HU grinding

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #61
    Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    OOP teengi 4-5x üldjuhul
    ,
    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Miks nii suur raise preflop?

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #62
      Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      võtaks selles käes "call down all bets" liini, las barreldab ise, sa ei pea siin trikitama parem käsi never ei foldi ja see, et halvem callis on pure luck.
      Tegu pole pure luckiga, asjakohased readid olid donki kohta olemas.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #63
        Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        ,
        Kas 15/30 oleks siis targem panna mingi 3,5x OOP? Väga vahet pole ju? Kuna vastane oli donk oli see anyways for value ja mida rohkem seda parem. Villain nagunii flattis kõik raised OOP ega leidnud üldse eriti foldi.
        Palju sa, Andres, paneksid?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #64
          Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

          OMG mis asjakohane riid saab siin olla, et callib busted drawga Q high maha? Vaata oma kätt uuesti, sul on ju bluffcatcher milleks sellega bluffida? kui mul oleks seal no showdown value käsi siis ma blufiks maby, aga see ei tasu kah ära, sest saab lihtsamalt chipsid endale, hiljemalt push/fold mängus kus jõuluvanad on liiga tight või liiga loose.
          Last edited by timz0333; 17.02.10, 20:03.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #65
            Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            OMG mis asjakohane riid saab siin olla, et callib busted drawga 9 high maha?
            Esiteks IP limp-callis alati mingi täieliku rääbisega. Laud tuli suhteliselt ohutu, ainult 8 ohustamaks mind, otsustasin flopi flattida. Turn tuli ohutu ja ta bettis, kuna ta PF limp-call ranges on totaalseid rääbiseid tohutult, siis see tundus hea kaart c-r'ks, mille ta callis! 8-ga poleks too donk seda never flattinud(readil baseeruv) ja kuna turnis board paardus ning ma panin ta totaalse rääbise peale, siis ei jäänud mul muud üle, kui reppida ka riveril tugevat kätt (kartsin ofc mingeid megamini PPsid, aga seal oli tohutult muid käsi, mida donk poleks siin maha pannud, sest too oli metagamer, ta ei arvanud, et mul käsi on, koguaeg oli selline, kuid ta ei arvestanud, et tal pole endal ka kõrget kaarti mitte)

            E: ma ei bluffinud sellega riveris, vaid tegin thin vbeti.
            Last edited by HU grinder; 17.02.10, 20:09.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #66
              Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

              See villain on nii braindead, et ainult missklick saab riveril olla või sai tal söök soojaks oli vaja sööma minna ja callis. Sest sa ei raise OOP ju 75o/s või raised?

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #67
                Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                See villain on nii braindead, et ainult missklick saab riveril olla või sai tal söök soojaks oli vaja sööma minna ja callis. Sest sa ei raise OOP ju 75o/s või raised?
                Ma ei saagi suga rohkem nõustuda, villain oligi braindead ja seda tõestab ka riveri call, niipea kui too oli poti juba chippe investeerinud ei leidnu too foldi, see call on ju täielik absurd.

                E: Ma räägin, et too ei mõelnud üldse, ainult lahmis, kunagi ei arvanud ,et mul midagi olla võiks ja arvas, et J-high on juba nuts, kahju et ta mul silmist kadus, tore jõuluvana oli:)

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #68
                  Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  Kas 15/30 oleks siis targem panna mingi 3,5x OOP? Väga vahet pole ju? Kuna vastane oli donk oli see anyways for value ja mida rohkem seda parem. Villain nagunii flattis kõik raised OOP ega leidnud üldse eriti foldi.
                  Palju sa, Andres, paneksid?
                  Kunagi panin 4x koguaeg, aga siis peale arutelu 2p2 vendadega hakkasin panema 3x ja vahest isegi veel vähem. Mida vähem paned, seda rohkem nad callivad domineeritud kätega ja võit postflopis saada suuri pote TP vs TP(parem kicker) jne..

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #69
                    Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                    Oh, tänks ,Andres, tundub loogiline. Aga antud vastase eripära oligi see, et ta ei folidnud kunagi PF, seega mõtlesin panna rohkem.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #70
                      Re: [$2 HUSNG] HU grinder

                      Pärast FR-i sujus HU mäng palju paremini, tilt hakkab ka vaikselt kontrolli alla saama, ei tilta enam nii palju, riverisse tõmbamised jätavad üldjuhul suht külmaks. Kena silmarõõm on see tänase päeva graafik.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #71
                        Re: [$2 HUSNG] HU grinder

                        Is nice. Reg speed w?

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #72
                          Re: [$2 HUSNG] HU grinder

                          Turbod

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #73
                            Re: [All around] HU grinder

                            Vastane 12/0/0.0/34, seega üpris unknown, kuidas mängiksite?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #74
                              Re: [All around] HU grinder

                              Mulle meeldib. Turni bet on natuke suur.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #75
                                Re: [All around] HU grinder

                                Maha tuli tõmbeid ja siis panin rohkem. Riveri check normaalne?

                                Comment

                                Working...