Re: HU grinder
Veel üks huvitav käsi. Tagant järgi oleks pidanud flopi bettima, tundub. PF ei tõstnud, sest senini tundus selline agressiivne bettija/raiseja olema ja tahtsin infot postflop mängu kohta ning mida teeb limparitega
Veel üks huvitav käsi. Tagant järgi oleks pidanud flopi bettima, tundub. PF ei tõstnud, sest senini tundus selline agressiivne bettija/raiseja olema ja tahtsin infot postflop mängu kohta ning mida teeb limparitega
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, 9
Comment