                Last edited by Kotkas1000; 05.12.11, 20:28.

                                Comment

                                Working...