[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Collapse
X
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Julgen pakkuda, et normaalne inimene ei suhtu pededesse halvustavalt.Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustnäita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
sõbralikult loodetavastiAlgselt postitas hotcocacola Vaata postitustepic :D
jarlop, kuulsin et käisid esimest livet mängimas. kuda lõppes?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
+1 minu poolt ka. Selle pedenduse teema võib kanda üle üks kõik kuhu. Inimesed peaksid rohkem enda elu elama ja mitte laskma ennast häirida kõigest, mis neile ei meeldi (neid teemasid on ju palju). Palju "kõvem" mees oled kui suudad jääda neutraalseks. Kellegi vihkamine on imo puhas populism, nagu eelpool mainitud, alati on keegi, kes patsutab selle eest õlale.Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "peded tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Võiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. Peded seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.
Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.
Seega järeldus: amelevad peded maha, amelevad (ilusad) naised ausse!
Comment
-
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
awesome theory (Y)Algselt postitas taipupole Vaata postitustVõiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. Peded seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.
Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.
Seega järeldus: amelevad peded maha, amelevad (ilusad) naised ausse!
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.Algselt postitas taipupole Vaata postitustNüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.
P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Hahaha
E: Taipupole, tee veel suu lahti, ja sheriff annab sulle täpse prognoosi :D
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Sigmund, sina vä?Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.
P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
eem .. pmst su teooria selline ,et kui kole naine sus paljunemissoovi ei tekita siis oled kohe Gay ?Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.
P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.
Sekundeerin Taipupole jutule :D
Comment
-
Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Igaks juhuks mainin ära, et kui õigesti mäletan, siis kogu maamuna inimkonna populatsioonist tervelt 6% (!) on sündinud omasooiharana. Nüüd lugege oma tutvusringkond kokku ja tehke omad järeldused. Kindel on see, et meie ühiskonnas on enamus peded veel sügavas kapis ja ei julge sealt arvatavasti kunagi välja tulla. Pigem igaks juhuks kisavad, et peded on värdjad ja saavad vähemalt õlale patsutust tunda :)Last edited by Kotkas1000; 05.12.11, 20:28.
Comment
Comment