Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |
Ma tõesti ei taha teada, mis odavat jama te seal kontoris kasutate:) aga ma investeerisin mingi 5 aastat tagasi 20k eesti raha ja senini seisab kapi peal korralik aparaat nimega Philips ja teeb sellist kohvi, et see läga mida tehakse läbi paberfiltri ja lastakse kõrbeda kuskil kannus maitseb nagu tõrv. Asja point on eemaldatav piimakann, mida saab peale kohvi tegemist kohe panna külmkappi tagasi.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust

TC
5
8
Q
8 

Comment