HU grinding

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #16
    Re: HU grinder

    Nüüd hakkasid beatid tulema, kohe kambakesi.
    1)AK vs K5, läksime 50/100 PF AI, lauda tuli 345K6
    2)laud oli 945, kaks ristit, mul 99, saime AI, tal A8o, turn 6, river 7

    Aga ma vaatan neid kui pigem positiivseid asju, sest see näitab, et vastane teeb minu vastu vigu, kuigi graafikul see ei kajastu.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: HU grinder

      Ok, see selleks, nüüd Thunder Berry alla ja arenema.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #18
        Re: HU grinder

        Nii, siin on tulemus hetkeseisuga
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja mõningad käed ka

        See käsi oli sng esimene käsi
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Siinkohal oli vastas tüüp, kes raises igat kätt ja ma olin teda juba viimase 5 korra jooksul 3 korda 3bettinud
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        standard coinflip imo
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Lisaks ka küsimus, mida te teete flopatud OESDga/FDga nii positsioonis, kui ka positsioonist väljas nii agressiivse kui ka passiivse vastase vastu. On nuppude sisse saamine väga vale?

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #19
          Re: HU grinder

          Algselt postitas HU grinder
          Nii, esines väike probleem HEM-ga, ehk oskab keegi aidata. Probleem järgmine: mängisin FTPs, siis importisin oma mängud HEMi, pärast seda aga FTP-d uuesti avades on FTPs nuppudelt puudu kirjad. Kas keegi oskaks öelda, milles on probleem ja kuidas seda lahendada.

          PS! HEM on mul updatetud.
          Kas keegi tõesti ei oska mind aidata?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: HU grinder

            Algselt postitas HU grinder
            Lisaks ka küsimus, mida te teete flopatud OESDga/FDga nii positsioonis, kui ka positsioonist väljas nii agressiivse kui ka passiivse vastase vastu. On nuppude sisse saamine väga vale?
            Oleneb vast blindilevelist täpsemalt poti/stacki suurustest, aga kui vastane väga passiivne ei ole, siis ilmselt on okei. HUs nagunii kellelgi kätt ei ole. OESD/FD+ülekaart peaks juba päris hea olema.

            FT softi installisid peale HEMi update'i uuesti?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #21
              Re: HU grinder

              Installisin küll, jah. Aga ma tõmban uue setupi faili ja proovin sellega installida, sest mul see setupi fail on mul iidamast ja aadamast.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #22
                Re: HU grinder

                Tänase päeva nael ka, ei puhu mitte just kõige paremini see tuul mulle tiibadesse.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hea lüke?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hea lüke?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                E: Igatahes, teen nüüdsest ikkagi $2.15 reg speede, kuna nendes tunnen end mugavamalt

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #23
                  Re: HU grinder

                  Esimene FD käsi on okei mu arust. Vastasel väike stack ja sul callida ca 30% potist ja FD tuleb turni ja riveriga piisavalt tihti (35%). Pluss veel see, et kui su ülekaart on hea, siis võiduvõimalus ca 45% pakun. Ja ei jää just mulje, et ta calli tahaks.

                  Teine käsi mulle väga ei meeldi, sest kui sind aitab ainult river, siis isegi koos ülekaardiga on su equity ca 25%. Lisaks veel, et 2xpot shove ei tundu selline, mis calli tahaks (analoogne esimese käega, kus vastane calli ei tahtnud). Mõnikord vastased shovevad, et sa üle mõtleksid ja calliksid, aga üldiselt vist ei. Keegi HUs targem võiks kommenteerida.

                  Aga tundub, et equityte, pot-oddside jms kraamiga pead veel tööd tegema.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #24
                    Re: HU grinder

                    Pahvak, tänan sind asjaliku vastuse eest. Teise käe shove oli ilmselt tiba mõtlematu. Milline liin oleks sellise käega mõistlik, bettida võiks ju ikkagi, kuna tõmbeid on soliidselt, mingi 250-300 maybe?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #25
                      Re: HU grinder

                      Algselt postitas HU grinder
                      Pahvak, tänan sind asjaliku vastuse eest. Teise käe shove oli ilmselt tiba mõtlematu. Milline liin oleks sellise käega mõistlik, bettida võiks ju ikkagi, kuna tõmbeid on soliidselt, mingi 250-300 maybe?
                      Endale tundub ka, et peaks bettima, sest kust see raha HUs ikka tuleb kui kellelgi midagi ei ole - ikka sellest kui vastane foldib. Siin vist küsimus selles, et mida teha kui vastane shoveb. Kui panna 250-300, siis vist saab foldida küll. Kui rohkem panna, siis vb peaks juba shove callima.

                      EDIT: Selles käes on veel see kahtlane, et sa callid preflop ja donkab flopi. K7s on vist enamuste vastaste vastu oop preflop fold? Need imo isegi suuremad vead.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #26
                        Re: HU grinder

                        Ta stabbis kõike, seega floatisin, et turnis ehk saan mõne tõmbe.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #27
                          Re: HU grinder

                          K7s oleks mul sõltuvalt tundest ja vastasest pooltel kordadel call, flop c-f, agro puhul, kes vahest foldi üles leiab, võib vahest ka floatida. As played, turn andis käele equityt juurde, bet ~300 ja call shove.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #28
                            Re: HU grinder

                            Ma ei pannud tähele, et meil on OESD ka. Bet ja call shove nagu muruntau pakkus. Aga miks flopi donkasid?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #29
                              Re: HU grinder

                              Ma ei pannud tähele, et flopi donkasin, see on küll rumal.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #30
                                Re: HU grinder

                                See käsi tegi mind veidike nukraks, villain oli mõnus agrodonk, PF raises 8-10bb, shoves raisede peale, tundus nii easy money olema, aga lõpuks sai ikka minu rahaga jooksu.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...